Anyta - velnio pramanyta

nesuprantu kaip galima gyvenant seimoje visai nesiskaityti su vyro ar zmonos tevais. kazkos santykiu samoningas susvetimejimas. jie yra mociutes ir seneliai, bendraudami su jais, musu vaikai ishsiugdo pagarba senatvei, negalei net ir skurdui, formuojasi vaikuose uzuojauta , gailestis paliegusiems tevams, pagalbos, paramos poreikiui kartu ju poziuris i musu busima senatve. jei seimoje vyras geras, tai kodel blogi ji uzaugine tevai? Nesakau kas lengva ir paprasta, Reikia diplomatijos, kantrybes,atlaidumo ir dar dauk ko. Nu bet avansu atsiribot nuo sutuoktiniu tevu, save nuteikt pries juos… nezinau, Visi mes ne be grieko. gal as senovishko auklejimo, bet pagarba, parama supratimas turetu but pagrindine bendravimo linija.Jei ir pamokslaus kur uosve ar anyta tai jau neuzmus gi zodziu. Ai, nezinau, nepatinka man toks poziuris i tevus ar tai zmonos ar vyro.

Meile ar nemeile - ne tai svarbiausia Šypsena Tiesiog yra ne mazai mamau, kurios savo sunelius laiko savo nuosavybe

As su tavo poziuriu sutinku 100 proc., bet kai tie teveliai gadina jaunuju santykius, nematau nieko gero.mano nuomone tokia pat kaip ir mano tevu, ner ko kistis i vaiku gyvenima. Dar po to stebisi kodel jaunos poros skiriaisi. Jei anyta skambineja istisai ir klausineja : pavalges, ka valgei, ka veiki ir pan.,tai jau neasamoniu nesamone, o ne rupestis.

izeidineti kitu nereikia Piktas Niekas niekam nieko nekiso, o tuo labiau as tau, tad savo komentarus nevykusius ir pasilik sau. Turbut ir tu is tu, kuriuos motinos po savo sijonu parisusios laiko, nes pagarbos ne tik sau, bet ir kitiems is taves tikrai nera Liežuvis

ana, as nebe vaikas, koks buvau, kai atejau i ta seima. ir - zinai - man pakankami brangiai kainavo tapti tokia, kokia esu. vadinasi, galiu sau leisti tokia liudna prabanga, bendrauti su zmonemis, kurie turi man ka pasakyti, ir kuriems as turiu ka pasakyti. as nesakau, kad tai normalu, bet taip yra. ir 21 metu gerai - senamadiskai - isaukletas vaikas, kokia as buvau, tikrai nebuvau nusiteikusi pries anyta. o dabar man visiskai vienodai - kalbant apie jausmus. yra pareiga: slaugyti susirgus, paremti pinigais, priminti Vyras kad paskambintu. tai ne tiek ir mazai. ir mano brangioji anyta ir uosvis daug ko mane ismoke - cinizmo prasme. ps o vat drabstytis nereikia. seksas nera toks jau blogas dalykas, kaip tu ji traktuoji, kad kas nors kam nors pakisinetu. briedas. ir - mano seima yra mano vyras, viskas.

juokas ima nuo tokiu kpmentaru. Nepagalvojat, kad mes vyrai, gana lengvai galim susirast sau kitas drauges, zmonas, meiluzes ar pan. kam man gyvenimo drauge, kuri blogai kalba apie mano tevus, nebendrauja su man artimais zmonem, atsei “as cia svarbiausia”. ne velnio. Svarbus kiekvienas zmogus o tevai juo labiau, ish kur tas jusu bukumas? Esat nepamainomos? Nu jau ne, tik ne bobos. Moterys taip. dauk ka reiskia gyvenime, bet bobos. Ne ir dar karta ne. nezliubkit po to kad jus vyrai palieka.

ana, man visiskai vienodai, ar as esu pamainoma ar ne. suprantu, kad kompleksai trukdo pakesti salia saves stipru zmogu, bet nereikia ju projektuoti i kitus. bobos… na ir leksikonas. katineli, viskas pakeiciama - geriausi vyrai ir netgi … bobos. kaip kazkas sake, nepakeiciamu - pilnos kapines. ir jau tik nereikia apie asaras del paliekan2io vyro. tokiu kaip as - nepalieka. bet tau nesuprast. ir dar - ar gali paaiskinti, kodel tureciau bendrauti su svetima moterimi daugiau nei jos sunus?!

zaraza ji ir bangoj zaraza Cha cha

hi hi, as tik susimasciau: zaraza tai prigimtis, diagnoze ar??? nesenas dialogas su anyta (mandagumo vizitas po keliones i italy): ji man: as tau atidaviau tokia brangenybe, tokia brangenybe, tikra aukseli. as Vyras: oh la la, davaj nupjaunam tau, brangenybe, nyksti - taigi nelabai nukentesi. o mes kredita grazinsim, ir dar aparaturai liks. ji man: oho, as visada sakiau, kad tau rupi tik savo vyra i ana pasauli nudanginti ir meiluzi issitaisyti. makabriskas juokas uz scenos. sorry, negaliu tokiu pasnekesiu dideliais kiekiais palaikyti.

merihold> Gerai is tiesu didele prabanga rinktis gyvenime su kuo bendrauti ir dirbti tai, kas tau patinka… uz tai sumoketi reikia daug. uzsidirbti taip sakant… nesiplesiu sia tema, ens jau ne karta tokia buvo ir ne karta i ja rasiau… Parasysiu viena anytos egzistavimo pliusa: yra kur 7dieni iskomandiruoti didiji Vyras ir mazaji Vyras ir pabuti vienai Tūsas

tai kokio velnio provokuoji panasius pokalbius? pasakyk kad jos “brangenybe” jau biski padevetas , nuleisk juokais ir viskas uzsibaigs. Pati nemoki bendraut o kiti kalti. baik cia isgsikalinet kad esi tobulybe ir aplamai nepershokus per griovi nesakyk “op”. dar daug kas priesh akis. atrodo ishminties “nerasta”

ana> ne visos anytos (kaip ir ne visa kita zmonijos dalis) turi ta taip vadinama humoro jausma… arba ne visada ji naudoja.

pirma, niekas nieko neprovokavo, as pakankamai didele mergaite. Cha chaana, prasyciau pacituoti, kurioje vietoj ka nors kaltinau? tu su dievu ar likimu pirshtu sudurei, kad zinai, kiek ir ko liko man? ar mano IQ testo rezultatus nagrinejai? nereikia painioti zvaigdziu su ju atspindziu sulinyje ir mokyti kitu, kaip gyventi. del nemokejimo bendrauti - na, nepanasu kad tavo vardas dale carnegie butu, savo postus ankstesnius paskaityk ir pagalvok apie tai, ka pasakei. taip, ėsu tobulybe, nes manau, kad kuklumas puosia tik tada, kai kitu papuosalu nera - be be be.

merihold "pasiklydo " visai

viskas vienu metu Mirkt čia del prigimties Mirkto dėl situacijos-būtų juokinga jeigu nebūtų liūdna… nu bet ir žiauri… šitaip Myliu anytai pasakyt… Piktas Cha cha

anita, cia tik juokinga Cha cha aij, tuscia tampa diskusija, ypac kai nelieka kitu argumentu, kaip “sam durak”. ir vis tiek visi lieka prie savo nuomones, kuri yra labai paprasta: myleti anytos, kaip ir kitos zmonijos dalies, neprivalu. bet padeti reikia.

padeti ka? Nekaltasana, vat su sitaip, kaip tu, bendraujanciais zmonem, nepriklausomai nuo to, ar tai anyta, ar sesuras, uosviene, uosvis, moteris, vyras ir t.t. sneket ir but apsimestinai mandagiam ner jokio noro. Tik ar tai asmenine ar to kito problema, a?

arti, as kazkuriam poste rasiau, kad slaugyti, paremti materialiai, nuvezhti kur reikia, etc. ir pan. - tai pareiga tevu atzvilgiu. bet meile ir pareiga - du skirtingi dalykai, mano galva.

baikit pulti merihold - truputi nepagaunat jus, ka ji nori pasakyti, hiperbolizuojat jos zodzius ir traukiat is konteksto Blogaivisu antra, kiekvienoje seimoje yra sava bendravimo kultura - kas vieniems yra linksmas bendravimas, kitiems panasu i juoda humora