Akcija-telefonas už 1-49lt,su sutartimi

lamaApakęs,skaityk 1 ir 17 žinutesJuokiasiCha chaLabas

A… Šypsena durnas as…
Nu sakau tikrai x100 is situ yra pats pranasiausias…Ir niekada neimk jokio siemenso iki c62 ir nokiu tokiu kaip 3200 , 3100 …Jos daro geda siu kartu mobiliem telefonam Šypsena

imk x100. geriausias variantas uz tokia kaina. Gerai

ok,supratau…bandysiu tą X100 jam įsiūlyti,nes tikrai liuxGerai

1 is 2 arba 3100 arba x100

atsiprashau jei kazhkas netaip bet kam zmogui su metais navarotai? Juk jiem uzhtenka paskambinti ir atsiliepti. ash siulychiau vyresniam zhmogui 3100

o kodėl nusprendei,kad jis vyresnis,jam 25!!!Cha cha

bet,kad čia palyginta diena ir naktisCha cha

kokia dar geda? labai patogus mobilus telefonai… reik moket naudotis, be to jokie samsungai niekad nepranoks nokia patogumo ir greitumo.

Vat cia tu ir klysti…Jau pranoko Šypsena Turiu X600 ir galiu tikrai uztikrint kad esu mates tik 3310 meniu kuris buvo geresnis uz sito mobilaus Šypsena 3510i atsilieka zymiai…Siemensaj visi irgi…Nokios naujos nuo 3100 tikrai irgi…
P.s.25 metai senas Cha cha nu da…Loomis pirk x100 neklausyk nes po to gailiesies nupirkes 3100 arba 3200 Šypsena

  1. nokia ir afrikoj nokia.

joa,bet siuo atveju x100

da nu Tornad0 nejuokink mano trauzu… tu lygina 3510i uz 200lt ir samsunga uz ~750lt Mirkt uz ~500lt galiuma paimti 3650 nokia kuri yra n kartu geresne , o uz750 pasiimsi ir 3660 tai va galvok ka rasai…

pirmadienį priimsiu sprendimą,bet ,manau, arba X100 arba pardavėja pasiūlė C100-jis truputį dizainu gražesnisTaip-bet sakė,jog akumai samsungo laiko blogiau-2-3d.???
Ką manot???NekaltasNežinauDrovus

čia dėl akcijosNežinau
O nokia3650 būtų naujasApakęs???

iš arti pamačiau tą nokia3100-vaikiškas,korpusasBlogai,knopkės dešovos-nu i nx tą šlamštą-ne visos NOKIA afrikoj-nokiaNeCha cha
suprantu 6600 ar aukštesnėNekaltas

Nu c100 geras jei tau navarotu daug nerejk…jej rejk daugeu tai x100. Buvau nerealiai nusivyles c100 narsykle kuri bent jau man yra trukumas… dar nesuportina midu ir turi mazai atminties… Spresti tau bet abu2 variantai geri.

as irgi keisiu savo senukas Siemens A50, i Samsung X100, nes su kitais palyginus, man sitas atrodo priimtiniausias

draugeliui daug navarotų nereikia,jam svarbu pigiau,ir normalesnį,tai ,jaučiu,imsiu jam C100,nes ir dizainas gražesnis…Šikšnosparnis

tik akumai,sako,samsung’ų prastoki…Nežinau