alkoholis tik su pasu

alkoholis tik su pasu

e…zmones kaip jums patinka visi tie prikolai kad norint nusipirkti su laipsniukais butinai reikia nesiotis dokumenta…

Jau buvo tokia tema…

tai gerai!Cha cha
nors nieko cia gero…reix tampytis koky dokumenta…Nekaltas

MAN TAI VISAI NETRUGDO…

ot gerai gal…

nezinau kaip jums bet man tokie dalykai juokingi…vakar vos "nenuluzau" kai vyras 50m atejo nusipirk alaus ir jam nepardave…vnz jam teko kviestis savo sunu kad sis nupirktu…

jie asmens kodus ivedyneja i aparata

sveika Europa malones pilnoji…Laimingas

Zajabis Šypsena vakar turejau grist namo,pasiimti pasa ir vel eit iki pardos tam kad gauciau ka noriu Laimingas

man ir anksciau be dokumento neparduodavo, taip kad nematau cia tragedijos Šypsena

Nesąmonė didžiulė. Aš dar suprantu, kad iš jaunų, kurie gal neatrodo 18-kos metų, bet kai tėvų ar senelių prašo, tai jau izvini padvinsia…Nekaltas

sumaste visiska nesamone!!!

Manau kad tai labai gerai - maziau gatvemis slaistysis girti malalietkosKietas

tas dalykas padaro dideles eiles prekybos vietose, juokinga, kai praso reikalaut paso ar tiesiu is 80 metu senuko

Kitaip neimanoma nes cekio negali spausdintiNekaltas

[quote]ixius rašė:
Manau kad tai labai gerai - maziau gatvemis slaistysis girti malalietkosKietas
[/quote]

Nė velnio taip nebus… Kioskuose kol nezalityt vis tiek parduos, parduotuvėse prašys vyresnių, kad nupirktų… aplamai "točkos" yra…

[quote]ixius rašė:
Kitaip neimanoma nes cekio negali spausdintiNekaltas
[/quote]

man dar neteko pirkt…Nekaltas

Nė velnio taip nebus… Kioskuose kol nezalityt vis tiek parduos, parduotuvėse prašys vyresnių, kad nupirktų… aplamai "točkos" yra…

[/quote]
Beabejo kad pirks bet tikrai maziau tuolabiau kad kavinese ir baruose jis irgi reikalaujamas tai ten dar geriau kad malalietku sumazeswNekaltas

[quote]ixius rašė:
Beabejo kad pirks bet tikrai maziau tuolabiau kad kavinese ir baruose jis irgi reikalaujamas tai ten dar geriau kad malalietku sumazeswNekaltas
[/quote]

kad kabakuose sumažės tikrai gerai…Nekaltas