Antras bandymas.


Antras bandymas.

Antra karta jau lengviau procesas vyko Ufff Dekui Oggi uz patarimus ApkabinimasAvizeles mazos, pamirsau padet koki daikta…Trys auksines, trys sidabrines. Siandien vakare reiks isbandyt kaip dirba, ir atsirusiuot ka sau i pinigine, ka dovanoms Šypsena

rimuk kaip tu tokias mikroskopines padarai, sudrebanciom rankom, po pjankiu Cha cha

Aivarai, senokai jau Girtas Mirkt Si savaitgali sunaus gimtadienis, tai gal kazkiek ir GirtasO padaryt tik noro reikia, kiekvienas ta padarytu .

a paaiskink kaip jos dirbt turi Nekaltas Nekaltas Nekaltas Juokiasi kaip kratysi taip ir kratysis, cia juk ne blizge kokia Cha cha

Gerai Taipdar man voblerio nepadovanojai Nežinau Šypsena Apkabinimas

Velniūkštis ta praasme kaip stovi, ar ne kreivai, viska reik apziuret MirktGreitu laiku darysiu biezmatylnu marmyskiu, ten darbas pirmoj vietoj Nekaltas

Gintarai - ant pavasario nauju spesiu padaryt, issirinksi koki noresi Mirkt

tai jeigu matyliaus kusys bus, man atrodo px kaip ji pasvirus Taip Taip Taip

as turiu 2 rimo voblikus Taip Taip

rimask | 02-24 16:14 Gintarai - ant pavasario nauju spesiu padaryt, issirinksi koki noresi Geraislovo zoloto Šypsenasitas marmyskes rytoj pajamsiu Šypsena)))))

tobuleji akyse Mirkt Gerai Gėlė Gėlė Gėlė

malacius Gerai

karanksui glavnoe zolata, “beru vsio” Juokiasi Juokiasi Juokiasi

rimai o lituoji su kanifolija ar su rugstim? nes kazkaip kabliukai prie pat avizos nelabai grazus Taip

Vienas lydmetalis lituojasi tik su rugstimi, kitas su kanifolija Mirkt Kabliukus nuvalyt juoko darbas Nekaltas

Karanksai - Vau! Baisus Cha cha

wialnias | 02-24 16:30 rimai o lituoji su kanifolija ar su rugstim? nes kazkaip kabliukai prie pat avizos nelabai grazus Nekaltas Nekaltas Juokiasi Juokiasiman atrodo zuviai tai pofik su kuo Šypsenao lituoja tai su cinko chlorido tirpalu o ne rugstim Šypsena

a kaip cia taip? gal vienas jau iskart eina su kanifolija, o kitas tuscias, tai reiktu fliusu patept, nors as kai lituodavau su rugstim man kazkaip labiau patiko, ji ir nuriebalina pavirsiu iskart Juokiasi Juokiasi Juokiasi nors kazkur skaiciau, kad poto sodos tirpale reiktu praskalaut

Velniūkštis dabar parsisuoda toks lydmetalis, kad jo sudetyje kalifonija kartu, o rugstimi butinai tepu…