ANTIKORAS

Gėna. Gerai Cha cha

Gal tu durns, bidlivičiau, kad čia mano tema, kai niekad nesilankęs tokiose firmose? Ufff

Kas cia per ujobiscia fotkej?

miniAtomineJegaine

A bbi zino, niekados nedariau jokiu dinitrolu ir nedarysiu.pereinu problemines vietas su vasku antikoroziniu, kad apsaugot jas ir ok. Sliwa 8m, dugnas svarus ganetinai. 300€ moket nematau reikalo. Cia gal kokiom mazdom aktualu? Gianni, niApik Cha cha kitos alfos meistrai paklause, ar turi mazu vaiku? Sake jei turi, gali iskristi pro dugna.

Manda, nu gi spuoga ten kazkokia malafeika trynei. galvojau gal temoj tu visu reikalu. ko cia abidilsia ble? Cha cha

nu bet gal uztat panele oda aBsiuta? Juokiasi

Vienas su Bose, bet Bose kazkoks liudnas, kitas na triapke. Siaip tas GT gražus, sakau gal ikalbesiu uz 300€ Paplepėkim

rytoj pasikelsiu frv apžiūrėt kas dugne

Nedarai frv ABtarnavimo?

Kur čE ašai tau bidilsia? Velniūkštis Aš kaip dr, pats problemines vietas apeinu ir Gerai

Krown tai ale vaškas kuris užkonservuoja rudis, viskas su juo ok tik minusas kad reik kas metus atnaujint. Man jie patys patarė, kad jei nėra rudžiu tai tik dinitrol Gerai Bet jei dinitrol užpurkš ant rudžiu (tipo jie jas pašalina) tai mašinai amen Angelas

rūdis jei užpurškia su dinitrol, tai dugnui ir amen. po ta danga rūdyja, kad joptvajmat. o rūdžių nepašalinsi kitaip, kaip išpjaudamas ir įvirindamas šviežią metalą, arba jį perlydydamas. išbandyta savo kailiu, oj, mašinom. jei jau atslinko rūdys- mesk lauk mašiną.

nu reiskias krown bus daromas Cha cha

pas mane uz 350? Cha cha

ka tu cia niekur nedirbanti zmogu nori skalpuot Piktas

sakei, jog brangiau geriau, tai kad jau issirinkai, kas geriau, tai reik padaryti ir atitinkamai brangiau Juokiasi

realiai isvis trb nereik to antikoro daryt Juokiasi nerudyja ta masina, paciam bus ramiau. Cha cha skambinau, tai tik birzelio pradzioj priims.

uz brangiai priimtu ir siandien.

Dr, mane svetimu fyjatu problemos panasiai domina kaip pilko skuoda premijumo plastikai. Cha chaZinau, kad pas man Mašina dugnas nuliovos bukles, nebuvo tepliotas jokiais marmalais ir tikrai nebus. Šypsena