Ar dažotė supartus?barabanus?kokiomis spalvomis?

Dazau Taip [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/352 024-=(150199677](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/352024-=(150199677) Manau, kad grazu jei spalvos dera, ir jei stabdziai diskiniai Cha cha Uzsidaze normaliai ir su paprastais purskiamais, tik po dvieju metu pastebejau, kad pradejo lupinetis, galbut is tikruju verta prisidet tuos 3 lt ir nusipirkt specialiu dazu Nekaltas gal tada ilgiau laikys Nekaltas

na nežinau ar tikrai daugiau laikys.Tačiau kainos skirtumas nedidelis,galima megint. Pas mane visi diskiniai,šeštadienį nudažysiu Cha cha (raudona) Išeina daug kas dažo.vistiek gražiau atorodo…

As kai pirkau buvo geltonai nudazyti suportai, masina juoda, visai nieko, bet jau reikia atnaujinti, gal raudonai reiks pabandyti…

dazant nuiminejate tik ratus ar ir pvz visa barabana ?

Pas mane ant juodo cveko tokie patys lietnuykai, dazyk juodai sakau, isryskins ratus, ir kai rudys lyst prades taip nesimatys. Galima dazyt ir nenuemus barabano, geriau aisq nuemus, kokybiskiau padaryt gali.O suportus su teptuku Mirkt sekmes

va kaip mano atrodo: autoplius.lt/lt.php/2;search_action;view;urlid;178157;main_ limit;-1 ;