Apie kregždes keli klausimai

328 Mirkt optimalu Juokiasi

Tai papasakok, kas čia taip juokingaŠypsena Gal visi pasijuoksim… O jei rimtai norit patart, tai būsiu dėkingas…
Noriu tokios, kad ne bereikalo pilčiau. Jei jau 2,5 tai ir trauktų už tuos 2,5… Būna gi visokių…

pats toki turiu koki ieskai.
bet dahuja ji man atsistojo su viskuom,tai kad nusiteik dahuja sumoketŠypsena
mazai eda salerkos,vienas malonumasGerai

Matai, mano tevo draugas turi firma kur perka masinas is Italijos, tai man tikrai gera parvarys, ir uz gera kaina, nes ten yra savi zmones vietoj kurie viska patikrina ar viskas ok. Tevas norejo VOLVO V70 2.5TDI, ieskojo jam gal 2 men, bet parvare ledine, ir kaip savam uz gera kaina, tai problemu nebuvo dar su ja, dziaugiasi tevas. Vat man savojo BMW irgi gal reiks palaukt, nes uzdrozto nenoriu, ir nenoriu baltos spalvos ŠypsenaVat tiek ziniuKietas

Šiaip ir aš ne iš turgaus taikau. Tik noriu sužinot, ko maždaug prašyt…

2,5 benzasGeraiTaip

Tu tuo tikras? Šypsena Nes dujų nelabai žadu dėt… Nu žodžiu, ant apmastymo viskas…

As irgi jai tureciau daug atliekamu litu, imciau su 2.5 benza, bet kol kas dar ekonomijos reikia… Taip

gaila kai as ieskojau, radau tik viena kupa 2.8 su nunestu priekiu kuriam dar virs stukos euru butu reikeje sudet, bet ryskiai raudonas, m paketas, parktronikai nu viskas kas galibut kupe. 2.5 tikrai geras variantas. tikrai. Šypsena bet nespjauk ir i 1.8 iS jei jau taip ekonomija rupi. 2.5… tas garsas 6cilindru… Cha cha

Draugas turi nusipirkes 325 coupe,tai ramiai apie 12ltr,o tik pedala daugiau spaudi ir ima.

Pvz kai sia vasara buvau Kipre, ten kiek maciau kregzdiu, gal 90 procentu ten ju su 1.8 IS matarais, nes jie is tikruju yra labai vyke, ir ten juos megsta. Kiek girdejau nevyke yra 1.8i ir 2.0i , kaista, ar kazkas tokio. Jei ka autoriau mano draugas parduoda kregzde 2 duru kupa 2.0i, is Italijos. Oda, kondyske, porankis, M kes vairas, ratai 17 nauji. Pagalvok Šypsena

A, kaina pamirsau jei ka ir metus: 92m, 1800EUR Gerai

Jo kai visada visa eilė nesusijusių durnelių atloja, o tada jau ir į temą kažkas pradeda diskutuot. Nebūtų LTU.

Temos autoriui, rinkis tarp 1.8is ir 2.5i. Į pirmą variantą pilsi stabiliai 10 benzo, 11 dujų, traukos neypatingai kaip iš bmw, bet jei ne lakstymui perki - užteks.

Apie 2.0 negalvok, susidurt pačiam neteko skirtingai nei su kitais, bet nei ekonomijos nei galios ten, pagal kubatūrą.

Geriausias variantas - 2.5, jei manualas, pilsi apie 12, max 13 benzo, o traukos daug daugiau. 192 ag ir berods ~250 nm. Automatui mieste lakstydamas gali ir visų 15 nepagailėt. Bet tai žinosi kad turi mašiną. Užmiesty, beje, į 10 be jokių problemų su 2.5, taip kad ir sąlyginai ekonomiška kaip pagal turimą galią ir važiuoja Gerai

Ir dar, išvaizdos prasme siūlau ieškot kupo, nes sedanai tai tikrai įgrysę ir baisūs.

kiek žinau į 2.5 ir po 15 pila Mirkt

nu… tai… o ką aš sakau? Šypsena

Nu vyrai, 15ltr kregzdei - prabanga… TaipLabas

ziurint kaip vazineji,tiek ir jama.

Kaip vaziuosi taip ir pilsi. Teko pasivazineti su tokia, tai man sreube 15, o sesers vyrui - 11-12.
Net nezinau, gal mano batai sunkesni Nekaltas

P.S. Jei imt E36 3er, tai tik su DuKablysPenki arba DuKablysAstuoni.
Traukos uztektinai, tik ziuret su Vanosu nuo 1993 m.
AG kaimene ta pati, ar seno 325 (be vanos) ar 328 tik pas 328 NM didesnis kazkur ant 30.

Kas dėl batų, tai pas mane labai sunkūs Šypsena Kilometrų nemažai prasuksiu, tai gal norėtūsi mažiau piltNežinau O kaip tie 1796 cm³, 138 AG (103 kW)? pvz:
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1039359</A

pas mane irgi su vanosu, kas pas 2.5 man tikrai patinka tai ilgais atstumais vaziavimas, ar 160 ar 70 vaziuoji nekazka ir skiriasi rijimas Šypsena