Apklausa: koks klubas Vilniuje geriausias?

Koks klubas Vilniuje geriausias? Reiktų iš pradžių visus visus pertikrint, o po to jau galėsiu leistis į diskusijas . Bet kažin, ar klubas iš esmės viską lemia. Svarbu, kaip nusiteikęs pats ateini. Mirkt

vault yra subaciaus 99…
o del nusiteikimo, butent jis del to ir geriausias, nes labai gerai nuteikia… ir kai eini ten… ir kai buni… Cha cha
http://www.maps.lt paieskok ir rasi tikslia vieta…

gravity Taip

Vault Taip ten muuuziką gi kokią groja!! Niam niam o Gravity labai gražus ir stilingas ir ten visaip kaip, bet man žmonės nepatinka… Girtas

greenai, kitoks Gerai Šypsena
seip vileikos jaunimo centre muzonas geras buna, bet kol iki ten daeit tai reikia per tamsiasias jegas brautis (forsai/marozaj ir kiti) Šypsena

Muzika Gravity, publika kiek neskani, savimylos ir pizonai, bet normaliu zmoniu netruksta. Interjeras kol kas geriausias.
Sestadieniais nuo 22.00 vyksta geri vakareliai SMC (siuolaikinio meno centro kavineje), visai linksma, nors daunu ir ten buna, nebloga muzika.
Brodvejus - gavno - ir muzika, ir atmosfera, ir otmorozku kiekis nerealus, vagia viska ka pasidedi, man asmeniskai du mobilius ir striuke paiimielino vogliai. Pas juos iskaboj parasyta "geros muzikos pub’as" - manau muzika pas juos pati blogiausia kur kada nors esu girdejes, Gintares visokios ir Iglesijai…
Niekas nerase apie "Helios", sako puse velnio, nesu buves, butu idomu isgirsti nuomone.

geriausias klubas vilniuje buvo Green’ai iki ju uzhdarymo, na dabar man geriausias Virpesys… Gerai Baisu

su kedukais neileidzia ten… debilai… lakuotu batu klubas sakyciau…

"?Gravity" is da bezt Gerai

Man atrodo, kad isvis gero klubo nera

vault…

Viena pasakysiu tikrai… NIEKO GERO VILNIUJE NERA!!! Ignoruoju Nesuprantu del ko tiek daug turistu vis pas mus atvaziuoja?! Gal man kas paaiskintu? ??? Ir dar…, labiau man patinka kokie bariuxai… Bet pastaruoju metu juose neimanoma rast vietos! Piktas

Na taip, gal ir nera super klubu Vilniuj, bet vis vien geriau, nei kur kitur Cha cha

gravity Taip

Be komentaru "Vault" (tiakst,tiakst Cha cha )

Vault…Zaltvykslej (kabako rusi) dar neblogi tusai buna rengiami…GeraiMirkt

Gravity GeraiTaip

na o dar Gero viskio baras patinka Šypsena

Brodvėjaus pub’as Cha cha

green Gerai