Akcija-telefonas už 1-49lt,su sutartimi

Akumaj nera nerealus bet sakykim lyginant su nauju siemensu akumajs taj zjbs.del nokiu nzn

m55.Jei zaidziant su laidu tai nerealus mob.Palaiko .wav,tai skamba geriau uz samsungo .mmf.Prapletus atminti telpa afygienai j2me.Krcgahujienas,ir kaina tik 1lt

Ka tu nusisneki…Kad wav geresni uz mmf tai ir taip visiem aisku bet sakykim padarai mmf su zodziais ir dar be limito tai net wav atsilieka Šypsena
Java afygienai telpa? Samsungas turi 9mb melodijom imagam ir t.t. + 1.6 mb javaj Šypsena Nu m55 tikrai atgyvena ne mobas del situ 2 pliusu neverta jo imti…4k spalvu ekranas…Nerealiai leva wap narsykle kurioj xuj ka nors suprasi…Ir t.t. Jo mada buvo kazkur per naujaka kai buvo pasirinkimas m55 uz 1lt ar c100 uz 99lt kazkas tokio bet krc rejk palaukt ir pirkt zveri Šypsena Vot krc X100 - M55 skirias kaip diena ir naktis…Tad prasau nelygint ****o su normaliu mobiliu…Nes geda tikrai M55 nauja pirkt Šypsena

Samsung X100, nes ten normaliausias ekranas(65K spalvu), gera rezoliucija, nerealios polytonkes, daug atminties, raso, kad laiko ~200 val.(c100 tik 90)

Dar m55 turi kelis pranasumus: dizainas,dydis,prijungiama kamera,java graju pasirinkimas didesnis(pas mane 1,4mb javai).Jei m55 laikei pora minuciu,tai nesvaik apie nepatogia wap narsykle,va c100 narsykle nepatogi,ant x100 bbz…Bandei naudotis m55 failu sistema?Nera jokiu ribojimu siunciant mms.Sutinku m55 v10 letoka,be su v11 visai px

Dizainas man x100 grazesnis…Dydis tikrai mazas o siemenso net per mazas… Pirjungiama kamera nx ji? Nori nusipirk skaitmenini ir turek tas fotkes…o cia kazkoki ****a junk prie jo … Java grajai…Rasi java graju pats turiu 11 ir geru…Nuo kai kuriu kitu telefonu eina tie java grajaj ir samsungo…O narsykle tikrai xujowa…Nu leva leva…Narsiau su ja gal 2h nu bliamba taip gailejaus…Antra kart kai pradejau tai sakau bbd ir paimiau c100 i rankas net linksma pasidare c100 narsykle po m55… Del situ keliu *****u pliusu verta pirkt kita moba? Tai sakykim ant x100 + 9mb atminties Cha cha Nu krc cia nera ka lygint m55 eina jau i bomzhu klase o x100 jau i sheffu Cha cha M55 - X100 nekonkurentai viskas labai aisku ka normalus zmogus paims Šypsena

As m55 porai dienu buvau pakeites i c100,tai nu nx,jau pirmos dienos vakara pasigedau m55.Siaip as prisiekes waperis,tai po c100 narsykles zadejau nebewapint…

Nu as suzinojau kas yra narsykle tik su c100 tada su juo wapinau gal kokias 5-7h bendrai… po to su m55 kokias 2-5h na ir galiausiai nusipirkau x600 ir dabar prawapines bbz kiek bet dxj…galetu rasyt laika kiek prawapinai… Šypsena Butu dxj su trupuciu Šypsena
Siaip sakau m55 tikrai nepatogus daiktas jej sulyginciau c100 x600 ir m55 narsykles tai butu taip…
1.X600
2.C100
3.M55
m55 tikrai man nepatikes mobilus Šypsena

Siaip jei tau c100 narsykle tau patiko,tai galimos trys priezastys:
1.Zlibumas(per dideles raides wape)
2.Wapindamas dar kazka veikei(letai krauna puslapius)
3.Esi zalias wape.
Nieko asmenisko.

Dideles raides gan idomiai atrode bet wat kas leva tai kad puses saitu nenori uzkraut vopse…Galiu pasakyt leva narsykle bet uz m55 tikrai geresne Šypsena
Turiu x600 tai uz abu2 geresne zymiai…Greitis geras wiskas zjbs Šypsena Tikrai pranoksta anu 2
Nu mano nuomone liks vienoda kad m55 ne mobas Šypsena
Nepyk bet taip yra Cha cha

Tornad0 nu ir px.Mano tokia nuomone apie c100Šypsena

Nuo temos nukrypom bet pagal funkcijas labiausiai apsimoka pirkt X100 tad nedvejok ir pirk X100 Liežuvis

Jei nezadi prie pc jungt tai px,imk x100.Btw tornad0 ka gali apie m55 failu sistema pasakyt?Liežuvis samsungo 9mb ji labai praverstu…

Ta prasme? Kur kas kisas ar pan?

Nu bl…Cha cha kur m55 buna visi failai.Gali juos pervadinet,perkelinet,kopijuot,trint…

Apie x100 nzn bet apie x600 galiu papasakot…Ten viskas paprasta ir aisku…
Sakykim ateini menu - media box ir ten buna
Photos (tavo prifotkintos nuotraukos kurias gali ziuret siust pervadint imest i albuma ir t.t.)
Images (fotkes kurias tu turi atsisiuntes ir dar gamyklines aisku Šypsena )
Sounds (iejus buna 2 pasirinkimai My Voices - Irasai ir My Sounds - polifonkes )
po to eina delete all ir ten gali pasirinkt ka nx istrynt Šypsena
o paskutinis memory status kurias parodo kur kiek uzimta…Kiek imagai kiek polifonija fotkes ir pan…
Viskas yra labai paprasta ir aisku Šypsena

o ant m55 gali kurti foldzerius i juos det failus,gali sukurt foldzeri foldzerio viduj.Krc beveik kaip kompe

Biztalkovnas dalykas Šypsena
dar kai 1.5mb poly ir imagam tai vopse…

paimsiu X100 arba C100,tik draugelis nori pigesnio,tai turbūt c100Nekaltas

Geras sprendimas
Gerai