Amelija iš Monmartro

Nepaprastas filmasGerai prancuzams valio,Gerairezisieriui valioGerai ir aktoriams valioGerai.Si filma galima rekomenduoti zmonems,kurie nusivyle gyvenimu,kurie netiki,kad visuomet yra sviesa tunelio galeTaip

Mirkt tai ka, Lui, tu kaip psihologeCha cha

Ka jau cia naujo bepasakysi po tokiu komentaru. Ir kaip as anksciau tos temos nemaciau???Nekaltas
Vienas mylimiausiu, graziausiu, lengviausiu filmu, kuriuos esu maciusi.
Ejau pernai vasara, kai Treste (Kaune) buvo “kitokio kino festivalis”. Isejau, kaip kazkas sake, kojom zemes neliesdama. Ir taip norejosi kazkas ka nors gero padaryti, pradziuginti…
O per Kaledas mano mylimiausia teta padovanojo garso takeli, originalu kompakta… tiesiog nerealu. Širdis O paskui per Naujus metus teko pabuti Monmartre, tai isivaizduokit, kaip Emerald ten ejo… Ir dar vienas mielas momentelis - Monmartre buvo tokio senyvo dailininko paroda galerijoj. Tarp rimtu, graziu paveikslu kaip kokia ryski saulute buvo paveikslas, kur pavaizduota kavine, kur Amelija dirbo, o ant duru (vis dar paveiksle) ‘priklijuota’ afisele su Amelijos veidu! Cha cha Taigi Emerald ciupo fotoaparata ir nufotografavo ta paveiksla, aisku, issiderejusi is dailininko leidima Cha cha
O zinot, ka? kas ten sake, kad Monmartras ne toks??? kas driso? Tik nereikia eiti turistu numintomis gatvemis, uztenka uzlipti i kalva is kitos puses - va ten TIKRASIS Monmartras. Ir tos kavinukes mazos, ir dviraciai, ir balkonai su gelem, ir zalios namu durys (kai kurios, kitos raudonos, pavyzdziui)… ir vaisiu, darzoviu parduotuves lauke… akys beviltiskai ieskojo piktojo pardavejo… Juokiasi
Tai va, zmoneliai. Tenedrista kai kas sakyti, kad toki stebuklinga pasauli turi tik vaikai. Ne. Jei nori ir esi atviras nuosirdumui, gerumui, sypsenai ir saulutei, ir tu ji gali tureti. Nezinau, ar esu gera, bet triusiuku formos debesis ir savo gyvenime pastebiu… Angelas
Sis filmas turetu buti aiskiai ir paryskintai irasytas ir i kino istorija, ir filosofijos knygose galetu buti paminetas… Nes daro zmonem tikrai gera itaka.
Einu, nuveiksiu ka nors mielo kitiems. Ikvepe jau vien snekejimas.
ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė
Visiem apkabinimas Apkabinimas Cha cha

Taip sake filmo rezhisierius Juokiasi. Pasmerk ji, Emerald Kietas

Ramus filmas… Šypsena

Tik labai jau ilgai jis tunojo mano pc ir vis niekaip neprisiverciau jo paziureti… Nekaltas Matyt Amelija lauke savo eiles - tuomet, kai man jos labiausiai reikejo… Gėlė

Gerai

Patyrę tokį pasisekimą filmai būtinai įrašomi į Jūsų paminėtas knygas Mirkt

hehe.
jau tas rezisierius… Cha cha
o apie knygas nezinojau Liežuvis

Mačiau labai patiko Gerai
Mielai pažiūrėčiau dar kartą Šypsena

Ka cia pasakyt labai uz sirdies griebiantis filmas ir viskas Šypsena

2022

Skalvija

9 d. – 16.20

PASAKA
Paupio salė

8 d. – 15.30;
9 d. – 18.30

Skelbimas skelbimas:
Kas nematete sito filmo (man nuosirdziausiai gaila Jusu… Cha cha) arba kas norite dar karta ji pamatyti, primenu/skelbiu, kad sekmadieni 20.50 ji rodys LTV.
Gal atrodau kaip tikra pamisusi fane. Laimei, nesijauciu tokia. Juokiasi
Gero ziurejimo!!! Laimingas

NEPATIKO,BANALUNe

kai ziurejau, nepatikoNekaltas,bet ruosiuos ziureti dar kartaTaip

Rimtesni argumentai?

Shita filma machiaw ir man jis zheuriay nepatiko!visay beryshioBlogai

Man sis filmas primena pasaka Šypsena Ziuredama ji, atrodo, pasineriu i kita pasauli Šypsena Maciau ji 3 kartus (is ju 1k. kine) Tiems, kurie dar nemate, butinai patariu paziureti Taip Puikiausia proga rytoj (05 04) 20:40, per Lietuvos TV.

niu ir kas taip jau ziauriai nepatiko? man tiesiog labai idomu Cha cha Muzika? Negali but. Siuzetas? Taigi visai neblogas. Aktoriai? Geri ir grazus,atrodo. Rezisura? Gera ir laiko patikrinta. Vaizdai? Spalvos? Na, nebent… Bet juk ne del spalvu filma ziurim… Cha chaLaimingas

Paskaicius tavo dienorascius suabejociau kas cia psichologe

TaipCha cha

Man atrodo tu pati banali kaip 5 kapeikos,nepyk bet sunervinai

Piktas O kas tau yra nebanalu???

As tai jau senokai si filma maciau,bet ispudisGeraivertas demesio filmukas!!!kas nematet siulau paziuret-nepasigailesitTaip