Apie kregždes keli klausimai

porsas irgi prikolus megsta

tu isvis turejai 1.6l kregzde dar su dujom,prie tokiu varikliu niekas neina,jai jau tokia uzturejai sekmes ja parduoti,plius manai ji taupi,nebegarink,ryja konkreciai.

krc cia daugiau diskusiju apie porsa nei apie masinas…

neuzilgo jauciu pervadins visa ta reikala i porso.banginiai…ir subinlaiziai

autoriui: http://forumai.bmw-klubas.lt/

ten gal sugebes kas padet, a to cia pats matai kas daros…

nu niekaip nesuprantu, kas per duchas tu esi… a?

Nu, as pats pvz dbr jieskau BMW 318tds (compact), ir ka? Bet as tiksliai zn kad noriu butent tokio modelio ir butent su tokiu motoru, nes manau kad pvz man, kai gaunu belekiek dyzelio 1ltr/2lt man tai butu optimalus variantas. Taip kad autoriau apsispresk tiksliai kokio mataro nori ir tada kazko ieskok. Variantas BMW su bezdalais atrodo isvis juokingas. Tada geriau jau dyzelTaip

Nu, kur komentarai, kritika dingo? Kvankt?

pats toki turiu koki ieskai.
bet dahuja ji man atsistojo su viskuom,tai kad nusiteik dahuja sumoketŠypsena
mazai eda salerkos,vienas malonumasGerai

teko pavazinet su ivairiais varikliais, galu gale pats pasiemiau 2.5 benz. kupa, ir vaziuoja ir su sanaudom normaliai, jeigu tu ieskai ekonomijos na tai bandyk tds, bet va jei 2.5 tdsas byret prades, tada uzjauciu. o jei svarstysi del benzo, nezinau, gali 1.8iS imt, det paprastas dujas, 2.5 tapati rija kaip 2.0. apie 1.6 nezinau ir jauciu kad tragedija.

galejai pamineti zmogui ak pili i savo kupaCha cha
plius viskas byra ir su savo varikliu gali apsiverkt,jai pabyresŠypsena

http://www.pagreitis.lt/bmw/3kl_2.htm

bent kelios aprasytos Mirkt

Niekad dyzeliai nepatiko Nekaltas Bet gal peršnekės kas… O kiek 2,5 variklis ima benzo mieste? Gal žinot kas Šypsena Nes dujos irgi nelabai…

12.5-15litru duju (brc Mirkt

Tai apie 10 benzino?

mieste net 10?????????Apakęs

skaičiuok nuo 13 ir > …

Tai nemažaiŠypsena

turejau kregzde antra kart nebenoriu ,smagu vien del galo varomo daugiau tai aii Šypsena

Negazdink… Dar peršnekėsiŠypsena Negi reiks opelį pirkt? Nežinau

tai kai vazinejau dar ju nebuvo tiek privise daba tai piiilna ju Apakęs kur pasisuksi ten kregzde Cha cha

tai pirk dyzeli,jai nori,bet sumokesi uz gera zymiai daugiau.
o jai neturi litu tiek pirk opeliŠypsena