Apie kregždes keli klausimai

Tuoi as tau nx atsakysiu i klausimus apie krekzdute… nwebuk paskutinis gezotronas ir nusipirk padoria masina , tada nors pries kaimynus geda turesi , nes ir tawo kaimynai kaip matau visiski gezotonai bibgaliociulpiai … nusiperki bumeri ir tipo kietas… isigyk ka nors kas masina primintu ir nedaryk gedos … P.S. dujos valgyt gaminti , o salerka laukus arti … ubagas Be be be

Pats itariu koki kadeta vairuoji ar fiesta kad taip piktinies ant geru markiuLabasJuokiasi

Pats pries truputi daugiau kaip dvi savaites isigijau 318is+dujos,mieste ima apie 11,uzmiestij visaip,tokiu varikliu rinkausi is ekonominiu paskatu,kol bus pigiau vazinet dujom negu benzu tol jom ir vazinesiu,o kam tai nepatinka eikit vienon vietonLiežuvis
Autorius jei domins kas smulkiau privatan

seip tai tokiais dalykas labai duomiuosi…turiu daug patirties …galit nepi*dielint kad as kazka vairuoju man 15!Špyga

Sia vasara pirkau 318 92m sedana, jau kai ieskojau is kart zinojau ir ieskojau tik 1.8 ir sedano. 1.8 - nes 1.6 per silpni, ir tame kad 4iu cilindru, galvojau maziau ims nei 2.0 ar didesni… Bet deja… Duju mieste 14. Nei daugiau nei maziau. Uzmiesty arba misriu rezimu viskas ok, i 10 duju lyg be problemu. O mieste taip iseina ima daugiau nei 2.5? Duju iranga nauja, brc… Vazineju lyg normaliai, neskraidau Nekaltas Kiek klausinejau kas turi 1.8, tai vieniems mieste 10 ima, kitiems irgi lygiai 14 Nekaltas
Spalva balta, ir labai tuo dziaugiuos Gerai Tik reikia netinget plaut, bet uztat kaip atrodo Gerai
Siaip dalys brangokos, pvz zvakes pigiausiai radau po 15Lt/vnt, ngk Nekaltas
Jei daugiau kokiu klausimu - i privata Šypsena

15lt cia tau brangu?Nekaltas as i savo coupa susukes po 23lt/vnt ir tai masinai 21metai.as ir po miesta neskraidau bet be problemu i 11telpa,duju irangai 3menesiai,ai bet ka cia rastyt vistiek visi sakys kad p…su prota,kaip ir su audi 5cil 10l mieste ir kitur,

tau gal negera?
kalba eina ne apie cupa o apie bmw.
bendzo man rydavo kaip turejau 1.6L apie 11 mieste,tai ka sakyti apie dujasJuokiasi

Labai ačiū visiems už ats… Apsigalvojau biškiukąŠypsena
Galit ištrint, bet gal kam padės…Šypsena

Sveiki, apie auto daug nenusimanau bet noriu nusipirkt kregzde iki 1500 euru ir yra toks pasiulimas masina butu is Italijos BMW316i+dujos,92metu 12men.Sedanas juoda spalva, keturiu duru, signalizacija, viskas elektra valdoma, kondicionierius,liukas, vaziuojanti vis taip gerai.Turetu atvest uz men kazkur, uz 1300euru apsimoka moket?

Manau apsimoka. Pats niekad nepirkčiau dėl 1.6+dujos, bet jei paties interesas taupumas tai visai sueis už tokią kainą Nekaltas

jamk audele, busi maziau pacuks, bet vistiek gaidziuks UfffMašinaMašina

kregzdutes kregzdutes, dangaus gyvos zirkles Juokiasi Cha cha

Nevalgo 325 15l…nesutvarkytos masinos ir tiek. Pas mane 328 mieste valgo 11 kol nedrozi, taciau…yra dar zondai, kurie man sugedo ir pradejo valgyti 16 l…buciau pirkes su sugedusiais, buciau galvojes, kad normalu…