Apie kokius vaikinus merginos svajoja?

Apie kokius vaikinus merginos svajoja?

Taigi, pasidare tiesiog labai idomu, kadangi pamaciau kaip del vieno vaikino mokykloje susimuse dvi merginos. Kazkaip net nukrate pagalvojus iki kokio lygio mes dasiritom… Nejaugi taip nera aplinkui jums patinkanciu vaikinu, jeigu jau priejote iki tokiu atveju. Tiesiog smalsu, parasykite, kokio draugo jus ieskote gyvenime? Charakterizuokit, bet neisvaizda, o pati zmogaus charakteri, mastima ir t.t… Aciu visoms, kurios atsilieps dovanoju po kvietka Gėlė Šypsena aciu Šypsena

siaip noreciau tokio vaikino kaip dede11 Cha cha o jei rimtai,tai vaikinai turetu del merginu mustis.tos merginos ,kurios susimuse,manau,saves negerbia Ne

Na, turetu but truputi valdingas Myliu, protingas, mokantis ar bent nesijuokiantis is lotynu kalbos Šypsena, truputi vyresnis, svelnus, megstantis buciuotis Bučkis suprantantis mane, mokantis pralinksmint, rukantis pypke Kietas, megstantis muzika, ziurintis gerus filmus… Vertinantis seima ir namus… Panasiai tiek Šypsena Siaip tokiu turbut nebuna Nekaltas Dar nesutikau bent jau Mirkt Aciu uz Gėlė

SuperStar Tai tu tada pasijustum populeri? Geidziama? Na as patas asmeniskai nesimusciau su kokiu asilu, nebent as su tamergina man butu brangus zmogus ir jis ja izeistu…

siaip manau jog joks bernas nera vertas kad del jo mustusi Šypsena cia jau faktas Liežuvis

Alter_ego Na idomus tavo pageidavimai MirktVos ne kaip pasaku princo Šypsena) Idomu isgirsti jusu nuomone. Vaikinu yra ir labai ivairiu, ir labai daug. As pats ketinu stoti psichologija, tad tokie dalykai kur dedasi kasdienybeje mane traukia kaip medus Mirkt Aciu uz mintis Šypsena

tikrai ne,bet jau geriau matyt bernus musantis negu panas.tai zema.siaip isvis, geriau kai del tokiu dalyku mustynes nevyksta Flirtas

As vaikystej daug pasaku skaiciau, tai dabar tokie ir norai ŠypsenaNe visi butini, gali ir nerukyt pvz, su gimtadieniu pypke kada padovanociau Cha cha

MeNuLiUkE Na, istiesu reiskinys tai tik geda ir nusivilima sukelentis, bet nekasdieniska pamatyti toki vaizdeli. Tam vaiknunui idomu buvo stebeti tai kas daresi, bet manyciau merginoms buvo gan geda ka jos isdarinejo pries visa mokykla, juk galejo issiaiskinti individualiai…

SuperStar Cia sutinku su tavimi 100procentu, jos tiesiog parode savo issiauklejimo kultura Šypsena Trumpai ir aiskiai “Viduramziai” Cha cha

Alter_ego Anksciau ar veliau bernai susivokia kas yra kas, kam reikia rimtos merginos, kam reikia pasilinksminti ir tiesiog atsipaliduoti. Manau tu savo savoje susirasi, gal neidealia, bet susirasi juk visi anksciau ar veliau susiranda Mirkt

mhm… cia tai geda… bijociau i akis paziuret kitiems… o siap tai taip nedaryciau… jei jau bernas dave pagrinda kitoms susimusti tai nafig jis man?

mergos turetu gerbti labiau save,tada bernai kitaip ziuretu.ai isvis pasaulis ritas Taip Drovus

Tikiuos gi, kad nereiks bet kurio pasitaikiusio imt Cha cha

MeNuLiUkE niu neturiu ka ir pridurtis sakai tiesa Mirkt

mhm. butent Liežuvis

SuperStar Skaitai tiesiog mano mintis Mirkt

Alter_ego Nesijaudink, ir nuotraukoje atrodai gan simpatiskai, tad manau tau demesio tikrai netruksta, o jei truksta tai ateiti neturetu trukti. Nes kasgi siais laikais nenores normalios issilavinusios merginos kuri dar buciuotis megsta Mirkt

manau daug kas megsta buciuotis Liežuvis pvz as Šypsena))))