Alaus kruizas aludžių trikampyje 15

užduotis adovončionokou:
a) sutinki
b) nesutinki

rinkis, ir greit

Šita Tavo mintis teisinga,701 TaipBet visgi nesuprantu,kaip Širdis susijusi su humoru?Ir kaip man jaustis,kai Tu mane įžeidinėji?Nežinau

nu kap reik tėp stumti unt žmonių

skau žmogai katrėi augėn šunoka tor būti liuks, geruos širdelis

Eilini karta kaimynai pagelbejo Cha cha

Prie ko čia Ariuko Apkabinimas auginimas ir humoras?JuokiasiJis ir be juokų auga,tik reikia daug priežiūros ir Meilės MyliuTaip

kap reik tėp elgtėis ir dar per kompą ir dar per nikus

Greitai ir išlipau,palyginus,buvau l.susirūpinusi ta klaviatūra Nekaltas Net neskaičiau nieko SkaitauNe,tik su Mobilusis reikalus visus bandžiau spręst Taip

kap adovončionoks nesupront jumoraus visai
tai kap to gali šunį auginti , jei jumoraus niera
nežinau nežinau adovončionoks, kap tėp reik varyti unt likimaus nuskriautų žmonių???

bet juk ne tamstai aš če rašiau

As irgi siandien maudziausi Šypsena

kou tas reišk "prisikalbieje" ?
a če gosdinėms kažkuoks?

Tamstos aš neklausiau nei žodžio !!!

“Gerasis”…Kanda Prisikalbėjai,Dovinai Blogai

nesutinku

Nepersigersi aduvancik?

Niekur nedingau,pamačiusi prisijungusį Kapitoną LaimingasKaip tik dar kaimynas atėjo,atnešė dar du AlusTaipPats neužėjo,skubėjo žmonai vakarienę paruošt TaipTai sėdžiu ir gurkšnoju…Šypsena

…Dingstu vėl…Nuovargis tai nesveikas PavargęsUfff

Nu,atsakiau…SkaitauBet jau akys apraibo ApsvaigęsValio

Jie taip kerštauja TaipOi,Katė kokie kerštingi KlastaO dabar pažiūrėjom abu su kaimynu savo Šuo suleidę kartu padūkt-ant kiek skiriasi charakteriai Apakęs Ana pikčiurna,pavydi,kerštinga,o tas-nieko nepavydi Ne,žiopso atsistojęs,gali iš jo bet ką atimt ValioNe koks flegma,bet tiesiog Jam negaila LaimingasAš klausiau kaimyno,kodėl jo ta miniatiūrinė japonkė tokia nagla kaip tankas Kanda Na,ir šeimininkai ne tyleniai Mirkt