Apie kokius vaikinus merginos svajoja?

MeNuLiUkE Labas rytas Šypsena Jop sutinku su tavimi ŠypsenaCia jeigu gerai atsimenu niekas nerase, jog reiktu vaikino romantisko, nejaugi tai nera jums svarbu? Nejaugi pakanka tiesiog relistisko stiliaus zmogaus?

pati realiste, tai realista geriau suprasciau Juokiasishiaip tai svarbiausia, kad jis tave suprastu…jaustu… Mirktish pasaku pasaulio: ash jam galiu nieko nesakyt, bet jis zinos ko noriu, nenoriu, patinka, nepatinka,jauciu shia akimirka nepaisant, kad esu uz kokiu 1000km Mirktjo… tada psichologas taip isheitu labai tiktu Flirtas

Na nzn kaip cia jums visoms, pvz man tai taip yra ŠypsenaMan merginoje svarbiausia, kad ji butu protingesne uz mane Mirkt) Man patinka protingi zmones, kodel protingesne? nes kad kai noreciau daryti kokia nesamone ji tiesiog man atvertu akis ka as darau Šypsena Ir apskritai visai kitoks bendravimas su issilavinusiais protingais zmonemis. Labai svarbu romantika ir saziningumas su atvirumu. Ir zinoma meile. O ten kiti dalykai smulkmenos, nes jos atsiranda savaime. Nemegstu manikeniu, ta prasmane labai graziu merginu, kadangi tokia mergina islaikyti prie saves ilgai tiesiog neimanoma, kadangi jos nori visi. O nuolatine konkurencija mane tiesiog nuzudytu psichologiskai… vat kas man yra svarbu Šypsena

tos bobos kurios musesi yra daunes… Blogai ne lygis, tersia merginu warda… Veeeo siaip tai kiekwiena panele skirtingai isiwaizduoja sawo swajoniu waikina… Taip

apie kokius? apie paprastus. ir tokius su kuriais gera. tokius, kurie myli ir tokius, kurie supranta. ir apskritai… nesvajoju apie nieką. pamatysiu, pabendrausiu ir suprasiu, kad visada svajojau būtent apie tokį.

Skrebutia esi velniskai kritiska siuo klausimu, salta kaip akmuo, jokiu svajoniu tik, ech bus tai bus, susipazinsim paziuresim, nepatik velniop varyk is cia? labai jau praktiska esi, matyt didziule patirti sukaupiai per savo gyvenima Šypsena

taip manai? mano patirtis pora trejeta kartų sudaužyta Širdisir vėl to nenoriu Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis~ ir šeip, kaip sakydavo mano močiutė “nori prajuokit Dievulį - papasakok jam savo planus”… Laimingasbet aš vistiek rasiu tokį, kuriam patiksiu tokia kokia esu. Despotė, bjauri, valdinga, kerštinga ir t.t ir pan Laimingas

apie princa ant balto zirgo su kerziukais ir dredukais Šypsena

kokia tu despote bebutum esi faina mergina ir surasi ko ieskai Mirkt pamatysi Šypsena

net jei nieko neieškau surasiu? Juokiasi

turi but svelnus ir mielas, bet kelti siauba aplinkiniams Cha chaturetu but plikai skustas, barzdotas, tatuiruotas ir randuotas… baikeriukas militaristas Kietas

na man patinka savim pasitintys,neieskantys zodziu kisenej,na ne tokie kaip visi,man patinka isskirtiniai,net nekalbu apie isvaizda,cia apie xarakteri…siaip labiausiai patinka blogiukai Cha cha

ei o kokios ten panos susipliekė? Cha cha~

As tau pritariu del blogiuku Šypsena MirktIr mane zavi tie vaikinai, kurie sugeba mane suvaldyti ir netgi man vadovauti, o tai baisei sunku padaryti, todel ir tokio vienintelio, tokio ishskirtinio nesutikau dar… Nežinau Liūdnas