Antras bandymas.

tai seniai jau toks parsiduoda Taip ir man atrodo rugstim tept nebutina Nekaltas Nekaltas Nekaltas bent jau vari, prie aukso su sidabru gal nelimpa kitaip Nekaltas

Limpa ir netepus rugstimi, bet daug sunkiau dirbti, su rugstimi lydmetalis lengviau ir graziau pasiskirsto Taip

Nekaltas Nekaltaschemikai kokia rugstim tepat Šypsena

Taip Taip ypac kai srato formos darai avizas, iskart uzsilieja su iskilimu Gerai Cha cha

druskos rugstim su cinku Taip Taip Cha cha eik prie stulpo prisipisk o ne prie jaunuju texniku Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kietasto ta ,kad ne rugstis,o cinko chloridas Juokiasi Juokiasirugstininkai blia Apkabinimaswialnias | 02-24 16:48 druskos rugstim su cinku eik prie stulpo prisipisk o ne prie jaunuju texniku

Karanksai - cinko chloridas ir vadinas rugstimi Taip Juokiasi

rimask | 02-24 17:01 Karanksai - cinko cloridas ir vadinas rugstimi Cha chacinko chloridas jau nebe rugstis Juokiasi,o tik fliusas HCL ir ZN santykio darinys lituojant ir gal geriau nesigincijam Cha cha

kaip ir sakau labai norint galima ir prie stulpo prisipist, bet esmes ne keicia Taip Taip Taip svarbiausia kibtu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Geraivat kur esme Taipir kablys neistruktu Cha cha

nu jeigu kablys issitrauks tai nieko gero Juokiasi Juokiasi Juokiasi

rimai lauk sveciu Nekaltas

o aš kabliukus su ausele lituodavau ir niekados niekas man neišsitraukė Ne p.s. labai gražu jei kas lieka nuo Karankso paimu aš Cha cha