akropolis


akropolis

pamirsau ka norejau pasakyt… senai buvo Klasta

mačiau, baisus

tik be pavIdo scenu

patogu su dviviete mašina?

bagazine didele, kita vertus saldytuvo is senuku kaip tikras lietuvis pats neparsivesciau. tad turbut pagal Jus nepatogu. bet per 2 metus kol turiu negaleciau pasakyt kad nepatogumu sukelia tai, kad nera vietu gale. moteris salia telpa, ko daugiau reikia? Labas

girgzdesys

pavažinėjau pusmetį su dviviete mašina, tai kažkaip nx. aišku po jos sekė septynvietė, tai išvis Gerai

didelė bagažinė? Cha cha stogą sulenkus nekažką Šypsena aišku užtektų nebūnant dušmanu, bet tikrai nerėkaučiau, kad didelė Cha cha

tn.new.fishki.net/26/upload/post/201310/07/1209297/gallery/016. jpg Juokiasi

fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003545_1015180 7459509528_1411580370_n.jpg

pas mane bagazine VISADA pilnut pilnutele. ten *bliamba* dabar yra puse rubu spintos, batu, puse q5 salono, meskeriu (i metus karta gal ir zvejoju). Vnz is esmes VISKA galeciau isimti, nieko man ten nereik. Bagazine man skirta bardaka daryt… Plovykloje kai atidarau, biski geda pasidaro ir sakau ****u bagazines nesiurbk Cha cha

is roadsteriu turbut didziausia bagazine Nekaltas mx5, s2000, z3 mazesnes…

blia…kažkas negerai su ratais ar man čia jie kažkaip nesižiuri? Nekaltas

Prajuokino Juokiasi Juokiasi

čia apie tų metų modelius kalbi?

šitie AMG dar žiūrisi, bet stockas… Veee deje salonas net facelifte Nežinau

įtariu, kad per abi mgf bagažines vietos daugiau susidaro

man bagazines vietos tikrai pakanka:img9.imageshack.us/img9/7648/v1rt.jpg5 pilnuteliai maximos maisai… dar galima butu grust pora alaus skarbu deziu ir dar ka nors

o jeigu nuleidus stogą?