Ar daznai noriti nusizudyti?

Kartais, apie tai galvoju. Kiek nedaug reikia, kad galetum pabegti nuo visu sunkumu ir problemu. Taciau yra vienas dalykas, kuris neleidzia man pakelti rankos pries save… nesuteiksiu malonumo, tiems, kurie manes nemegsta. Taip

Nu paskutiniu metu nieko tokio gyvenu ir dziaugiuosi net nesinori zudytis Cha cha nesakau kad nenorejau nusizuditi bet ten buvo durnas atvejisBaisu

Nepasakyciau kad kazkas malonuma pajustu jei mires buciau nebent mano bratokas kompas jam atitex Sudužusi širdis

Kai buvau jaunesnis, nu kazkur 13 - 14 metu, mane depresijos apimdavo kasdien, budavo lieva nuotaika, pykdavau ant saves, ant tevu, ant pasaulio, ant draugu, nu krc ant visu kurie mane tuo metu supdavo, bet kaip matai negalejau nieko blogo sau pasidaryti, tikriausiai neisdrysau ir labai nesigailiu ir labai dabar esu dekingas zmonems, kurie trauke mane is tos duobes, as tau patariu nieko nesusigalvoti, jokiu nesamoniu ta prasme, geriau pabuk vienas apgalvok viska BLAIVIAI arba jei jau tikrai lievai pasikeisk draugus su kuriais bendrauji, mokykla… TIK NESIZUDYK, nebuk durnas, visas gyvenimas pries akis…

Kad man jau taip viskas nusibodoLiūdna…kad ir dabar noreciau nusizudyt!!!Baisu

Zmones, kas jums darosi??? Apakęs
Na nezinau, galbut ash jau uzaugau, man tokios mintys net nekyla!!!
Kai lankiau darzeli, galvodavau, kad gal pro balkona ishshokt ar ka sau pasidaryt (gal nepatiko pietu miego miegot ar panashiai), bet vis pagalvodavau, kad teveliams butu liudna… (nors ir pati nebuciau ishdrisus Cha cha)…
O dabar? Dabar ash noriu gyventi!!! Gyvenimas veza!!! Noriu gyventi, noriu patirti daug nauju dalyku, noriu tureti vyra, vaiku, noriu pasenti… Noriu gyventi ir gyventi, bet zinau, kad neimanoma pora amziu pragyvent ir su tuo jau seniai susitaikiau… Uztat reikia stengtis, kad kiekviena diena butu kuo geresne, juk gyvenimas tox trumpas!!! Zmones, shalin visas depresijas! Gyvenimas yra grazus!!! TaipMirkt

Nu man nei 13 nei 14 man 15 Šypsena bet vistiek depresija yra. Uzkniso mane visi draugai… geriau su bezdione bendrauti.Sules tai tikrai nemesiu. nesijaudinkit as dar nezadu zudytis.

Eric Orange: Taip

Tai tikriausiai gyvenimas tau rozem klotas

Man nebuna nei depresijos nei noro nusizudyti…Per daug myliu gevenima ir jo teikiamus malonumusŠypsena Ir tikrai zinau, kad niekad neisdrisciau pakelti pries save rankos…

Pasakyk nors viena gyvenimo teikiama malonuma be sexCha cha

Sitcia uzejo daugiau nei 170 zmoniu, bet tik keli parase savo nuomone.
Bijote ar ka?

Baikit zuikuciai juk gyvenimas tox nuostabus !!! Šypsena
as myliu gyvenima ir visus kurie jame yra Šypsena nesvarbu kad buna blogu dieniukiu,bet visa kita juk nuostabu Šypsena sauletas vasaros rytas,mylimo zmogucio bucinukas,vaivorykste po lietaus…ir kiekvienas is jusu esat nuostabus,nepekartojamas zmogeliukas kuris tikrai yra mylimas ir reikalingas Bučkis Šypsena

susimastau… apmastau… bet kad noretus zudytis… baigtu, paprasciausiai neapsimoka, jei taip galima sakyti…

visko buna, buvo nekarta toks noras, bet kaip paziuri mirciai i akis supranti kad nori givent kad ir kaip nesiseka (zinau is patirties)

Retaj. Kaj tajp atsitinka veju ja i shali. Na bent jau stengiuosi. Buvo cia metu pradzioj tajp jau labai prastai, o paskui viskas susitvarke ir dabar gerai Šypsena

as daznai noriu destytojus nusauti o ne pac nusiszudyt