Apie dienoraščių komentarus..

o kai suvalgai 5 iskeptus blynus per diena ar cia sveika? Cha cha

tik…

na as bent dazniau uzsuku i banga,nei viena kart i puse metu - nei kai kurie Mirkt

sha sha sha tyliau,dar kas isgirs kaip gyriesi Mirkt

taj kad sulaukia…kajp kas Nekaltas

nu tai ka, vaikai dedasi mandriais… bet jau uzknisa tas ju zodziu iskraipymas… vyt lauk dundukus Taip

Tas Jų mandrumas pasireiškia, tik Jų tarpe Nekaltas Taigi nieko jie daug nesiekia, tik kaip vyresnių neapykantą Cha cha

siaip dienorasciuose tikrai daugiausiai komentaru - fotkems(bent jau pas mane taip yra:kur kuryba-komentaru gal 6k maziau nei ten,kur foto),arba tiems dienorasciams,kuriuose parasyta kazkas tikrai intriguojancio Nekaltaso ne pvz ka siandien ir su kuo gere ir pan.

ir ne kitaip! Veee

naujokai dazniausiai nervus pataso! Taip Pavargęs

Gerai Taip ir kuo greiciau bl!

jei tas akmuo i mano darza, tai tamsta nezinai mano lankymosi ypatumu… Mirkt

…nebent kaip skrandis virskina… Juokiasi

turiu prsisipazint, kai dienorasciuose prirasyti romanai, tai tingiu, tikrai tingiu skaityt, o juo labiau komentuot… wa fotkes – kits reikalas… Cha cha

teisybes nera… labai gera tema Gerai

ačiū Apkabinimas

dienorasciai ne visiems perlu rinkimai. Pasibjauretini komentarai Blogai.

malalietkos tuo pasizymi… keista mada…

skaitau. ypach kuryba, bet dazhnai nekomentuoju, nes zum zum zum pas mane galvoj gyvena ;]]]] dazhnai nera ka pridurti tiesiog. o va kvailus dienorashchius smagu *skylė*voti ;] labai nemegstu kai taip ishkraipo lietuviu kalba, kad shifruot reikia, tokiu net neskaitau.

o siaip dazniausiai pilna visokiu paranojiniu, visokiu dienorasciu kaip man xujova arba chebra, as isimylejau, nu ner ka pridurt prie tokiu