alkoholis tik su pasu

man dar neteko pirkt…Nekaltas

[/quote]

Vakar teko bet su ta sistema jau buvau supazindintas is anksto nes seimoje yra prekybininku ir dar kaikas - senukams daromos isimtys jei jie neturi pasu ivedamas specialus kodas bet cia tik tam tikrose parduotuveseKietas

kad kabakuose sumažės tikrai gerai…Nekaltas

[/quote]
Nu va ir priburiauCha cha

O vakar 40meciui vyrui nupirkau alaus,nes kaip visalaik su savim savo studziu pazimejima buvau atsitempusŠypsena

Beabejo kad pirks bet tikrai maziau tuolabiau kad kavinese ir baruose jis irgi reikalaujamas tai ten dar geriau kad malalietku sumazeswNekaltas

[/quote]

hmz…Nereikia buti naiviems…ne velnio nesumazes…kioskuose pirk kiek tik nori…Nekaltas …gal baruose apmazes ,bet slaistysis gatvemis …baisu …nuo to jiems geriau tikrai nebus…del manes geriau kavinese sedetu kaip sedeje nei dabar…apskritai tai nera tas tinkamas budas nepilnameciu alkoholizmui spresti

Kekvienas turis savo nuomone siuo klausimu deja mano ir tavo skiriasiNekaltas

Beabejo gali skirtis…tiesiog zinai as pati tik po menesio tapsiu pilnamete ,tad as visa tai matau ne is salies ,o savo draugu tarpe…man tai artima …as puikiai zinau ,kad tokios priemones neveiksmingos…nuo alkoholizmo ir rukymo jos nesulaiko…

Širdis

Zinau kaskada pats irgi toks buvau - tokios priemones tikrai nesulaikoNe bet prilaiko tai tikraiTaipMirkt

Na beabejo…kiekvienam pazystamas sis periodas…gal ir prilaiko ,bet tikrai ne tuos kuriuos pazystu as …bent jau ne 16-17mecius …Širdis

with respect

Daugumoj valstybių alkoholis nepilnamečiams neparduodamas ir nėra ko purkštaut,saugokit smegenų lasteles…Cha cha

Juk ne del to cia diskutuojama…Kad alkoholis nepilnameciams neparduodamas ir taip faktas…kitaip ir but negali…kalbama apie absurdiska dokumentu prasyma is zmoniu kuriems jau akivaizdziai net ne 30 meteliuNekaltas

o kodel mes negalim but kitokie? Šypsena

kai vaikai ims gerti -tapsit kitokie…

[quote]Vitaaa rašė:
o kodel mes negalim but kitokie? Šypsena
[/quote]

ir taip bjauru žiūrėt į gatavus pacukus…

As siandien irgi smagiai kvatojau, kai is 70mecio senuko prase dokumentu…Juokiasi Ir jam nepardave alaus…JuokiasiGerai
Tiesa, didele uzuojauta kasininkems, va jos vargelio tai turi.Cha cha Ilgai cia nesites…Ne
Kazi Amerikoj pensininku taip pat prasineja dokumentu??DrovusJuokiasi

Nu jokio grazumo,kai vaikuciai geria,bet abejoju,kad tas draudimas pades.Anksciau irgi drausdavo…

Ja vizhu sdes polovino urodov,kotoryje dazhe ne ponemajut v chem vsia sut’ problemmy to! Da ne v tom chto u starekov kotorym uzhe za 70,prosiat dokument. Eto eshe pol bedy,esli duraki to pust prosiat.no sejchas zapisyvajut kazhdogo kto pokupajet pivo ili sigorety “asmens kodas” tem samym narushaja kodeks.vot eto i est nastojashiaja problemma o kotoroj sdes’ rechi prakticheski dazhe nebylo.zachem oni zapisyvajut vam nikto ne skazhet.mozhno dogadatsia chto vedut statistiku…

ir teisingai
ner cia ko snargliams alkoholi pirkt irgi cigaretas Piktas

as tiesiog pasipiktinus,man 16 ir niekad neprasydavo dokumento kad ir kokiam dydeliam prekybos centre pirkdavau o dabar nesamone kazkokiaŠypsena

Liubaja krupnaja firma mozhet poluchit dostup k bazam dannyx,i posmotret skolko pjet pot ili inoj chelovek chtoby potom ego vygnat.takzhe budet proveriatsia i pri priniatii na rabotu.korochenashe sranoje gosudarstvo pridumajet kak ispolzovat eto protiv naroda!esli vy so mnoj ne soglasny,pogda podumajte realno zachem im vashy lichnyje dannyje?! XOTELI EVRO SOJUZ? POLUCHAJTE NX! Eto eshe nachalo…

CRA5H, tau gal persekiojimo manija??? Siaip istatymas xrenovas as manau. Bl… dar nei Olandijoj, nei Danijoj, nei Vokietijoj neprase nei karto manes dokumento perkant alu ar cigaretes (cia ne ES ismislas, nereikia gruzint) nors man daug kas duoda maziau nei is tikruju yra. Kaip visada LT valdzios atstovai persistengePiktas
O siaip duombazes visokios ant tiek lengvai prieinamos tik niekas to nezinoTūsas Tereikia turet pazystamu ir gausi bet kokia info apie ta ar ana asmeni. Patikrinta ne kartaTaip