AR čiau čiau gali gyventi lauke?

Nu pakelet nuotaika Juokiasi dvi moteros susikibo Juokiasi JuokiasiAnyta irgi svajoja mano ciauciu i voljera vasara ikist Baisu…kartu su kitais sunimis… ale as jai graziai paaiskinau, kad mano suo - kambarinis Cha cha Manau susikalbejom Nekaltas

Dėl chow chow ir rogių . Senovėje chow buvo kinkomi į roges ar vežimėlius greičiau, naudojami kaip laivų sargybiniai ??? , sarginiai šunys (taigi gyveno lauke) . Jų oda buvo didžiausias delikatesas, o iš kailių siūdavo kailinius. Dar ir dabar rytuose chow mėsa labai mėgstama NežinauLiūdnas

nu nežinau Nekaltas man teko bendrauti su koriejiečiu, tai labai teiravausi ar jie valgo škotų terjerus Apkabinimas Nekaltas man jis sakė, kad apskritai- jokių veislinių nevalgo Nekaltas

Tula, aš čia skaičiau, bet nesiginčiju, pati nelabai tikiu Nežinau .

o tu gal paklausk geriau ko tie siauraakiai nevalgo Baisu jie plet ryja viska kas juda Ignoruoju nesvarbu ar lerva ar tarakonas ar suo su katinu Veee kazkodel visai nesistebiu Nežinau ir patys dauginasi kaip vabzdziai Veee

škotų sakė tikrai nevalgo Cha cha

Ten restoranuose didžiuliai akvos ir plaukioja visokie vėžliai gyvatės, etc. Ateini, duri pirštu ir prie tavo akių išdarinėja, iškepa ir duoda Kanda Baisu

nu tai va kad senovėje. senovėje žmonės daug įvairių keistų dalykų darė. bet dabar tai nekinko į roges…

kažkodėl itariu, kad mieliau valgyčiau gyvatę nei šunį Nekaltas

Bet tai paneigia teiginį, kad chow grynai kambariniai šunys ar dar kažkas ten minėjo dekoratyviniai Nekaltas

nu tai senovėj buvo vienaip dabar kitaip. bokseriais irgi kažkada meškas medžiojo Cha cha bet dabar nea Šypsena

Nesuprantam mes viena kitos. Suprantu, kad senovėje buvo kitaip bet jie išveisti tai ne tam buvo, kad būtų dekoratyviniais šunimis.

Bet tagi jie kitaip atrode visai… Koks kailis tu ciauciu buvo? Dauguma veisliu isveistos kazkokiam tai darbui, bet labai daug veisliu davar is darbiniu yra konvertuotos i dekoratyvines - tai reiskia suo kompanjonas, draugas. Pvz senbernarai Šypsena Dabar jie laikomi kaip ir dekoratyviniais sunimis, o isveisti gelbetojais. Ir ka? Tai visiskai neturi nieko bendro su pagrindiniu klausimu: ar gali ciaucius gyventi lauke? Manyciau is visu pasisakymu apibendrinus - TIKRAI NE! Šypsena

bet DABAR jie dekoratyviniai Taip

Štai DABAR aš irgi jau supratau Drovus .

tai PUIKU Gerai Cha cha

gaaaali, jezau, aišku kad gali. Tik ar ne gaila toki šinį auke laikyt. Turėtum geri auklėt, nes neauklėjami čiau čiau gali agrsyvūs labai išaugt. Ir šiaip dirni šunys.

Pati tu durna Veee Ignoruoju

oj mergyte nejuokauk ! Ne taigi jie kambarinukai…

dar viena žinovė Baisu nekliedėk Juokiasi durni… agresyvūs…auksinė taisyklė - nežinai - NEŠNEKĖK.