Akcija-telefonas už 1-49lt,su sutartimi

NOKIA 3100

kame pasireiška ta geda
???

kuom atsilieka nokia???faktais galima???

Siaip nokia meniu daug lengvesnis nei samsungu

blyn gaunasi tipiska dvieju nuomoniu kova… tik pas tave nematau ne vieno argumento… toks pasakymas kad po vieno mobilaus paemau kita ir jau po 5 min norejau mest lauk neargumentas… siaip isijungiau tele2 puslapi ir palyginau siuos 2 modelius (pats turiu m55, x100 net rankose neturejau)

x100 geresne baterija… nors idomu ar ilgiau laiko juk melodijos garsesnes ekranas geresnis (atrodo. nes neradau tiksliai koks tai speju kad kaip ir pas c100) o visa tai sunaudoja didesnius kiekius Mirkt

toliau prie m55 yra + 1900 daznio… na cia galima ir neminet… nesvarbu

melodiju skaicius… nesvarbu jau seniai viska pratryniau ir susidejau wav

toliau wap narsykle pas x100 2,0 cia kaip suprantu yra svarbus + ? negaliu apie tai daug kalbet nes kol kas ja nesinaudoju

x100 nepalaiko el pasto protokolo didelis -… kai pradesiu naudot mobilu interneta sita funkcija naudosiu vos ne daugiausiai todel sitas punktas buvo + kai rinkausi sau mobilu…

na zaidimu skaicius irgi menki + kai m55 is ineto gali naxaliavai parsisiust ~150 nezinau kaip su x100 bet c100 kiek atsimenu buvo nekoks pasirinkimas… tiesa atsimenu kazkada iskodamas m55 radau ir c100 tai is smalsumo pasiziurejau o ten visi nespalvoti Cha cha vos neluzau nerealus ekranas o zaidimukai nespalvoti Mirkt

toliau pas x100
Numerio rinkimas balsu -
Skambučio įrašymas -
tai kaip suprantu nera diktafono? na as jo nenaudoju su m55 bet kai kam jis gana svarbus dalykas Šypsena

ir zinoma skaitmenine kamera kuria m55 turi kaip prieda o x100 ne
pataisyk jei klystu bet kokio lygio skaitmenine kamera tu gali nusipirkt uz ~80lt su kuria turetum galimybe nuotrauka apziuret ir jei ji nepatiko istrint taip pat apie sia kamera yra labai geri atsiliepimai del jos kokybes, todel uzfiksuoti kokius ispudzius gamtoje ar isvykoje ir iskart persiusti jas i el pasta ar kita mobilu per mms kitam zmogui kuris sedi prie kompo ir su kabeliu permeta i pc manau yra visai neblogas + tuo labiau kad ta kamera yra gana maza…

dabar apie x100 bene didziausia + 9mb aisku cia yra daiktas bet pasakyk man kur tu ji naudosi jei nera fotiko kad galetum prifotkint dx nuotrauku… nezinau kaip su zaidimais bet dabar pas mane guli 10 ir zinai ju tikrai yra per daug… tuo labiau kad visada yra galimybe juos pakeist pasirenkant is didziulio saraso.
po to nezinau kaip skamba ta mmf su zodziai bet pas mane dabar yra 6 wav dainu istraukos po ~15s ir dar ivairiu garsu keletas sms zadintuvas ir t.t ir ju man pilnai uztenka priskiriant savo grupems… beje melodijos irgi darytos pacio is man patinkanciu dainu…

toliau m55 kurti katalogus ir perkelinet failus yra labai patogus dalykas kai neturi pc o nori sutvarkyt savo nuotraukas ar melodijas… beje c100 buvo didziulis minusas kad nuotraukas istrint galima tik atidarius paveiksliuka todel buvo nemazai atveju kad atsisiunciant susigadindavo nuotrauka ir ja atidarinejant tlefas luzdavo ir jokiu sansu ja istrint kapi tai sutvarkyt buvo nemazai temu bet mazai kas padedavo Mirkt

nu kol kas uzteks ir tiek paskui galima bus ir idemiau paziuret i vienus ar kitus +

as labai atsiprasau kad pakeliu tema bet zvilgtelejau i tornado profaila ziuriu zmogus online tai gal bus visai idomu padiskutuot jei jis protingu argumentu pateiks Mirkt

tornado neblogas bičasGerai

Taip pritariu kad geras spalvotas ekranas , nereali polifonija ir dar kiti navarotai ryja daug resursu ir batarke negali labai ilgai laikyt…Taip ant m55 tai yra pliusas bet sakykim siandien maigiau m55 po savo samsungo tai tikrai pasirode kad rezoliucija tokia leva visas toks letas…Dar zn kad rasant sms ir sakykim jei labai grejt rasai mobas nespeja apdirbt raidziu ir pradeda kaip ir kabintis pypset kol apdirba bet dabar ne apie tai…
Taip m55 nugali x100 ant baterijos…
m55 pralaimi kova pries x100 ant polifonijos ir spalvu
1900 daznis man jis asmeniskai nereikalingas nes as esu dar paauglys ir man pakolkas to nelabai ir reikia… Aisku sutinku zmogui vyresniam tai gali praverst…
Cia x100 pralaimi kova net gincytis nereikia Liežuvis
X100 wap narsykle tikrai zymiai pranoksta m55taji ir cia net nera tikrai ko lygint…
E-protokolas tai kaip as suprantu e-mail siuntimas ar nea? Tiesa sito prikolo as nzn ir net nesu juo naudojasis bet zn kad yra tiesiog paprastas dalykas kad tu nueini i wap uzsiregistruoji pasto dezute ir per ja skaitai ir siunti viska…Nu cia m55 turi pranasuma aisku patogiau siust iskart is mobilaus :slight_smile:
p.s.nepykit gal ne taip supratau…
Zaidimu skaicius…Patikek x100 turi zaidimu pats pas save turiu ju 11 ir visi tikrai neblogi man jie visai patinka aisku m55 ju turi zymiai daugiau ir t.t. Bet senam zmogui tai nera didelis aspektas kuriuo turetu pasizymet mobilus :slight_smile:
Rinkimas balsu mano manymu nera reikalingas…Paimsi nueisi i telefonu knyga ir viskas man tai tikrai nera pliusas atsimenu anksciau turejau ji nu ir ji naudodavau namie kai nebudavo ka veikt Cha cha …O vat diktofonas jei kaip ant x600 tai jis yra bet uzsleptas ir nepatogus :slight_smile: Juo galima irasyt iki 1 minutes ir nemanau ar galima daugiau bet labai gera kompresija kuri ta 1na minute suspaudzia iki 48kb :slight_smile: Tai vat bet siemenso diktofonas tikrai geresnis…Nors man nepatiko ten galima klausyt garsiai ir tyliai tai kai jau tas garsiai tai tikra zhopa viskas girgzda traska ir pan…
Vat kamera yra pliusas tik kai tu vaziuoji i gamta arba kur nors su draugais pasitusint :slight_smile: Nes pvz pas mane ant x600 ji yra integruota ir yra patogus dalykas nes ji visada salia…O ant m55 toks didelis daiktas kuri tau reik nesiotis ir tu jo visur nesinesiosi…Manau cia + tik kai vaziuoji i gamta ar panasiai…O uz 80lt galima nusipirkt tokios pat rezoliucijos kamera maza :slight_smile: Bet manau jau gal ir geriau prie mobilaus…
Vot didysis + tai 9mb atminties…Bet be foto aparato tai atrodo nerealiai daug…Bet taip tikrai nera…Ant manojo mobilaus uzimta vien 3.5mb ant visokiu polifoniju ir paveiksliuku…Jau po biski pradedu trynt nes gaila vietos nelieka fotkem…M55 kiek zn turi vos 1.6mb bet galima praplest kad butu 3.1mb ir 1.5 javai :slight_smile: Tuo tarpu x100 turi 1.6mb javai tas pats :slight_smile:
Nu 9mb yra tikrai neblogas dalykas
Vot katalogu tvarkykle gal ir geras dalykas net nzn nes nesu jo naudojes…O siaip x100 nera kaip ant c100 kad ten virusiuku pasitaiko :slight_smile:

Manau siemenso didziausi trukumai : Nerealiai nepatogus meniu,4k spalvu ir maza rezoliucija manau suprantat ka noriu pasakyt…Polifonija nesigincisiu tikrai gera…Wapas tikrai nepatogus kuris man bent jau yra labai didelis pliusas neisivaizduoju dienos be wapo :slight_smile:
Galima surast ir daugiau bet kazkaip jau nesinori ir taip daug prirasyta :slight_smile:
su pagarba Tornado Liežuvis

nu va gal ir iseis siokia tokia diskusija…
taigi mano manymu daug spalvu yra gerai bet tik tada kai baterija laiko ilgai… nes man mobilus reikalingas skambinti… todel as geriau pasirinksiu maziau ryskiu spalvu ir pixeliu bet didesne baterija turinti mobilu. nebent kada nors atmintis bus mobiliuose skaiciuojama gigabaitais ir bus galima filmus ziureti tada jau bus kitos diskusijos…
bet kol kas man i mobilu reikia trumpai zvilgtelt pvz: i skambinancio zmogaus nuotrauka (beje cia irgi siemens navarotas gal but ir x100 turi ji kad skambinanciam numeriui gaima prskirti nuotrauka Mirkt merginoms ipatingai patinka Cha cha)
ar kokiam zaidimukui man svarbiau kad per ta valandele kuria as palauksiu as galeciau pazaist ir po to skambint o ne ziuret kiek dar atlaikys mano baterija…

tiesa vienintelis didelis minusas kuri pripazystu ir nieko negalima jam priespastatyt kad siemens pagailejo RAM’o taip sis mobilus stabdo ir kraunant zaidimus ir rasant sms atsiranda lagas ir tai yra gana rimtas minusas kurio negalima uzgincyt

beje del pralaimejimo ant polifonijos mano draugas kuris pats turi c100 pasiguode kad net ir pats maziausias garsumas ant c100 yra per didelis Cha cha t.y. jis per daug garsiai skamba kai norisi ramaus meldijos grojimo Mirkt

kiek as zinau e-protokolas tai yra tavo esamos pasto dezutes kuri palaiko pop3 tikrinimas… kas yra tikrai svarbus dalykas…

del 9mb… kazkaip nesupratau tu pamini kad: "Bet be foto aparato tai atrodo nerealiai daug…Bet taip tikrai nera…"
bet kaip suprantu pas tave YRA kamera kuria tu naudojiesi ir tau truksta atminties butent del foto o x100 fotokameros visiskai neturi net ir kaip papildomai pajungiamos…
o m55 galima padaryti 3,2 mb gal ir dar 1 mb galima iskrapstyt kitu patchu pagalba kuriuos siuo metu turiu bet dar tingejosi kazka daryt ir bandyt ideti tuos patchus…
ir tuos 3,2mb galima naudot BET KAM t.y. nera jokiu apribojimu ar tu desi muzikeles ar paveiksliukus ar geimus…

dabar del tavo minetu minusu nepatogus meniu… hmm nu negaliu sutikt… nes meniu tikrai patogus siaip iki to naudojau N3310 gal 3 metus ir mobilus tikrai patogus sms galima rasyti neziurint i mobilu labai gerai vaziuojant auto BaisuMirkt aisku gali atrodyt pavojingai bet igudus tikrai nesudetinga ir patogu… taigi perejus prie m55 jokiu dideliu nepatogumu nepastebejau per meniu bet kuri pagrindini meniu punkta gali pasiekt 4 paspaudimais ir visu galimu variantu pateikimas vienu metu tikrai patogus kai yra navigacinis jungiklis galintis judeti i keturias puses…

del ekrano manau sutiksim kad vieniems tai + kitiems - Mirkt nes kitam tereikia kad jis maloniai akiai nebutu visiskai zalias/juodas ir nebutina kad zvilgetu visom vaivorykstes spalvoms tuo paciu sodindamas baterija…

wap’u kol kas nesinaudojau bet esant progai reiks isbandyt…

labai gaila kad nevarciau rankose x100 ir negaliu pateikt jo - ar + Liūdnas taigi galiu tik ginti susidariusia bloga nuomone kad siemens tai is karto s… Mirkt

laukiu kitu idomiu minciu Mirkt

Nu galiu pasakyt kad siemenso meniu bent jau sakykim tu nori paklausyt melodiju ant m55 as siandien i rankas a60 paimiau nu ir kol suradau tas melodijas praejo gal 3 minutes…ir ta navigacija i 4 puses tikrai nera didelis pliusas…Pvz ant x100 labai patogus dalykas…Ten navigacija i 4 puses irgi bet ji veikia ne taip kaip ant siemenso…Sakykim as noriu nueit i java pasauli…Kuris yra 7 meniu punkte man tereiks paspaust menu 7 ir iskart ismeta ta meniu ir gali rinktis ka nori…Ta prasme http://www services media world ir pan…ir gali palaukt nors ir viena min ir spaust po to 2 ir nueit i media world…Meniu tikrai patogus…Po ji vaiksciot net lengviau negu nokia 3310…Ta prasme ne paciu meniu patogumu bet navigacija ir t.t. :slight_smile: Nu manau supratai ka turejau omeni…Man tai tikrai patogus dalykas :slight_smile:
Vot dar didelis pliusas kai kuriem sms’ininkam kad i x100 telpa net 200 sms zinuciu… +30 i sim kortele aisku simai buna visokie tai gali but ir 10 ir daugiau… :slight_smile:
Telpa 150 mms kuriuos gali perkelt i images ar dar koki folderi…:slight_smile: tiksliau tik i 2 lyg ar 4 nu neatsimenu :slight_smile:
Gali paprastai paziuret kiek uzimta vietos sms’am mms’am imagam ir t.t. raso visa dydi ir pan…Manau m55 turi ta pati :slight_smile:
Turi faina dalykas kad vidurinis mygtukas kur parasyta I mirksi ivairiom spalvom ir gali nustatyt kad mirksetu nakti ir kokia spalva…Tai manau patiktu merginom bet man tai irgi patinka Liežuvis siaip naudingas dalykas jei nakti atsikeli ir mobilus toli o sviesa dar toliau…Ir afdrug uzlipsi arba ji nuspirsi…
Gali nustatyt kad tau nerodytu BITE GSM laiko ir t.t. gali keist spalvas sakykim vien balta arba balta su juodu apvingiavimu…Tai naudinga jei turi koki grazu wallpaperi ir nori kad ji visi matytu :slight_smile: Turi IRDA del siemens nzn…
turi labai patogu kalendoriu su zymom ir panasiai…Atgalines atskaitos laikmatis…Chronometras…O vat sitas dalykas man patinka Calculatorius bet ne kaip ant nokiu ir t.t.atsimenu ant 3410 buvo bugas tipo parasai 2+2x2 ir raso kad =8 nors turi buti 6 :slight_smile: vot ant samsungo gali skaiciuot lygtis aisku be X ir t.t. Bet su skliaustais ir panasiai…Labai patogu ir naudinga… Yra dar toks dalykas kaip convertavimas is euru i dolerius ir pan…Is cm i m arba km arba mm ir visu bevejk vienetu svorio , turio ir t.t. :slight_smile: man tai tikrai naudinga
Labai patogi WAP narsykle tikrai geresnes pakolkas nesu mates…Su nokia vaiksciojau bet tikrai mazai ir ispudziu negaliu sakyt…Dar po savo mobo vaiksciojau su c100 tai pasirode kad jau toks atgyvena mobas ir tokia narsykle bugova leva visa … :slight_smile: Narsiau su m55 irgi nsmniu pridaryta kiek supratau jei iseini is wapo jau tau rejks is naujo waiksiot…Ta prasme nesaugo puslapiu i kuriuos buvai iejes…O vat x100 jau viska saugo ir automatiskai eina i ta puslapi kuriam buvai paskutini karta gali spaudinet back ir jis tau grizines atgal…Nu narsykle nerealiai patogi :slight_smile:
Patogus trumpiniai…
rodykle i desine - melodijos…Default ir My Sounds
i kaire - rasyt nauja sms (p.s.sms rasymas kaip ant 3310 kas man tikrai patiko labai patogus ir gali rasyt labai greit :slight_smile: )
i virsu - kalendorius
zemyn nzn nes pas mane tai fotikas :slight_smile:
Nors gal ant x100 biski kitaip :slight_smile:
telefonu knygoj telpa 1000 numeriu nors galiu pasakyt man uztektu ir ~150-200 :slight_smile: daugiau tikrai nereik :slight_smile:
tai va pravardinau meniu funkcijas ir manau sitais aspektais siemensui duoda i kaulus neblogai :slight_smile:

OhOApakęs,kokia gigantiškų žinučių kovaLabasŠypsena

nu kad nelabai duoda Mirkt nes beveik viskas ka isvardinai yra ir siemense Mirkt

taip gyrei meniu jog lyginai ji su N3310 joje reikejo po meniu iskart suspaudyt skaicius o M55 kaip ir tavo minimam samsunge paspaudi meniu ir jei reikia po kurio laiko skaiciais gai nueit i reikiama meniu bet pvz norint parasyti sms tereikia atrakint klaviatura ir 3 kartus nuspaust ta pati klavisa ir jau gali rasyt sms Mirkt

aisku 100sms ir 1000 numeriu gaunama dideles atminties kaina nors man uztenka ir tu skaiciu kuriuos turi m55 ~500 jei gerai pamenu (negarantuoju bet dar niekada nepritruko Mirkt)
kiek dar gali tilpti kokiu sms ar mms raso ir siemensas aisku skaiciai kuklesni…

tavo girta vidurini mygtuka atstoja soniniai ledai kurie yra pranasesni uz taviski nes matosi bet kaip numetus mobilu Mirkt t.y. nors vienas sonas yra laisvas yra davelnia visokiu rezimu ju mirgsejimui ir kad pastoviai mirgsetu ir kad tik tada kai yra sms ar praleistas skambutis ir dar daugiau skambinimo metu Mirkt

nezinau kas per bite gsm laikas bet pas mane operatoriui yra uzdetas permatomas logotipas t.y. nera jokio operatoriaus tiesiog grazus wallpaperis ir prie jo priderintos meniu spalvos Cha cha Mirkt t.y. pakeiciu wallpaperi ir pagal ji dazniausiai prisiderinu meniu knopkes bei pati vidini meniu :slight_smile:

iRDA m55 neturi daug kam tai didelis minusas man tai neuzkliuna nes kabeli uz 10 lt pats susilitavau o su iRDA ir nelaptopu tureciau daugiau problemu nes motinine nepalaiko irda Liūdnas

toliau visi konverteriai chronometrai atgaliniai laikmaciia ir kalendoriai taip pat yra ir m55 del lygciu skaciavimo tai jau nesutinku kad ji reikalingas matematikos egzamine uz mobilaus issitraukima ismes is auditorijos ir bus anuliuotas rezultatas kai tuo tarpu daug daugiau funkciju turinti skaicafke kainuoja iki 10 lt Mirkt beje m55 2+2x2 rodo 6 Cha cha katik paziurejau skliaustu nera bet yra kazkoks ± (tipo vienas simblois) ir dar pora kazkokiu ikonu kuriu niekad nenaudojau ir nemanau kad naudosiu skaiciafkeje Cha cha

del wap reiktu faustux klaust (atrodo toks nikas…) jis wape gyvena o as jo nenaudoju…

o siemense patchu pagalba galima toms rodyklems priskirti absoliuciai ka nori Cha cha aisku kaip ir greitiesiems klavisams…

taigi funkcionalumu kaip matau pigusis m55 prilygsta o kai kuriais aspektais ir lenkia brangesni ir naujesni x600 (atrodo toks pas tave) vienintelis trukumas kaip jau buvo mineta jo letumas… atminties kaip ir pats pripazysti pakanka ir maziau…

beje dar vienas sioks tok minusas jei pirstai dideli su m55 sunku rasyt sms arba kaip man pripratusiam prie n3310 irgi mygtukai truputi per arti… bet tai pripratimo reikalas…

Del wap: ant m55 viskas yra,ka vardinai.Paspaudi santrauka ir tave imeta i saita kuriame,ta prasme kad ir po h.Noredamas paziuret puslapiu paspaudi zali rageli ir eiti i…(arba gali 4 paspaust.Zymeliu afygienai,t.y virs 100 tixlej.M55 narsykle taip pat varto mazus http://www puslapius.Lievybe-16kb limitas bet kokiems failams is wap