Apie vaikų namus.

Apie vaikų namus.

Prasau padėkit paprašykit savo mamos arba tėčio kad nusius tu 5LT. arba 2LTTaipTaipTaip

as tai jau nusiunciau,bet tikiuosi ir dar daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug daug zmoniu paaukos

As taip pat siunciau Taip mama taip pat Taip Jiems reikia musu Apkabinimas Musu istiestu pagalbos ranku Apkabinimas

as ir gi jau siunciauTaipApkabinimas ir tikiuosi daug kas bus nusiuntes ut zinuciu

su visom drawgem jaw nusiuntem Drovus

niu as kaip ir wisi sakau, kad as ir wisa mano seima siuntem sms… jiems tikrai reikia musu paramos… Apkabinimas

O kur ir kaip galima nusiust? Šypsena

rodo per tv3…Šypsena mano mama ir siunte…Taip

ash ir paty nusiunchiau 5 lytukus, nej man gajla Liežuvis

nusiunciau jau senokai… gal dar pakartosiu Nekaltas

pas mus sheimoj wisi paaukojo… Laimingas

siuncew jau … galetu ir kokie tai ten uspaskichai bent 10000 paaukot,tada vaikuciam tikrai daugiau dowaneliu nupirktu Drovus

Nejaugi jus nesuprantat?!?ApakęsJiems mazhiausiai reikia tu zhaislu ar kitokio slamsto!Geriau vietoj tu 5-2 Lt,nueikit,nusineskit saldainiu ir pabukit su jais…ApkabinkitApkabinimasApkabinimasApkabinimasJie tai isimins daug ilgiau ,negu tai ,Kaip Nomeda man padovanojo lele Barbe,Mirkt

Kaip tik shiandien paaukojau Taip

As Nesiunciau Bet Perku Ir Pirxiu Prekes Su Arkliuko Zenklu Laimingas Taip Padekim Visi!

nepritariu tauNe…jiem sreikia tu pinigu,taip pat ir tu zaislu… pas juos gi ten truksta visokiu daiktu(vaistu,baldu ir pan.),ir dar visokiem dalykam jiem LAAABAI reikia tu pinigu! o ne tai kad tu ten nueisi su tais savo saldainiais,jie nori tevu,o ne kaad tu ateisi ir apkabinsi.ir kas jiems is to?taigi jie ir taip turi ten drauguNekaltas tai man atrodo,kad jiem reikia tu 2 ar 5 ltTaip

joa… gaila man tu waikuciu… nenoreciau buti ju wietoj…Liūdnas

mano tai sese aukojo sms zinute ir mes dar akropoly imetem i ta deze ir dar pasiemem labai grazu medeliGerai man jisai labai patinkaCha cha

Gerai Taip