Ar esate laimingi?

Mano manymu, cia grynai subjektyvios savokos, ir sutarti del ju jau reiskia rasti standartine visuotinai pripazinta laimes formule. Nekaltas

Jo, yra tokiu zmoniu, kurie jauciasi gerai tik tada, kai jie jauciasi blogai. Šypsena Jei jiems taip gerai - negi man gaila? Šypsena

Dziaugiuosi, kad esi subalansuota asmenybe. Šypsena Bet juk sutinki, kad rezultato ivertinimas priklauso nuo poziurio i ta rezultata? Šypsena

Taip Tik nereikia tapatinti savokos "susitaikyti" su "nuleisti rankas". Gerai

Ktp trnt: nesukti sau galvos ir megautis Gerai

Tik nereikia tapatinti savokos "susitaikyti" su "nuleisti rankas".

Tikrai sito nenorejau pasakyti!

Kitos tavo interpretacijos mano zodziu tarkim teisingos Mirkt

Zinau, kad nenorejai to pasakyti. Gėlė As tik patikslinau, kad niekas nesupainiotu. Šypsena

kad aš esu laimės kūdikis suprantu palyginus save su kitais. bet kad kasdien jausčiau didelį laimės jausmą, tai taip nėra. bet nelaiminga tai tikrai nesijaučiuNekaltasNekaltasNekaltas

turiu viska, bet neesu laminga, nes truksta kazko…

as esu laimingas Laimingas kodel tureciau savimi abejoti Šypsena

nu ir kas?

lai-lai-lai
tra lialia tralialialialialiaaaaaaa

Asiprasau…AšTaiplaimingas, tai jir uzdainavauDrovus

Geraimintys

Hm…laimė…tai taip slidu, kartais žmogus skrieji tarsi ant sparnų ir gali ištari, kad esi laimingas, o būna laikas, kai esi juodoj duobėj ir apie žodį "laimė" nė nepagalvoji.
Bet iš esmės:gyvenimas-žavus Laimingas

laime - tai ne busena, tai - mastysena

2 nu ir kas
Keistai ivertinai laimes savoka.Sutinku,kad lyginam daiktus,ju kokybe ,ju turejima su tu daiktais ,kurie salimias.Na sakykim ,kad ir kaimynais.Tegul bus taip,nes reikia matyti ir zinoti,ka turi ir
vertinti kas geriau ,bei ka gali tureti.Tai paprasciausias progresas,siekti geriau.Tik laime?Ar tai daiktai,ar tai turejimas?
Manau nuklydai.Ir siaip idomu,kokius daiktus zmogus turi tureti,kad galetu pasakyti as laimingas?Ar uztenka peilio ,sakutes ir mesgalio,ar tai dar ne laime?Gal tikrai pakanka mueiti pas kaimyna,suskaiciuoti jo daiktu kieki,palyginti kokybe ir ramiai issidrebti fotelyje-as laimingas!!!

Siaip tai sie zodziai buvo reikalingi daugiau palyginimo tikslais. Beje, gal galetum argumentuoti savo nesutikima? Šypsena

Noredama siekti ir tureti ta kazka, pirmiausiai turi suvokti, ko truksta, ko nori. Mirkt

Saunuolis, kad neabejoji. Šypsena Cia tik mes, seni cinikai pirdunai, esam linke abejoti kitais. Šypsena

Prasom. Šypsena Bile kad macytu. Šypsena

Taip, bet juk nuo zmogaus priklauso, kiek sugebesi istesti ta laimes banga, ir iki kiek pajegsi sutrumpinti duobes laikotarpi. Šypsena

Siaip greiciau busena, issaukta per mastysena ateinancio suvokimo, ir sukelianti pilnavertiskumo pojuti… Nekaltas

Neisiskaitei i teksta. Labas As ir noriu pasakyti, kad laime, issaukta palyginimo (kas, sutik, yra labai daznas reiskinys musu visuomeneje), yra trumpalaike ir nepilnaverte. Tai tik kaip palyginimas, padedantis irodyti, kad laimes pojutis gali visiskai nepriklausyti nuo isoriniu aplinkybiu. Šypsena
O progresas gali buti skatinamas ne vien nepasitenkinimo pojucio. Šypsena