AR čiau čiau gali gyventi lauke?

AR čiau čiau gali gyventi lauke?

Man tiesiog reikia tikslaus atsakymo , neturiu laiko paieskoj narsyt Drovus Tai ar gali Ciau ciau gyventi lauke ???

o Dieve, pala, pamatys rutao… Baisu aš asmeniškai manau kad tikrai negali Ne Ne lauke gyvena tam skirti šunys - vok aviganiai ir pan. čiaučiai kambariniai yra Taip

aciu tik tiek ir rejkejo na saviskio nesiruoshiu ishtremt laukan , bet va kai kam kitam tokia mintis kilo Girtas

niu manau rekėtų duoti galvon tam žmogui kuris sumąstė čiaučių į lauką Šypsena neleisk Ne Ne Ne Mirkt

manau čia čiaučiaus įžeidimas būtų jį į lauką išgrūst Cha cha

Juokiasi Gerai duos į kailį … Baisu

Pas mano drauge, Amuleto veislyno savininke, visi 8 jos turimi ciauciai gyvena lauke voljere.

manau tikrai nea… Nenes jie gi kambariniai sunys Laimingas Liežuvis

kas sakė, kad kambariniai, juk čiau čiau ne dekoratyvinis šuo, o visi šunys gali gyvent lauke

Gali bet koks gyvunas lauke gyventi. Nera tokio, katras “namuose” kaipo tokiuose evoliucionavo. Bet ar trenkti i lauka - musu zhmonishkumo klausimas.

žinosim iš kur nepirkti šunų, ačiū kad pranešėte Juokiasi nori pasakyt kad ir prie -20 jie lauke? nu joo… Apakęs

Jeigu nuo mazens pratinsi tai taip,o jei is namu prie budos tai Ne Prabangaus lenciuginio nori Šypsena

Amuleto ciauciai, nors ir gyvena lauke, jie turi apsiltintas budas, kuriuose jiems tikrai nesalta. Matosi, kad daug ko nesuprantant apie sunu auginima, jei galvojat, kad ciauciams vieta namie ant pagalves. Tai yra kinkomieji sunys, prisitaike gyventi esant dideliems salciams. Aisku, jei suni, auginta namie, isvarysit ziema nakciai i lauka, tai jis susals. Bet jei suo, nuo mazumes augintas lauke, tai jis turi visai kitoki poplauki, kuris ji apsaugo ir nuo sakcio, ir nuo karscio. Pvz:. Suomijoj, net amarikieciu kokerspanieliai voljeruose gyvena, aisku turi apsiltintas budas. Pati maciau. Ir tai nera kazkokia gyvunu kankinimo stotis, o vienas is geriausiu veislynu. Ir pas Burykin (Alkmena veislyno savininka, RKF prezidenta ) ciauciai taip pat gyvena voljeruose.

Jau pamate Juokiasi

Apakęs Apakęs Apakęspasakyk man neismanelei kur juos kinko Nekaltas ???

gali Nekaltas ir net prie budos maciau risa Nekaltas

kinkomuju sunu varzybose norvegijoj, kaip ir haskius, malamutus ir laikas.

is kur istraukei Apakęs kiek domejausi sia veisle niekur neradau parasyta Nekaltas o dar varzybose Baisu Juokiasi Juokiasi tipo ciau greitai bega Apakęs Juokiasi Juokiasi

tada, kai teko matyti, laimejo malamutai.