ANTIKORAS


ANTIKORAS

Ka galit parekomenduot Vilniuje? Kas geriau Crown, ar Dinitrol? Darbus abu daro tuos pacius. Kaina ne esme, bet dinitrol 290e, crown 190e. Ten dinitrol tokie urviniai dirba, kad pzda Baisus Juokiasi, tai kelia parkes. kuri medziaga is esmes yra geriau?

Ubagaij atkrisk kaij bulundis, paglagolink ka nors, cia gi pagal tavo tema.

Man įdomu kokiu produktu - vašku ar pan, galima užkoncervuot automobilio dugna, vidines ertmes?

Dinitrol Vln oficialiai yra Savanorių ir Ukmergės ir neoficialiai Naugarduko, kurie ten urviniai nors darbas tai tikrai urvinis

kravnu daryk, jis toks padla tasus, lipnus ir nesukieteja - blokuoja deguonies patekima ir pristabdo net esamus rudziu zidinius. Dinitrolis kitoks brudas, jei po juo palenda dregmes, gali plisti rudys, o tu ju net nematysi, viskas is pavirsiaus ok atrodys… As sau visus tuos zaislus kravnu darysiuos, bet vasaros vidury, kai apylaisviai jie ten bus

ibb.co/6Npd0Q3savanoriuose as buvau. pati medziaga dinitrol man gal ir geriau patinka, nes ten kieta derva. purskia, dziovina su raketa, vel purkskia. bet jau tokie drakulos dirba, baisu duot masina ardyt. Crown medziaga minkstesne. ciuju ten kaxkas panasaus i bituka.

va jei ta kieta derva pramusi, itruks ar dar kaip pazeisi, po ja eis dregme ir rudys. Krown kitaip

tai brangiau nereiskia geriau? Cha cha

pagal Crown aprašymą man pasirodė, kad tinka tik naujoms mašinoms

davai as tau Krown’u uz 350 padarysiu - tu man masina ir pinigus Juokiasijei rodosi, zegnokis Cha cha

kur Crow’nu daro ? dinitrols irgi turi savo tešla… o tas urvinsi iš naugardyuko…kazkada buvo ofizialas vileišio g. tik laiku nepasamdė vadybininkio ir sekretutkes… Cha cha

kad crown kaip tik ant pavirsiniu rudziu galima dengt. seip tos korozijos kaip tokios ner, bet vaziuokle, padramnykas, nu tokie ne taip kad puvantys, bet pavirsius rudas. kaij daugiau vazinedavau taip nebudavo. beje, cia kaip suprantu porai trejetai metu tas antikoras?

“bet vaziuokle, padramnykas, nu tokie ne taip kad puvantys” - butent tokiem ir gerai, kemperiui pas mane taip praeita. Trys metai ir reiktu atnaujint… Suomis, savanoriu pr.

nesenai atsirado suvo antikorozinis,facebook gausiai reklamuoja,ale danu technologija,gal kas supranta ir sulyginto kuo skirias nuo dinitrol ir krown? www.suvo.lt

Suomis, nu ble jis bent kazkiek nusipraust galetu. Juokiasikokia ta masina… bet anam vistiek baisu duot nagus kist Juokiasi

BielasAngelas,[email protected]manau tuo viskas pasakyta Cha cha

Darbe vienas proes tris metus vare i antikora daryt Alfa gt, pries dvi savaites puse dugno iškrito. As kazkaip isitikines, kad be antikoro nebutu nieko panasaus nutike Cha cha

Dr002. dinitrol antikoroziniu dengta auto pardaviau po 4metu LT salygom vazineta,nieko blogo nepastebeta,rudziu irgi nerasta,daba seimoje yra auto kur 5 metai baigia sueiti po dinitrol,dugnas dar neiskrito Cha cha

dr, man atrodo gena prisisisauksi Juokiasi