ALL STAR WEEKEND

nakti yra kur kas idomesniu dalyku ka veikt nei i tuos strakalus ziuret

sekmės nba auka tau, tik pasiskysiu trumapai, kad sirgaliai ten aiškūs, ateina skaniai pavalgyt. priminsiu jei nežinai, kad per paskutinius 8 metus (daba jau eina 9) usa gaudavo į kaulus, tik 2008 metais šeip ne taip, susgražino OŽ auksą (beje, ne taip ir lengvai). o tiek 2004 OŽ, tiek 2006 PČ gaudavo, todėl nereik idelizuot Šypsena

dar vienas… tai tu gali maruxai veikti nakti kaip ir visas naktis - imt i savo ra… o as paziuresiu all star game… negi butina nukrypti i nesamones ir ne i skyreli “ne i tema” … as juk sakiau, kad cirkininkai cia nepageidaujami Angelas

>asaulter prie ko cia tas nba ne krepsinis? Kvankt?Jei sako, kad nba nepatinka nereiskia, kad visas krepsinis nepatinka. Ar jei as sakau, kad man pomidoru sultys nepatinka tu uzsipulsi, kad as isvis sulciu nemegstu Juokiasi Kvankt?Arba jei kas sakys, kad jam neidomu maroko futbolo lyga aiskinsi, kad jam futbolas neidomu

Daug kas NBA vadina cirku, bet esmė ta, kad NBA yra tiesiog gražus krepšinis, ir tikrai akiai maloniau yra matyti rezultatus 100+ negu ten pvz 75:60 Nekaltas Pvz, kai eurolygoj būna ten abi komandos 90+ sumėto tai visi sako, kad gražios varžybos ir pan…, bet NBA kur dar daugiau įmeta taškų ir kur dar gražesnis žaidimas jau cirkas Nekaltas Na, bet neesmė jei jums NBA cirkas niekas ten žiūrėti neverčia, bet kažkodėl tiek Macas tiek Šaras ir dar daug rimtų žaidėjų išvažiavę į cirką prasedėjo ant suolo ir grįžo atgal, mat “tikri žaidėjai” neprilygo “klounams” P.S Tik mano nuomonė, nieko nenoriu su ja supykdinti, įžeisti Labas

o tu nepamirsai, kad nba losiama 20% ilgesnes rungtynes taip, kad tarp tavo minimu 100+ ir 75+ ne tokie dideli skirtumai kaip bandai pavaizduot

Na tai ilgesnės rungtynės yra tik pliusas NBA, daugiau taškų, daugiau metimų, daugiau gražių epizodų Šypsena

nesuprantu, tu paklausiai ar ziuresit as pasakiau, kad ne. ne as tave izeidinejau nei ta tavo nba kaip nors vadinau. o tu nepraustaburni malalietka gariau ziuresi nba nei su Moteris busi, greiciausiai tokios net nera salia nes vien tik juodukai lakstantys galvoje.

geri expertai Labas

Siuo metu nba tikrai nera aikiai patrauklus krepsinis. Kazkoks tai pusiau streetball’o, pusiau slamnation renginys, is dalies filmas apie juodaodzius… Bet krepsinio ten tikrai mazai. Krepsininkai ten turi neitiketinus skillus, taciau ta krepsinio filosofija, kuria jie turi remtis tam, kad nba taptu “patraukliu akiai”, daro ta lyga nuobodzia. Zaidejai ten pasiekia visiskus maximus individualioje srityje, taciau komandos plaukioja geriausiu atveju vidutinumo juroje. Ta irodo ir USA pasirodymai ivairiuose turnyruose, kai nepalyginamai fiziskai stipresni, taiklesni krepsininkai nesugeba atsilaikyt pries letos, storos komandos komandini zaidima… Neisnaudojamas visas potencialas, neisnaudojama daugiau nei puse jo! Todel nba yra nuobodu arba kitaip sakant - cirkas…

marux, neketinu su tavim vystyt mazvaikiskos temos ir cia vienas kita purtyt kaip debiliukam… tiesiog patariu negadint man vakaro ir sau nesigadint benusisnekedamam… denisas, nba auka… tiek teko pastebet, tai kazkur 1 is 20 lietuviu nepatinka teatras ir t.t., tai taves paklausus ar patinka teatras, sakysi “nx man pinigus i bala mest, kai geriau masina nuplausiu ar alaus isgersiu su savo koreshais…” … tai cia is tos serijos… jei nesupranti kazko, nezinai ir t.t. ,tai yra patarle gera… “nemoki p.isti, nereikia listi…” … patariu tau ja pasinaudot Angelasvnz gero jum vakaro, einu as sau toliau linksmai leist laika, o ne su suzalotais zmonem, kurie vietoj to, kad patyletu, tai rodo savo inteligencija…

Taip per ta laika europos krepsinis patobulejo, ir nemazai prasimuse y nba… Gan normalus dalykas ,kad europa vijasi USA. Bet preiti metai parode ,kad kai buvo surinkta tikrai talentinga komanda, rezultatai aiskus -USA rinktines… Man net jokinga buvo stebeti ,kaip kasiorai bijodavo prasiverze is po kasio mest…

Dabqs>> O kodėl tada tie taiklesni ir geresni žaidėjai ten žaidžia jeigu jie neišnaudojami? Tada galėtų gi jie eiti į Europą ar kur kitur žaist? Nekaltas

dos@as jei toliau tokiu tempu, tai eisi ilsėtis

todel, kad ten ner kam p*st prota. Be to, ten sukasi visai kiti pinigai, kitas pripazinimas - namai. Kitas vardas. Metai is metu nba uzsidirbo labai gera varda. Potencialo neisnaudoja ne tiek zaidejai (nors ir ju krepsinio filosofija kencia), kiek komandos ir visu pirma - pati lyga.

Bet tas pripažinimas, geras vardas neatėjo iš niekur. Jį lyga užsidirbo ir esu matęs ne vieną laidą kur rodė, kad NBA yra labai tvarkinga lyga, kur net už menkus nusižengimus yra gan smarkiai kertama per piniginę. Todėl net jei ten neišnaudojami žaidėjai ir net jei ten yra “cirkas” NBA bent jau kaip lyga netuirės konkurencijos ilgam laikui

Apie tvarka nieks siuo atveju ir zodzio manau nepasakys Šypsena

NBA - stipriausia, profesionaliausia, interaktyviausia, originaliausia krepsinio lyga pasaulyje. Ne visi su tuo turi sutikt, nes kiekvienas gincijasi pagal savo sugedimo laipsni, bet be pagrindo cirkintis yra apgailetina… Kietas

NBA - cirkas ? na gal taip bet turit visi sutikti kad ten zaidzentys zaidejai yra auksto meistrisko, o del zirovu ir reklamos lygos ar panasiai tai europoje visa tai tiesiok dar nepribrendo, mano ten nera fanu nuosirdziai serganciu uz savo komandas ? prisiminti uztenka vien milerio atsisveikinima

NBA fiziškai gražesnis. Europietiškas gražesnis techniškai. Geriausias visų laikų krepšininkas - Michael Jordan. Kiek dar galit tęsti tuos vaikiškus ginčus…