akropolis

bled…cia jums ne univermagas…kreditke ir birsietke su crocsais telpa?..telpa…škias ok.

nu o kuris kabrikas nepraranda talpumo nuleidus stoga? Cha cha su nuleistu tik ~3 pilnos vidutinio dydzio kacialkos tashes telpa… Nekaltas

minkštais stogais nepraranda bagažinės talpos

kaip tai nepraranda? Kad jo konstrukcija kitokia, tai nereiškia, kad bagažinės tūris nesumažėja Labas Minkštas už galinių sėdynių vertikaliai, o kietas per visą bagažinę horizontaliai.

turint garaza namie bei darbe gal ir galima su brezentu is bedos lietuvoj vazinet…

Žmona ruošiasi kepti kiaušiniene. Grįžta namo vyras ir pradeda: - Daugiau aliejaus! Aliejaus, sakau, pridegs! Apversk, apversk, sakau! Ar išprotėjai? Dieve! Druskos, druskos… Žmona susinervinusi jį nutraukia: - Negi manai, kad aš nemoku kepti kiaušinienės? Vyras: - Aš tik noriu, kad suprastum, kaip man reikia vairuoti, kai tu sėdi šalia. Juokiasilabos Labas

nu nežinau, mano turėtam kabrike bagažinės tūris visiškai nepasikeisdavo nuleidus stogą Nekaltas

kalbu apie tai, kad ji jau sumažinta yra, nes atskiras skyrius stogui

o pas tave motoras ne gale buvo? Cha cha

vabalas, per vidurį

Kažkokia sustumta Nekaltas

kiek ten jie ir važinėja be to stogo…

karaputke Šypsena

Va cia tai mersas! Sitie geriausi

Juokiasi

Nusipirktų koks respektabilus dalyvis ir tada būtų zjbs mašina.

Bet jauciu kokiam kavarske dar akim palydetu toki nubaziuojant viens kitas gyventojas

Cia toks pat kaip rafis turejo tik mazesnis

jau geriau roveris Blogai cia isvis net ne mersas, o dezute kazkokia, bobai kokiai gal ir gerai…

O bl,sitie tai geri merikai Gerai