Antidepresantai: ar kuo skiriasi "Triptan" nuo visų kitų? (Prozak, zoloft...)

Tai taip ir gaunas, kad gydytojų pilna, tik kurie yra iš tiesų savo srities asai, o kurie gal už pinigėlius nusipirkę medicinos diplomą, sunku atskirti.

O tai tu kartu vartoji vaistus ir antidepresantus?, jei taip tai cia neissigydisi o tik pabloginsi visa bukle savo turi rinktis arba alkoholi arba antidepresantus.

Pirma: vartoju kartu su alkoholiu ne antidepresantus, o raminancius. Anktra: ka daryti, jei nei be raminanciu, nei be alkoholio nebegaliu gyventi? Jei fiziskai sveikam zmogui, tai daug paprasciau - duok koki stipru raminanti, toki, kaip Klonazepamas, nuo kurio vos nenumiriau, pamiegok kelias paras ir problema praeis! O pas mus medicina tokio lygio, kad nelabai kas zino, ka reiskia raumenu atrofija ir kad negalima skirti tu paciu vaistu, kaip “arkliui”, t.y. fiziskai galingam zmogui. O klonazepamas, kiek bent supratau, man yra pats blogiausias pasirinkimas, koks gali buti, nes po jo man sirdis pradejo stoti, nes slopina sirdies raumeni. Kaip nekeista, ji prirase vienu geriausiu laikomas psichiatras.

pabandyk kitus benzodiazepinus jei xanax neveikia o klonopino organizmas nepernesa… Nekaltas

Kokius?

dabar staigiai nepaminesiu…na clonazepamas laikomi stipriausiais… yra dar VALIUM(diazepam), Lorazepam(ativan)…o siaip gali pabadyt pora menesiu be xanax pabut…bus sunku…bet paskui vel poveikisturetu frizt ilgam laikui Mirkt

Tu ką išprotėjai, be Xanax pabūt??? Apakęs Be jo pabūnu daugiausiai 2 valandas, išskyrus kada alų geriu! Kol alų geriu, dar galiu prabūt max pusę paros, bet kai jis pradeda garuot, vėl Xanax reikia, nes kitaip širdis arba iš krūtinės išlėkti žada, arba atvirkščiai - silpna ir praradinėju sąmonę. Jei galėčiau bent 3 dienas apsieit be jokių psichotropinių medžiagų, man net nekiltų klausimas, kad čia reikia kažkokią problemą spręst. Taip ir buvo, kol nedaėjo iki to, kad nebeatsimenu, kada atsibudau su gera savijauta.

hmmm…cia jau sunki padetis. Gerai. O kiek tableciu ir kokio stiprumo tu per diena suvartoji Xanaxo?

as taip pat geriu XANAX. Man labai idomu kokiom dozem tu ji vartoji? Ir ar imanoma priprasti prie XANAXO?

o nuo ko tu ji geri? siaip xanax garsus tuo kad suteikia vadinamaji “high” jausma, na duoda gera buotaika ir panasiai…kaip narkotikai…tai naturalu kad psichine priklausomybe gali issivystit… siaip jei daugiau kaip 4mg per diena imat, tai susirupinkit Baisu

beje, gal kas zino kiek vaistinese lietuvoje kainuoja Xanax?

geriu ji mazom dozem, bet dabar nustojau laikinai, nes vartojant pastoviai gali priprasti organizmas. O vartojau ji todel kad negalejau uzmigti naktimis, bet jokio ‘vezimo’ nejutau.

del miego, tai jau clonazepamas geriau, daug efektyvesnis siuo atveju. Vezimo nejutai, nes turbut is vakaro ji paimdavai ir miegot eidavai, ir dar aisku jei maza doze…o kokia ta “maza” doze?

maza doze tai: 8 lasiukai ryte, 10 lasiuku per pietus ir dar 8 vakare

Na, pradėjau maždaug nuo 0,25 vakare ir ryte, kartais dar 0,25 viduryj dienos paimdavau, o dabar kai tik pabundu, iškart paimu 0,25, po pusvalandžio (t.y. kai pavalgau) dar tiek pat, po to praėjus 2 valandom vėl 0,25, o po to, kartais po pusvalandžio dar 0,25, bet kartais to nebūna, jei atsigeriu alaus bent 1 litrą. O naktį taip pat neužmiegu bent be 0,5 miligramo, bet po poros valandų dažniausiai pabundu ir išgeriu dar tiek pat. V.ž. dabartinė mano dozė yra apie 2 mg per parą.

tai nera didele doze> gali didint…jei nematai kitos iseities

gal gali miligramais pasakyt< Cha cha Nekaltas

nezinau kaip pamatuot Cha cha buteliuke yra o,75mg tai ta buteliuka vartuoju mazdaug 1,5 menesio

nesamone Šypsena o gal skystas xanax kitaip matuojamas, nzn

O dar būna ir skystas Xanax? To dar nežinojau… Aš vartoju tabletėmis, o bendra paros dozė, labai skiriasi, bet svyruoja maždaug nuo 1,5 iki 2,5 mg per parą. Bet reikia turėti omenyje, kad bet kokius pirmus po ranka raminančius pasitaikiusius aš negaliu vartoti dėl pagrindinės ligos - raumenų atrofijos, nes kai kurie labai slopina raumenų tonusą. Xanax - mažiausiai, tačiau nebeveikia, nes per ilgai vartoju. Tad man reikia pakaitalo, kuris veiktų panašiai, kaip Xanax, bet neglebintų raumenų. Klonazepamas - šiuo atveju pats blogiausias pasirinkimas iš visų galimų.