Ar daznai noriti nusizudyti?

Ar daznai noriti nusizudyti?

Ar daznai norite nusizudyti?Ar susimastote kox gyvenimo tixlas?Aisq pas kikviena jis skirtingas.Kiek kartu per metus jum uzeina depresija?

as susimastau, kox mano tixlas,misija siam gyvenime, bet niekada jo sau neivardinu, po tokiu pamastymu dazniausiai suprantu kokia esu laiminga, kad galiu tureti tai ka turiu Šypsena… o apie savizudybe isvis nesu pagalvojus nei karto Piktas

Seip depresija sudaro septintadali mano gyvenimo… Nustebęs bet zudytis Aš nekaltas
na ne bent jau butu pasaulio pabaiga Baisu ,gal kada ir galvojau Aš nekaltas bet tikrai nebandziau Ne

Niekada neesu apie savizudybe… baisu man… siaip labai bijau mirties… Aš nekaltas am… o gal tik nebuvo tinkamos progos apie tai pagalvot, ir nieko baisaus neivyko, kad galeciau nusizudyt… Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Niekados nenorejau nusizudyti Ne

Pabandyk gal patix (|)

Uiii…depresija labai daznaiLiūdna o savizudybe kalbos yra, bet tai tik juokai, kol kas…Šypsena Va butent dabar labai *pimp…*ovai jauciuos…Liūdna nes netekau mylimo zmogaus…Liūdna kuri labai labai net ir dabar myliu…Liūdna

Mane siandiena paliko mergina del katros buciau viska padares ir dar sako neliudek pamirsi mane. Nzn ka daryti vietos sau nerandu.

TIk nesugalvok del jos nusizudyt, nes tai butu didziausia nesamone, o jinaij dar tik paskui supras ka prarado… ir siaip nemyli, nenori, nereikia… mylesi, noresi nebus Aš nekaltas o taip… as negaleciau del Vyrainusizudyt, juk ju dar bus… so… Aš nekaltas

Nu dabar zudytis as nezadu. Cia tik mintys tokios pries nusizudant parasysiuŠypsena

na jau Aš nekaltas

he net langa nusiziurejau senamiusti 4 aukstas apie 17 metru aukscio.O seip esu keleta kartu pagalvojes rimtai bet tai buvo tik mintys ir tiek>

As esu bandes nieko cia tokio tik va kazko ir neuzbaigiau

tau gal ir nieko Piktas bet man gaila sawes Aš nekaltas niekada niekada Ne as nesugalwosiu tokiu dalyku Baisu

greiciau puse pasaulio ishzhudyciau, negu pac nusizhudyciau… Niekad dar nebuvo kiles toks noras ir tikiu kad niekad nekils Cha cha


© Enjoy The Moment

nu tu kaip visada teijsus Šypsena ejnam zudyt puse pasaulia?Cha cha

Tai pradekit nuo manes Nustebęs

Sun-man,paliko tai paliko mane irgi paliko tas del kurio as viska buciau padariu tikriausiai man jis nebuvo skirtas ka padarysi nors as ji labai mylejau ir dar dabar jauciu jam jausmusLiūdna

nu i savaite pora kart norisi.