ALL STAR WEEKEND


ALL STAR WEEKEND

Sveiki, visi! ar pasiruose sivakar paziureti geriausiu pasaulio krepsinio talentu varzybas? KietasAs tai taip, o visi cirkininkai cia nepageidaujami. Tikiuosi, kad Kobe bus MVP Gerai

ar rodys per nba tv? nes seip nepastebejau

tai, kad cirkininkai (ceki ir panasiai) jau uzbaninti, buk ramus Mirkt

nba tv nerodys, rodys tik per nacionalinius kanalus, nes nba tv neapsimoka rodyt, nera biznio sternui. o rimtai kur chekis?

chekis jau ata Kietas

o internete kur nors galima bus ziuret?

Tai per kur galima būtų pažiūrėti?

atdhe.net/ cia bus du linkai geri, galima bus drasiai ziuret. \ Kobe siemet demonstruoja unikalia forma - jis turi but MVP!

Nors šiaip esu lakers fanas ir tikrai patinka man Kobes žaidimas, galbūt norėčiau, kad MVP taptų Howardas TaipBeje gal per kokį Lietuvišką tv kanalą rodys?

dos@as, dekui Šypsena o kelinta valanda musu laiku prasideda? Šypsena

4.00

3h man regis Nekaltas

gavno tas nba Šypsena

Tai jei tau krepšinis nepatinka eik šnekėt apie kokią kitą šaką kur tau labiau patiktų Nekaltas

denisas, man rodos tu labiausiai atsibostantis ir nuobodziausias pasnekovas apie krepsini, nes tavo suvokimas kaip muziko…

gi sako, kad nba gavno, o ne apskritai krepsinis

O tai nba jau ne krepšinis? Juokiasi Juokiasi

jo tas nba aš nežinau kas, ar labiau krepšinio elementų turi, ar cirko, ar verslo? o šeip man patink labiau europinis - eurolyga, acb, kur tikras krepšinis Šypsenados@as, tavo irgi tubūt žinios ir visas supratiams baigiasi nba herojais, tokiais kaip kobe ir lebronas, kurie apžaistų vieni visas komandas Juokiasi

denisas, tai ir verslas,ir show, ir krepsinis… tik isvystytas iki maximumo, kad visiem nestu nauda… kiekvienos komandos varzybose susirenka 10-15+k ziurovu, fanu pilna per visa pasauli jau n metu, lygai pelna nesa milziniska, o pats krepsinis patrauklus akiai… o jei cirku pavadint, tai kaip irodyma galima pasakyt, kad kiekviena karta atvykstanti i interacionalini cempionata usa rinktine nusinesa medalius spakaini… neketinu cia gincytis all star isvakarese su muziku, tiesiog palieku tave prie tavo nuomones, o as pasilieku prie savo… kas kaip supranta, taip ir gerai, svarbu tau ir svarbu man gerai… peace and love Labas