Apie dienoraščių komentarus..

Apie dienoraščių komentarus…

Hm… Keista… Kodėl, kad ir įdomiai parašytas dienoraštis nesusilaukia daugybės komentarų. Kad ir labai kritikuojančių. Juk neretai ten būna kūryba. O kūryba reikalauja kritikos…??? Taip

o daznai buna, kad dienorastyje nebuna nieko yaptinga ir susilaukia daug komentaru Mirkt

Kas tiesa, tas ne melas… Bet vis vien liūdna… Liūdnas

vejaz kaip ir viska pasake - nelabai ka turiu pridurt Nekaltasbeja yra nemazai bangieciu kurie rasineja vien dienorasciuose,tai butent pas juos yra labai populiarus dienorasciai Nekaltas

Tas rasinejimas vien tik dienorasciuose man primena perlu rinkima Nekaltas

Man pvz. tai px tie dienorasciai . na gal per 2 metus ir parasiau kokius 5 atsiliepimus , tiesa visai neseniai kazkoks lopas prinervavo ,tai papyliau siuksliu i jo dienorasti. Šypsena

Taip Taipdaug kalbeta apie tai forume Pasiulymai ir pageidavimai,deja adminai i tai nelabai atkreipe demesi Nekaltasbe to jei labai panoreciau,tai pertrumpa laika (manau netrukciau ir valandos) surinkciau 1000 ir daugiau perlu ir niekas manes neprigautu Nekaltasbe to nematau prasmes rinkt perlus… Nekaltas

be to kai iskepa po 5 ir daugiau dienorasciu i diena,tai tikrai nera sveika Nekaltas

Hm… Nu ir durnystė… Perlų rinkimas. Man čia įdomu. O tie perlų rinkimai… feee… Baisu

Zinau, skaiciau pasiulimuose apie tai kaip kiti juos pelnos, kaskada jei neklystu bangos gimtadieni perlus buvo galima kaip atsiskaitymo priemone naudot tai gal zmones ir renkas juos taip baisiai Cha cha

paprastas pavizdys - sedi bangoje 4 menesius ir turi 23000 perlu: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2user.show/197044-=(645773 923](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2user.show/197044-=(645773923) o as sedziu nepilnai 3 metus ir turiu tik 15500 perlu Nekaltas

per bangos gimtadieni atrodo automanai nusipirko motoroleri,be to ten dar buvo ivairiu atrakciju uz tuos perlus Nekaltasbet dabar neturetu prasmes tokiu atrakciju rengt Nekaltas

už ką sėdi ? Cha cha kiek davė ? gal paleis anksčiau už gerą elgesį ? Cha cha

nu jo nes floderiai pries mus normalius butu pranasesni keturgubai arba sesiagubai Cha cha

tikiuosi Pavargęsbet manau ilgai dar laikys uzdare Pavargęsale ir tau ziuriu nesaldzio dieneles - sedi tris metus ir irgi nemazai dave 26000 Cha chabeja katinas pamaciau idomu dalyka - as pradejau banguot 2001.11.02 o tu 2001.11.05,kaip ir senesnis bangietis uz tave esu Juokiasi

Sūnus, vadinasi tave “parišo” anksčiau Cha chaP.S.: man nedavė nieko … aš čia prižiūrėtojas … kaip tam Smaragdo mieste Cha cha Cha cha Cha cha

Jei jau kacioks cia yra tai noriu paklaust kode tia ciebra apie hasisa laisvai pliurpia? Nekaltas

murrr i kompromituojancius klausymus neatsako!!! atstovas spaudai sunus Cha cha

tai tipo siūlai į tamsiąją juos … ? Nekaltas