Amelija iš Monmartro

Šįvakar vėl žiūrėsiu šį nuostabų filmą Laimingas.
Va, dėl filmų, tai man labai patinka LRT Taip.

Gėda ir prisipažinti,bet vis tiek tai pasakysiu…aš to filmo dar nesu mačiusDrovus(žinau praradau daug…),bet šitą dalyką šį vakarą būtinai ištaisysiu…TaipNekaltas

Taip gerai nuteike mane sitas filmas…LaimingasAngelas pati uzsidegiau tu geru darbu darymu, netgi pradziuginau kelis zmogeliusLaimingas kartais terekia kokios smulkmenos, kad padarytum zmogu laimingaMirktGėlė

dabar ziuriu si filma…Šypsena

na va, paziurejau dar karta…ŠypsenaŠypsena Labai jaukiai nuteike, toks gerumas ir meile shirdi uzpludo…ŠirdisŠirdisŠirdis…nors mano sheimyna tai neistvere - sako, reikia kantrybes tokiam filmui tureti…Cha chaCha cha

Gal tavo sheimyna yra Action filmu maniakai? Nekaltas
Nors nepasakychiau, kad Amelija nedinamishkas filmas.

Tai wa,pažiūrėjau ir aš jį (beje 1 kartą),tam filmui iš 10Žvaigždė duočiau 11Žvaigždė Mirkt
Puikus,nerealus,fantastiškas ir visoks kitoks…GeraiTaipŠypsena.

RUNAWAYBRIDE, tau turbut nebent "Runaway Bride" filmas nebanalus (ar dar Titanic Cha cha)

mr.EFKA,
cia zhmogus shitaip bande pasirodyti originalus Taip ka padarysi, jei ne visuomet sekasi Šypsena

nu kad ne Cha cha Siaip kiek girdejau, tai ne vienam vyresnio amziaus zmogui amelija nepatiko…Ne

kiek tas ‘vyresnio amzhiaus’ tavo mamai?Mirkt
idomu, nes manishkiai taip pat kazhko nelabai, o ko nesakoNekaltas

Tai nuostabus filmas. Beje mano mamai jis irgi patiko ir tai visiskai nepriklauso nuo amziaus.

Pritariu… Mano tevai (amzius 50) irgi vakar ziurejo Amelija… Is kart perspejau, kad filmas ne tokis,kaip visi,ne holivudinis… nu ir ka…paziureje,pritare,kad neiprastas filmas,bet taip pat pridejo,kad l.geras… net skeptikas tevas palinksejo galveleTaip

ot welnias, nespejau wakar per ltv paziuret Liūdnas wiso labo paskutines 20 min pamaciau is kuriu nekazinka ir tesupratau Cha cha

kazkaip pastaruoju metu pradedu atsigauti.
Telikas pradziugina idomiais ir maloniais filmais. Sirdis apsalo per si savaitgali. Ir "Sibiro Kirpejas", ir "Amelija is Monmarto"…
kas toliau? gal jau pats laikas, kad sakyciau gyvenimui: "ACIU"?!
uz visa tai ka duoda ir uz tai, ko neduoda, bet pati meginu pasiimti Šypsena
pasirodo pasaka buna ne tik knygose.
Drovus
Visuomet ir visu lauksiu savoje pasakoje. Mielai kvieciu uzeit kiekviena!

Pasaka, zinoma, ir filmuose buna Cha cha
juokauju!

Kas del teveliu, tai mano tetis amzinai prisesdavo kur ant foteliuko ir burbedavo "kas cia per nesamone kada baigsis gal zinios eina", o mama visalaik nuostabiai sugeba susirast reikalu per idomiausius momentus. ir visai nepiktybiskai, netycia,tik paskui ateina ir praso,kad papasakociau,kas buvo Cha cha hehe, o ten daug nepripasakosi…
Laimingas
O as vakar nuejau miegoti ir lovelej sau apmasciau visus darugus, kam kokia miela staigmenele anonimiska galeciau padaryti. dvi jau sugalvojau, jos tik laukia momento Taip o kitoms ateis dar ikvepimo, tikiu Šypsena
lialialia. kaip geri filmai zmogu paveikia…Apkabinimas kaip as dabar visus myliu Cha cha

Va ir as vakar jau 3 karta ziurejau ir zavejaus, savo draugem issiunciau SMS,kad nepramiegotu,nepraziopsotu,nes jos i kinus nevaiksto, o joms nepatiko, sake, kad reik but trenkta romantike,kad sis filmas patiktu…
Ogi ir jaunos dar,atrodo…Blogos drauges,matyt…

fantastiskas kinas! vakar ziurejau per ltv…apskritai man labai patinka visi prancuziski filmaiGerai

Tai va ir aš pažiūrėjau, nu geras, kaip išsižiojau filmo pradžioje tai sugebėjau užsičiaupti tik jam pasibaigus.

Juokiasi

graziai atrodei, matyt…
nors ir as… pasidariau arbatos, o ji ir atsalo, nenugeriau ent gurksnelio Cha cha