Antidepresantai: ar kuo skiriasi "Triptan" nuo visų kitų? (Prozak, zoloft...)

nu rimtai buteliuke yra 1ml/0,75mg uzrasyta taip. Ir vartoju as ji 1 menesi tai tikrai, dar netgi ilgiau.

Tai pala, tu konkreciai man pasakyk, po kiek mg vartoji ir kiek kartu per para.

tai pasiskaiciuok gi pats… 12 lasiuku 1 ml.

Tai kad biski nesamone atrodo, kad buteliuke yra 0,75mg, jeigu vienoje tableteje yra 0,25mg, kurias vartoju 8 kartus per para. Tai visgti, sativa, kiek tu miligramu suvartoji per para?

Ir kaip su tais lasiukais, ar juos galima taip tiksliai apskaiciuoti? Ar vienas lasiukas labai jau tiksliai atitinka tam tikra doze?

buteliuke yra 20mg skyscio, o tame skystyje yra 1ml/0,75mg grynojo XANAX. Dozes apskaiciotos lasiukasi tiksliai negaliu pasakyti kiek mg suvartoju per diena. Isviso 26 lasiukus.

Nu, pagal lasiukus man sunku pasakyt, nes visa laika tik tabletem vartoju… O as vidutiniskai per para suvartoju nuo 1,5 iki 2,5 mg per para.

nera daug cia. Man teko suvartot kartais iki 8 mg clonazepamo, kas yra lygu mazdaug 4 mg xanax Šypsena

Dėl kokių priežasčių? O svarbiausia - ar nuo clonazepamo nepajutai raumenų ruglebimo, neturėjimo jėgų ir panašiai? Pvz. vartojant Xanax nieko panašaus nejutau, o vos išgėrus ketvirtį clonazepamo buvo labai blogai - nebegalėjau pasėdėti, organizmas pradėjo tiesiog stoti.

nu man taip smarkia tikrai nebuvo. Neas sugebejau dar ir pasportuot ir lygtais norma, nors siek tiek silpnesnis jauciausi, bet paskiau kai griuvau miegot… Cha cha manau cia priklauso nuo zmogaus raumenu, jei jie ir taip silpni, tai Clonazepamas juos visiskai nuslopina… Nekaltas

Paskaičiau aš čia jūsų diskusiją ir liūdna paliko. Tokias problemas geras psichologas sėkmingai išspręstu- pati naudojuos tokiom paslaugom. Bet chemiją saujom ryt- na jau ne.

Kindziau, kur esi? Suprantu, kad Andriui problema aktuali, bet forumo dalyviu patarimai ji visai pribaigs. Jau geriau tema uzdaryti, maziau zalos zmogui bus. Aisku, kad reikia rimtos pagalbos zmogui, o ne patarimu vartoti daugiau benzodiazepinu, kuriems zmogus ir taip priklausomas.

nieks jo neverci aklausyt situ patarimu…tiesiog mes visi dalinames patirtim ir informacija, o kaip elgtis tai gal jis nuspres…gi skaitei ka gydytojai jam nepadeda nes nuomones issiskiria visu… Blogai

O koks psichologas yra geras? Kaip nepataikyti priesh tai ant blogo (arba dar blogiau - and deshimties blogu)? Gyvenime kaip potenciali paciente su psichologais susiduriau du kartus (labai dideliu laiko intervalu). Abu kartus nuvyle Nežinau

Tai matyt ne tokios ir rimtos tavo problemos. Man darosi bloga ne psichologiškai, o fiziškai - pradeda plakti širdi, arba atvirkščiai, atrodo, kad stoja, trūksta oro, temsta samonė ir panašiai… Sutrikusi vegetacinė nervų sistema, jei jums tai ką nors sako.

Geras psichologas nesėdi poliklinikoj: jis priima privačiai ir kainuoja nemažus pinigus. Maniškis- super.

Fizinės problemos remiasi psichologija. Jau visi po biškį randa ryšį tarp psichologijos ir fizinio kūno. Tai ir gydyt reikia psichologiškai. Ir galima išgydyt viską- net vėžį, epilepsiją ir kitas ligas, kurias fizinė medicina laiko neišgydomom.

ai, Zosyt, man tai regis, kad psichologas yra baisiai geras dalykas, bet tik bent iki minimumo susireguliavus biochemija. O jei dorai niekad ir nebuvo ishsireguliavus, tai chia jau kita kalba…

per pscihologiją biochemija labai sėkmingai susireguliuoja- tokia mano asmeninė patirtis. Šypsena

butent, kiekvienas zmogus skirtingas Mirkt