Apie dienoraščių komentarus..

vsio, į karcerį. Taip

Sensacija !!! moderatorius nedirba savo darbo Cha cha - kaip jums antraste pirmam puslapi? Cha cha

Aisku ner cia ko ereziju skleist bukm dorovingi Cha cha

Cha cha Cha cha Cha chabeja ixius atsargiau su savo norais,nes tos temos as jau nebematau Cha cha

Algos vėluoja, reakciją į susidarančią situacija - atitinkamai taip pat Cha cha

manau visuomenes tai nedomina Cha cha sita isbraugsiu is interviu Cha cha nebent patepsit ten kur reikia Cha cha

o visdelto sistema veikia Cha cha

pradzioj kai tik prisijungiau prie Bangos, tai daznai uzsukdavau i kitu dienorascius, o dabar jau kazkaip ir nelabai idomu, retai ka gero rasi… forumai vistiek kas kita. bet jei pasitaiko netycia ka idomaus patikt, tai aisku paziuriu, bet tai nevisada verta komentaro…

Aplamai pastebejau, kad bangieciai nelabai naujokus megsta . . Nekaltas

Kai naujokas per diena sukuria 5 ir daugiau temu tai jau daros nenormalu Nekaltas - ir uztai tikrai niekas ju nepaglostys Nekaltas

as dazniausiai taj komentuoju tik savo draugu dienorascius… ir taj ne visu… tik kai jau nebuna ka veikt perziuriu naujausius dienorascius… Laimingas

o man tai atrodo, kad daaug ir nereikia… Tupai atrodo kai pasižiūri į kai kurių panų ir Iki 18 klubo dienoraščius tai net baisu pasidaro… Tiek tu ikonėlių tiek netaisiklingų žodžių… man tokie dalykai nepatinka Veee Veee Veee Veee

Dažniausiai komentarų ir kritikos susilaukia, šųdai po balkonais Juokiasi

Nekenčiu ir aš kai būna prirašyta (+fotkeetia =]) o įdėta kokia nuotrauka iš fotosearch ir pan. Pavargęs Nežinau

Taip Veee

mhm, tas baisus rašymo būdas Veee negi jiems patiems lengva skaityt? Nekaltas

nu y ko daba daryt ?

Vipindriošas Cha cha

cia tik todel, kad jo autorius koks gerai zinomas banginis, kurio bet koks vejas arba dziazas paleistas i ora, visada sulauks atgarsiooo… neretai labai gausaus

o siuksles jau blogai… o pries tai surusiavai ar taip viska ir bet kaip? Cha cha