Ar dažotė supartus?barabanus?kokiomis spalvomis?

Ar dažotė supartus?barabanus?kokiomis spalvomis?

Sveiki LabasVat norėjau sužinoti jūsų nuomonę apie šitą dalyką. Žinoma sezonas eina i pabaigą,bet vis dėlto… Man asmeniškai negražu,kada graži ratai stovi o už jų BlogaiPas mane buvo dažyta zalia-kislotnine spalva,bet dabar pasikeičiau kalodkės,tai viską nulupiau. Dabar galvuoju,gal raudonai uždažyt,mašinos spalva šlapias asvaltas;D tai va…

randona Geraiis toliausiai matosi kad lenktynine masina Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Nu vos susilaikiau nuo antipatisku komentaru, pagalvojus, gi ir pats savo geltonajam geltonai suportus numalevojau. Na derink ziurek, mane siaip labiau domintu ne kokia spalva, o kokiais dazais. Siaip jei slapio asfalto, ir koks nors akcentas raudonas, tai tiks tikrai raudona spuportams. Ziurek kad viskas ant auto deretu, viskas turetu akcenta, atsispindetu kitose detalese, taip pasieksi vertinama testinuma, pamato liaudis aptamobily ir sako, vo sitas kazkoks paprastas, ale toks uzbaigtas, toks ispildytas, ech caca gi Cha cha Labas Taip Alus

nu va reikies,nes kislotnai kaškaip jau nelabai… pacanskij tiuning Cha chapas mane jokių tokių papildomų detalių viskas paprasta Cha chabet vistiek pabraukti kaip sakoma konturus galima. O domina kokie dazai?pas mane buvo paprasti tai metus atlaike. Yra kažkokie specalus temperaturos atlaikyti ir pnš. vat galvuoju su paprasta nitruxa nudažyt.(vistiek su laiku reikies atnaujinti)

Hmmmm pas mane probe raudona. tai ir priekyje, ir gale suportai raudonai nutepti automobiliniais dazais.

as tai suportus ir esu nudazes panasiai i kislotine spalva … masinos spalva zalia tamsiai, gan neblogai atrodo Taipo dazai pas manes yra tokie kurie nebijo karscio Cha chataigi atsparus karsciui bo gerai paraliavus po miesta gerai uzkaista ir stadziu suportai, taigi kad dazai neprarastu savo spalvos reikia ir apie tai pagalvoti Cha cha Taip

reikia dazyti pagal masinos spalva tik sunkiau jei msinike juoda.maciau viena masinike sv.melino perlo o bugnai raudoni nu tai vaizdelio jokio Juokiasio dazai tinka masininiai kureis dazo kebulus jie ir karsciui atsparus Taipmano bolide raudonai nudazyti bazineis dazais su laku atrodo puikiai o kaip blyzga Cha cha

Juokingai atrodo ryskiu spalvu barabanai… Dazyk duodai ar pilkai… Taip.

Yra “Senukuose” specialus dazai suportams. Jie raudonos spalvos. “Brake calipers paint” - isfasuoti balioneliuose,kaina kazkur apie 13 Lt, jei teisingai pamenu. Siaiptai dazyk raudonai, jei masina tamsaus atspalvio, tikrai gerai atrodys. Jei nudazysi kebulo spalva, tai koks tikslaas tada juos dazyti - visvien neissiskirs bendram vaizde. Barabanus raudonai dazyt tai aisku kazkaip galir nelabai, bet jei ir prieky ir gale diskiniai stabdziai, tada suportus dazyt visai grazu. Raudoni atrodo geriausiai Gerai.

tik raudonai Gerai

Dedi axuenus sidabrines spalvos lietnykus, o bugnus ir suportus dazai juodai Gerai tada ratlankiai issiryskina, o raudona ar salotine nu ne mano skonio Ne nebent neoniniai purkstukai butu Juokiasi

Pavasari dažysiu raudonai arba mėlynai LaimingasP.S: Balta mašina pas mane Girtas

pinotexu tepu- sako labai machija

Asmeniskai man, ryskiom spalvom dazyti suportai Ne, as savo auto rudis nuo suportu nuvaliau ir juoda spalva nupuciau su aerozolinais dazais, atspariais aukstai temperaturai ir vsio Taip

na jei dazyti tai manau nebent masinos spalva ar bent kokia grazia, kad susidarytu normalus vaizdas o ne taip kad masina salotines spalvos, barabanai rozines ir t.t. Juokiasi

svarbu kad spalvos nesipjautu… as pats nusidazes raudonai, ir tau irgi prie spalvos rekomenduociau raudonai…

Gerai musu nuomones sutapo Mirkt

dauguma už raudoną.Universalinė spalva Cha chaŠeip dažyt juodai ar pilkai,jei mašina tokios spalvos tai nelabai su tikslu,tačiau yra visokių variantų. Vo reikies už 13 lt dažų nupirkt. O purštukams ne Blogai Cha cha

Mano masiniukas melynas, diskai ir prieky ir gale, turetu gerai atrodyti Girtas