Apklausa: koks klubas Vilniuje geriausias?

Apklausa: koks klubas Vilniuje geriausias?

As asmeniskai uz "Ministerija" arba "Gravity".
Na o jus?

tie, kuriuose groja d’n’b. pastaruoju metu gravity daznokai tenka apsilankyt…

gravity Gerai

na kolkas turbut gravity…
perspektyva ‘vault’

Vilniuje geriausias Gravity, nes ten publika geriausia renkas. Bet kas liečia klubus visoje Lietuvoje, tai balsuočiau už Dada, because ten DJ Mindaugėlis kalbasina. Gal nesiplėsiu per daug, kas girdėjo jį grojant, patys viską supranta. Šypsena

Nu siaip geriausias klubas Vilniuj tai KPZ yra. Ten net arbata nemokamai vaisina… O Gravity palyginus su KPZ tai…

Man RIO patinka… muzika idomesne, aplinka laisva ir neipareigojanti, draugu daug ir seip publika miela Šypsena

Kietas

as tai dazniausiai paskutiniu metu lankausi BIX’suose Šypsena
ten faini zmogiukai lankosi Taip
na dar gravity irgi nieko, bet ten daznai nesilankau, nes brangu Liūdna

“Gravity”Gerai. Deja, daznai buna taip, kad dauguma kompanijos nubalsuoja uz, pvz., “Indigo” - todel traukiam tenAš nekaltas. Nors jei co. gera - tai bet kur “uzveza”Mirkt

NU shtai kas prabilo <> SpyEfex na manau kad tau priklauso, jei tu jame atlieki MC funkcijas arba klube groja tavo muzika Cha cha

nu shiaip jau vilniuj kol kas Gravity duoda i kaulus kitiems, tachiau ne daug atsilieka Vault’as [ne interjeru]

vault
no comments

O jus dar abejoja kuom nors? Zinoma kad GRAVITYTaip

Taip sakyciau du klubai muzikos atzvilgiu vilniuje yra geri tai gravity ir mans’ai vat o siaip gera muzona anksciau 2-3 metai atgal jet set grodavo

Gravity, Vault…Nekaltas Gerai

O kur yra Vault??Nekaltas

niuz kadangi Gravity dar neapsilankiaw, taj kol kas geriawsiu klubu pavadinchiaw brodveju… nors gal aptarnavimas ir muzika ten ne per geriawsia, bet uzhtat kokie zhmones lankosiApakęs
chia zhinoma yra tik mano nuomone, bet kazhkodel man ten nerealiai patinka… daraj ka nori… pazhiuri y koky chiuva ilgiaw nei 2 sek ir jis jaw tawo… ir shiajp liabaj lajsva y linxma atmosfera…

Beje jis siandie paruko t. y. dege

vienareiksmiskai:
VAULT