AR čiau čiau gali gyventi lauke?

xixixi dar metai ir bus vaiksciojantis koltunas Baisu

as nesakau kad blogo Cha cha gali ciauciai gyvent lauke, bet bus baisuoklai i sunis nepanasus Baisu kaili ju reikia tvarkyt sukuot, as saviskes maudau kas dvi sav ir tai veliasi Pavargęs o jei prie budos ir nesukuot tai is vis tragedija Ignoruojutada tik nuskust plikai Nekaltas

O tada beliks plikai nudžyrint ir bus “kcoloickchowčius” Nekaltas

o tu cia visai gera minti davei…nuskutai ir pavianas Juokiasi Juokiasi

Siaip as manyciau kad laikymas lauke irgi nevienodas buna. jei laikomas aptvertame kieme arba dideliame voljere, ne ant grandines, turi siltinta buda ir priziurimas, sukuojamas taip kaip namie laikomas tai kas cia blogo, kaili tikrai jie gera turi, bet jei prirista prie grandines laikyt ir nepriziuret, tai man bet kokio suns, net ir dvarniaskos gaila.

manau gyvent tai gali, bet kas iš jo kailio tuomet pasidarys - neprognozuoju. nebent labai prižiūrėtum.

laikyti lauke galima daug ka. Esu macius ir dobermana vidurziemi ant grandines ir be budos Pavargęs Ir bultikus maciau lauke laikomus… Bet tai dar nereiskia, kad tam suniui gerai. Is kitos puse ar labai gerai kaukazieciui 2 kambariu bute? Cha cha Veisle turi savo paskirti ir sunys turi buti laikomi i tai atsizvelgiant. Ciau ciau (nors nei uz ka nelaikyciau tokio suns) mano nuomone negali gyventi lauke visalaik, nes jo per puosnus kailis. Jei nukirpsi susals, jei paliksi - susivels ir suo susals. Kaltunuotas suo kada suslampa jisai dziusta kelias dienas… Isivaizduokit kas dedasi susivelusio, slapio ir blusuoto ciaucio kailyje Baisu Nenoreciau atsidurti to suns kailyje… O del veislynu laikanciu ciaucius aptvaruose: Jeigu aptvarai yra irengti vasarai tai gal ir nieko, bet kai zmones perka namu numyletini, o jiems parduoda suneli nemaciusi trobos ir nezinanti kaip ten elgtis (kad ir 2 men), tai as jau atsisakyciau tokio suniuko - ankstyva socializacija labai labai svarbu!

nu panele, tai kas čia ko nesupranta, ar aš ar jūs? Nekaltas aš bent jau čiaučiau į roges nekinkau Baisu

Maudys kai atsils oras,ir sukuos. Visada taip daro( ziema nemaudo Ne )

Maciau as tokius laikomus lauke, aptvare ciaucius kur maudomi tik vasara Cha cha ne suo o pabaisa Veee viena nosis tik, uodega 4 peisai Nekaltas ant galvos irgi fik znajet kas Nekaltas netgi sugeba tokius i paroda atvesti BaisuLitexspo parodoj su isplikusiu nuo lenciugo matomai kaklu atvare Pavargęs issipesiojes ir apskretes Pavargęs ir dar zmones tikisi kazka laimet Apakęs Apakęs …cia tokia veisle kurios kailio prieziurai kaip ir agano, reikalinga nuolatine prieziura, tada tas suo ziuresis, lygiai taip pat ir koliai, pazystami kaime, voljere laiko 3 kolius Nekaltas naturalus dvorniai su kolio snukiu, vaiksciojantys koltunai Nekaltas

xixixi kiekvienam savo Mirkt as pvz ne uz ka bultiko nelakyciau Cha cha

Nematau ko cia putotis?..as gi nesakau kad veda kaimynai savo Ciau ciau i parodas(ir nezada), parasiau kad gyvena lauke, o ziema nemaudo, ir viskas… beje jis ne voljere gyvena, o laisvai po kiema vaiksto , tik nakciai pririsa. Kam cia tokie atsakymai pikti?? P.s. pasisakiau i klausima, o neverciu didkutuoti apie ta mano kaimynu suniuka, kurio jus nematet…

Atsakymai pikti Apakęs kokie dar atsakymai Cha cha nei as putojuos nei ka, as tiesiog issakiau savo nuomone, as nesakau kad negalima laikyt ciau lauke, ir netaikiau butent tavo kaimynu suniui Nekaltas man visiskai vienodai kaip jis atrodo … tu pati biski nuleisk gara mergaite Mirkt

Visu pirma as esu moteris!!!..ir man garo nereikia nuleisti Šypsena…as taip pat pasisakiau, bet tai nereiskia kad reikia visus Ciau ciau matytus JUSU lyginti vienodai. Ir labai negrazu zeminti zmoniu pasisakymus. p.s…o ar pikti pasisakymai, tai matosi is ikoneliu, kuriuos dedat Šypsena

kokia pikta moteris Apakęs Apakęs Apakęs pavasaris musiet veikia Girtas

Virsune…na ir mastymas…juokas ima Šypsena

Tai pasijuok Cha cha

Labas

Rutao >> kiekvienam savo suo. Juk tam ant svieto tiek veisliu yra Cha cha Nei ciut nepeikiu ciauciu. Ir tikrai zinau, kad bultikas - suo ne bet kam Ne Bet man tie pukuociai mano kambaryje nesiziuri Laimingas Palaikiau jau azijatuka nuo2 iki 4 menesiu Baisu ir uzteko. Geriau as savo parseliu laikysiu Apkabinimas O tau sekmes Labas Labai grazus tavo suneliai Taip Perduok jiems Lūpos

Mirkt