Amelija iš Monmartro

patiko man tas filmas, bet kai kuriems mano draugams jis buvo kazkokia nesamone…

Žinot kas labiausiai patiko? Ogi faktų pateikimas: tokiais tokiais metais kai taurės siubavo ant staltiesės, o tas ir tas veikė tą ir tą… Vien žo amerikiečiams iki kino meno dar labai tooooooli… Kas dėl arbatėlės? Tai sugalvojau filmo vidury parukyt, tai kiek idomaus praleidau Šypsena

Filmas labai grazus,ideja sveikintina,rezisieriaus darbas puikus,o muzika is viso nuostabi,turiu CD ir noreciau dar to patie kompozitoriaus muzikos isigyti,nepamenu jo pavardes dabar,bet berods jis naujam filmui "Frida" irgi muzika sukure,ar kas zinot,teisi as ,ar klaidingai informuota?Nekaltas

Klaidingai informuota:

Vieno filmo muzikos autorius - Elliot Goldenthal (Frida)

Kito - Yann Tiersen (Amelie)

as pvz.nejau,o pries keleta savaiciu maciau per telkika.Man patiko.labaj idomus kvailokas filmukas Cha cha

pritariu Taip: faktai tikrai labai idomiai pateikti…tiksliau, pasakojimas… jis labai idomus, nes pateikia (atrodytu) vien faktus, kurie nera svarbus, bet jie labai graziai isilieja i viska ir paiso Amelijos aplinka, jos charakteri ir pan… (ir ne tik pacioj filmo pradzioj, bet per visa visa filma…)

Kagi… vos menuo praejo nuo shios mielos diskusijos… o atradau tik del ishlipusios temos "Europos kinas". Aciu… kelios mintys…

Yra filmu, kuriuos paziurejes supranti, kad Gerai bet tyli ir niekam nesiulai, nes gyvenimas ir taip trumpas… kam ji trumpint rekomendacijomis, kurios viena diena islys Kiaulė is tavo draugo kishenes…

Shis filmas tikrai ne toks… Ne vos ishejes is 88 sales i kaire ir i desine emiau skleisti "geraja zinia" apie nuostabu filmu, kuris (jums su***kti blokbasteriu megejai) turetu patikti.

Grizes namo i savo grotuva isidejau Yann Tierseno pagaminta garso takeli, kuris mane i si filma ir nuvede (deje, melomanu pasaulyje visuomet taip… atvirksciai… is pradziu ishgirstamas garsas, o jeigu patinka, tuomet ir i kina ishsiruosiama), bei…

Ech… na cia visi geri zodziai apie mineta filma ir baigiasi… Cha cha
Taip mushkit mane pagaliais ir metykite akmenimis, bet as savo zodziu neatsisakysiu. Atleiskite man uz nukrypimus bo filma maciau neuzilgo kai jis buvo pradetas rodyt (oi kiek laiko praejo…), o kartojimo ziuret nedrisau, kad ir koks tai "Shedevras" bebuvo… taigi, kaip suprantant, atmintis nebus geriausias mano draugas…

Visa filma (nuo pirmu akimirku) ekrane as maciau, tai, ko savo akyse reget niekuomet nenorejau (nors yra teke) - seksualia, bepape, neprivalgiusia idiote Eli Makbyl. Nezinau, ar jus ir toje shizofrenikeje iziurite nepataisoma romantike, bei nerealia bajeriu, bei nuotaikos keleja, taciau as i ja ziuriu taip kaip "padori" moteris ar mergina ziuri i "Bandi", kuris telika stebi viena ranka laikydamas kelnese. Kazko nesuprantat? Nieko, as taip pat… Nekaltas

[quote](Beje Amelia tikrai su ppais, tiesiog daug asociaciju) Cha cha)
[/quote]

Kad Amelia tikra romantike man net nekyla jokiu abejoniu… visos romantikes pabandymui atsitempia i lova kazi ka, kad paziuret kas per velns tas orgazms yr…

Nesu psichologas, kad ir kaip su savo slapyvardziu noreciau susitapatint, bet kaip minejau Amelios su psichishkai stabilia asmenybe sutapatint tikrai nenoreciau. Beje kiek jai metu? Nes elgiasi ji visa filma taip kaip na… 14… 16 metu "vaikas". Elgtis kvailai = romatishkai? Nežinau

Na, bet cia man tiesiog tokius ispudzius sukele neprivalgius (originali) barbe is Prancuzijos, kurios veidelio spalva isduoda, kad ji per diena suvalgo ne daugiau nei vienas apelsinas (ir visai ne del to, kad siekia barbes (made in usa) isvaizdos), bet tai niekis…
ji juk romantike…

be to filme daug puikiu bajeriu…
juokiausi ziuredamas i savo kaimynu juoka… buvo Gerai
o filme irgi buvo geru bajeriu? linksmu-idiotisku istoriju Taip bajeriu Ne
kas ten buvo pasakyta tokio, kad jus bajeriuka "out of context" pasakytumet?

cia jau bajerio virsune, kuomet vietoj dantu pastos pakishama… Nekaltas
tiek to…
labai juokinga… Juokiasi

Arba dar man patinka tas amzinas priekaistas holivudui del to, kad jis viska sukramto ir pateikia ziurovui, kad nereiktu mastyti paciam (vienzo filmai tinkami vidutinio ir silpnesnio protelio pacientams).
Tai turbut rode ir vienam juokingiasiu serialu apie advokate ELI, kuomet (ten nors daugiau del vizualiniu, o ne kokiu kitu dalyku) panelei atsidaro stalcius ir ishsirutulioja liezuvis pamacius koki kruta bicheli…
suprask Vyras Gerai Cha cha

Europietiska produkcija orientuota i kiek kitoki, intelektualesni ziurova. Butent todel panelei Ameli pavogus rakta ir pasidarius kita, kiseneje lyg lempute uzsidega tas kitas (jos pasidarytas) raktas Mirkt
Neduok Dieve jus to nepastebejot… Baisu
Bet europos ziurovo "padskazkem" nesugadinsi…? Nekaltas

Na tuomet filme dar lieka tie lyriniai intarpai apie skaiciuojamus orgazmus… kiek km zmogus turi nerviniu tinklu ar smth, kurie aisku labai originalus ir turi labai daug ka bendro su filmu… juose netgi galbut kokia slapta mintis gludejo? mm… Nežinau
Bandymas "originalumu" gelbet pretenzinga ziurova?

oki oki… silpnoki mano argumentai… suprantu… TaipCha cha
belieka dziaugtis, jog oskara uz geriausia uzsienio filma atidave "niekeno zemei" ir ne del to, kad jis geresnis ar prastesnis…
bet todel, kad butent jis buvo labiau europietishkesnis…

Amelie gi… retas atvejis, kuomet ne Holivudo galvos perdaro europinius projektus, bet prancuzai Amerikinius… Tegyvuoja Amelie - pirmas pilnametrazinis filmas apie Eli…

mm… net vardai kazkuom panasus…

gerbiamasis, tikriausiai del vasaros saules tau pasikeite slapimo osmosinis slegis.
sia zinute teu reikejo rasyti ne i kinomanu, o i maisto foruma.

ok.
rytoj susitinkam prie katedros, ten as tau isdauzysiu snuki.
mane pazinsi, nes rankoje turesiu dideli peili.

Taip Cha cha

tiesa, pamachiow shi philma gerokai veliow nej jus visi…Drovus bet ash ji tiesiog dievinu… Audrey puiki aktore…

[quote]MrFroid rašė:
Amelie gi… retas atvejis, kuomet ne Holivudo galvos perdaro europinius projektus, bet prancuzai Amerikinius… Tegyvuoja Amelie - pirmas pilnametrazinis filmas apie Eli…

[/quote]

MrF, saulytej persikaitinai??? ar Taurė per daug pavartojai Girtas? nes tokios mintys shiaip sau i galva Neateina…

Siaip tai tiesos yra , oi yra Taip Mano entuziazmas irgi pamazu nuslopo,. kai pamaciau tai super filma 2,3 karta…Jis tikrai gana shizofreniskas, ir tuo siek tiek kvailasMirkt
Tik jau gal nereikia lygint su Elli - cia romantika buvo siek tiek racionalesnio grudo, ir siaip elli buvo akcentuojamas toks siek tiek "paplaukes" humoras, o ne "paplaukusi " romantika.
Vat Cha cha

as irgi maciau si filma,tik jau senokai.Tikrai fainas,patariu tiems kas nemate-pamatytiTaip

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

MrF, kas gi Jums nutiko? Cha cha

Skaičiau skaičiau šią diskusiją… Na, aš labai mėgstu prancūzų filmus - mane jie žavi. Be galo svajojau pamatyti Ameliją - ir ką - nepasakysiu, kad labai nepatiko, bet nusivyliau. Gal ne ta nuotaika buvo? Antrą kartą jo nežiūrėčiauNe

Pradekime nuo to, kad cia ne to MrFroid pasisakymas Kietas

[quote]raison rašė:
Pradekime nuo to, kad cia ne to MrFroid pasisakymas Kietas

[/quote]

??? !!!

Visu pirma as esu vienas ir vienintelis MrFroid, o, kad po manes panasiu atsirado ir daugiau, tai jau tu kitu reikalas Mirkt
bet su Froidu maisyt nevertetu Ne nes jis jusu gali ir nesuprasti Cha cha

Jei nuo amelijos svaigtu koks nepataisomas romantikas DjJablynksht, tuomet as tiesiog Ignoruoju Cha cha
bet kuomet arciau kino megeju esantys zmones apsizavi filmu tiek, jog nemato jo bloguju pusiu ir tiesioginiu nuorodu i amerikietishka Eli… Nežinau

tuomet, zinoma, jau blogai… Liūdnas

[quote]MrFroid rašė:
Jei nuo amelijos svaigtu koks nepataisomas romantikas DjJablynksht, tuomet as tiesiog Ignoruoju Cha cha
bet kuomet arciau kino megeju esantys zmones apsizavi filmu tiek, jog nemato jo bloguju pusiu ir tiesioginiu nuorodu i amerikietishka Eli… Nežinau

tuomet, zinoma, jau blogai… Liūdnas

[/quote]

MrF, aishku, garseja sugebejimu izhvelgti tai, ko kiti nemato (o gal tai, ko nera? Cha cha Nekaltas)

Whatever… Nekaltas Tiesiog, negalejau savyje palikti nuomone, kuri "ten" nuo 10tos filmo minutes…
Parasiau "znachit" reikejo Mirkt Juk apie "Frida" tai sugebejau nutylet? Cha chaKietas