Apie vaikų namus.

paaukojau Taip
"Brolis" is vaiku namu, tai tradicija seimos kuo nors padet vaiku namuose gyvenantiems vaikams…Nekaltas

Na štai kokie jus visi geri TaipŠypsena

ash irgi jau nusiusnchiau… wargshaij waijkaij…NustebęsNustebęs

Jau nusiuntė.

Angelas

hm… waijkooo namaij… esu buvusi juose ne wiena karta, na ir kas kad paaukosime 5lt arba 2lt, jiems labiau reijkia meijles, silumos, kaij jie pamato kad pas juos ateijna… skaudu zioooret i tokius nabagelius, kuriooo tewaij atsisako auginti, tokioo graziooo, mielioooo waijkucioooo…

Taip Jau paaukojau Šypsena Ir mama paaukojo Šypsena Net nezinau kiek Šypsena

As irgi siusiu,kai tik pasipildysiu saskaitaTaip

saunuoliai wisi, kuriems negaijla pinigu tiems mazhiukams… Šypsenanegaijlejau ir as tooo 5 lituku…

mano mama jaw kokius 4 kartus po 5lt siunte... ash 2lt nuziunchew,nes kishene dawgew nelejdzhiaNustebęs

O mano mama ir tėtis nusiuntė jau 100lt. okol tėtis nematė nusiuntė mama 100ltTaip oaš 50lt tai iš. TaipTaipTaip viso mes nusiuntėm 250lt TaipTaip.

Ak labai labai ačiuTaipTaipTaipTaipŠypsenaTaip

ash nusiunciaw uzh 2lt Taip be to dar pirkaw atviruku pallete Taip

Žvaigždė

kiakseeddrrmdfjklsdfvtrkhirtl;jbo;gj[ioptjgorjg erkjeakrjerjmgrkjgaerkaerhguerhgldjfngklsjnfklvnlkdfvnlaerjgva’rjmvgf
ejomgirelkjmgierklfmklgvdfl;gvkerflgvm;erdfgfevjkrdhgfraop8iftueikiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilllllllll
llllllllllll_________shdbwelmtythytujyuhojutofhgtnmiuvrhjgtuirogtamouf
uijudfid5gdfg+vsd4gvzdf6+n5f6yl,fc fbdg.vgjm86vghjm8dyt4juhny8tg485yj58mu4j56j4f5gh4j56f4gsghl;sjtkoparer
kl;cefgklsrmjg bvjkjklsefhjiopggrji[gio[grhjio[SEGIOPkvgjpiloyigfksd;s;sd,l
[kfjgm[h
jto[hs
gjker]pgter
gjkerpg
serjg][trkig
btrkoghstr
yh547y868595

645
65
6
6
6
566

65
56
56
46
6

gfd kguitjg rio]
,vjgtrn yq35oerj ji.Taip

gerai, butinai parasysiu kad nusiustu esms’a, ir kad paaukotu pinigu

Kokiu numeriu reik 2 LT paaukot? ir ka tam sms parasheet?

kaip smagu kad bangieciai ir bangietes tokie gerasirdziai. as pati perku prekes su arkliuko zenklu. savaitgali teko pabuvoti vaiku namuose. manau, kad kai kuriems gerianciu tevu vaikams vaiku namuose daug geriau nei pas tevus. na suprantama, tiems vaikams, kuriu tevai mire, truksta tevu silumos… man labai gaila tu vaiku…Drovus

Plunksnia>jie irgi nenorejo,bet taip susikloste ju gywenimas…

na musu visa sejma nusiunte…
ash su sese po 2lt…
a tevelej po 5lt…Taip

rejk padet gi wajkoociam…Nekaltas

tikrai daug geriau jiem aukoti pinigus…
gal tada bent jau pastebes,kad jie kazkam rupi,ir nebus tokie padeje ant viso pasaulio…
mazi vaikai ten nuostabus,ypac nesugadinti tie,kurie ten pateko dar neseniai.bet ar bandet kada bendrauti is "duoti savo siluma" 15-16 metu vaiku namu gyventojams?
liaudiskai tarint jiems ant tokiu "demesio rodytoju" nusisikt.sakysit,kad as besirde kale,kad nemoku rasti priejimo i tu vaiku sirdis ir panasiai,bet patikekit manim.ten siaubinga.ju akyse pyktis.jie nekencia visko-tos patalpos,vieni kitu,visu "demesio ir silumos dalintoju".
jiem atrodo,kad visas pasaulis-priesai,kad geru zmoniu ten nebera.man ten buti buvo labai baisu,o ejau ju pralinksminti,pasikalbeti,padainuoti…stengiausi buti atvira,nuosirdi ir visa kita,bet vienintelis dalykas,i kuri jie atkreipe pusei sekundes demesi,tai buvo komiksai,kuriuos padovanojom.
man ten buvo baisu.ir nezinau,ar dar noriu jiems "dalinti siluma ir demesi".
mazieji vaikuciai gal dar turi vilties,gal tikslu,gal tikejimo…nezinau.
man ten tikrai buvo sunku.
nes manes ten nekente…

ghm… kažką pražiopsojau… Liūdnas