Alaus kruizas aludžių trikampyje 15

Šiandien aš netyčia buvau Jam užmynusi,bet ne Jis man NeApkabinimas
Klausimas tas pats,kas mane vakar pritrenkė----->“Dinkt iš akių”???

Ji atsijungia šildymą,kai nebūna namie Taip-gerai,kad taip galima-vistiek pasitaupo,ne taip kaip pas mus Mirkt
Prie atlapotų langų miegi?Vau!Tai kas ten per Afrikas pas Jus?ApakęsŠypsena

kuoks arioks tau šindėin unt kuojas užlėpa, kuokiu klausimu aiškintėis, nieka nanuoru aš.
?

Aš net nzn,Dovinai 701,jei nori su manim ką nors išsiaiškint,gal parašyk Laiškas…Tiek žinių Angelas

kon adovončionioks?

Aha,kol šildė,-Ariukas Apkabinimas pabūna balkone,o iš ten pareina visas toks kailiuku įšilusiu Myliu
Gėriau Alus ir “Starkos” Pavargęs

Jau Mama ką tik skambino iš Palangos-“Jėėėėėėėėėėzau Angelas,kaip šalta” ApakęsValioSakė,-susitraukė prisivilkusi į kamputį ir bijo pajudėt Nekaltas Tai va,kas darosi,-gerai,kad nevažiavau dabar ŠypsenaO man čia Saulytė kambarius prišildė TūsasGerai
Kažkaip aš nekreipiu dėmesio į tuos dainuojančius KatėŠypsenaJuk Tu irgi V aukšte gyveni?Laimingas

Va,atėjo kaimynas,atvedė savo japonkikę-dūksta abu,o aš “aukliauju” Valio,kol jis į parduotuvę suvaikščios TaipLaimingas

Aha TaipCha cha Bet,žinok,Jis ne tai,kad sugriaužtų į skutelius-ne Ne!!!Šniurkus trauko,drasko,o patys kedai gyvi iki šiol ValioIr žino,kad negalima,kad batai yra TABU,bet Jį savotiškai traukia kerštaujant KlastaCha cha

Jo,tai Jinai kiekvieną dieną keldavosi dar kai lauke visiškai tamsu,-prabudusi girdėdavau,kaip barška virtuvėje,kol pusryčiauja,ir užuosdavau kavytę TaipGi Ji įpratusi Palangoje bėgt maudytis anksti rytą TūsasO ir reikalų buvo Šiauliuose Ufff
O šiandien,Kęstuk…Šiandien Ji išvažiavo Mašina

Va,va,tegul sninga ten-aš noriu Mamai įrodyt,kad visoje Lietuvoje gali būt žiema MirktJUolab,kad pas mus šiandien jau pavasaris TūsasKatinai Katė guli kieme,ant asfalto,pilvus išvertę Valio
Labas,Paukštuk Apkabinimas Jau nebe ankstyva-kaip ir įpratusi DrovusNors temiegojau vėl 5 val Nekaltas

tai pas mus irgi tuoj bus pavasaris, baisiai greitai viskas tirpsta Šypsena pas mane katinai sianakt visa nakti davesi po langais…miegoti buvo tiesiog neimanoma Kvankt? juos turbut irgi pavasaris veikia Cha cha

ale ziurek tu man, suo su savais principais Cha cha

Tai ka mama kazkokiu reikalu nuo pat ryto turi?

Va,va,tegul sninga ten-aš noriu Mamai įrodyt,kad visoje Lietuvoje gali būt žiema MirktJUolab,kad pas mus šiandien jau pavasaris TūsasKatinai Katė guli kieme,ant asfalto,pilvus išvertę Valio
Labas,Paukštuk Apkabinimas Jau nebe ankstyva-kaip ir įpratusi DrovusNors temiegojau vėl 5 val Nekaltas

Ne,ne per anksti-jau įprato taip TaipO cypia,kai Mama išeina Apakęs Šiandien iš to piktumo,kad Jį paliko,išėjusi,mano kedą atsinešęs KandaKlastaCha chaCha cha

Labas rytas Labas vis dar sninga…

Aduvancik, kokia tu siandien ankstyva Apakęs Šypsena

Ne per anksti Ariukui? Jis turbut jau yprato ryte pamiegot ilgiau Šypsena

LV,B Alus???

LV,B TaurėTūsas

Labas