Anyta - velnio pramanyta

Anyta - velnio pramanytaNekaltas

Tai kaip yra is tikruju??? Šypsena Ar visi vyrai uzauga prie mamos sijono, o po to gadina gyvenima nekaltai merginai, patekusiai i ju sheima. Ir…kodel mamytes taip bijo atiduoti savo sunelius i svetimas rankas??? Pamastykime kartu Labas

tema - provokacija Cha chabuna gi ir puikiu anytu (kaip pvz manoji… Šypsena)

O mano anyta irgi puiki Šypsena

Ka cia diskutuot, jus Moteris busimosios anytos, uosves ir visokie kitokie skeltanagiai Nekaltas.Kaip tuos savo sunus isauklesit , tokie jie ir bus Taip

Šis priežodis turi ir tęsinį. Anyta - velnio pramanyta. Marti - dantyse karti.

Ai, kokie jus visi diplomatai Cha cha As tai tik dukras auginsiu Liežuvis

Ka padarys ta ir auginsi.Taskas.

…kazkaip net mamos savi seimoje skirsto vaikus i blogus, gerus ir geriausius…jei jau pasirinkai suneli, kuris seimoje nera garbingoj vietoj, tai pati visada tokia busi laikoma anytos… Taip

netiesa. turiu du brolius. vyriausias - visada pagarboje Gerai. bet jo žmona Nekaltas kaip čia švelniau išsireiškus Nekaltas žvėriukas Kiaulė Kanda, kaip ir už ką ją gerbt, aš net ne anyta, aš - moša, bet vistiek Ne

a ka cia mastyti - kokia uosve tokia ir marti Cha cha

Moša - tai cia vyro sesuo taip vadinama? Pirma kart girdziu. Juokiasi

Is anksto uzjauciu savo marcia, nes jos anyta bus zaraza Apakęs Cha cha

taip, ir dargi bendrinėje kalboje, ne tarmiškai…

O cia tai jau netiesa Liežuvis Marti po kiek laiko tokia patampa, kai su tokia anyta pabendrauja Cha cha

Mano anyta puikus zmogus. Labai gerai sutariam. Bet zinau draugiu anytas, kurios is tiesu yra velnio pramanytos.

čia pagal posakį "puikios dukrelės, slaunios martelės Gerai tik iš kur tokios bjaurios bobos Kanda " sutikit, ir jaunų motrerų tarpe yra toooookių, kad nenorėčiau pvz. brolienės tokios… arba kada nors marčios… nors ir ne aš renkuosi…

po vakarykscio filmo per LNK su Gvyneth P.(nepamenu pvd)-tikrai baisu pasidare Šypsena

“mirtyna tyla” berods… Nekaltas jo, baisu ir man buvo… O siaip mano draugo mama labai gera, negaliu sakyti, kad dar anyta, nes kol kas neistekejus, bet manimi rupinasi tikrai sirdingai… Šypsena kai vaikinas ilgam isvaziuoja, skambina, klausia ar nieko netruksta, ar viskas gerai, ar sveika… kartais atrodo net per daug to rupescio… bet pagalvoju, gal zmogui dukros norejosi, juk du sunus uzaugino… Šypsena

Tai as irgi dar anytos neturiu, bet…ech, kad visos cia giriat, tai ir as nesiskusiu Cha cha