A. Škėmos "Balta drobulė"

A. Škėmos "Balta drobulė"

tai-pati geriausia lt knyga kuria man teko skaityti.zavi pasamones srautas,garsvos tragiskumas ir visa kita!!!patarciau paskaityti ir kita jo kuryba (neseniai islaeista jo knyga,tik blyn pavadinimo neprisimenuŽliumbia )
m-kloje teko susidurti su klasioku nihilizmu del jo "bukiskumo"-bet vistiek buvau nepalauziamasŠypsena

Neseniai teko skaityti si kurini ir jis paliko tikrai gilu ispudi. Tikriausiai tai geriausia knyga kokia teko skaityti…
Tik kazkaip nevisi pritaria mano nuomonei… Nustebęs
Kodel daugkam nepatiko si knyga? Jei skaitet, kokia jusu nuomone? Mirkt

skaiciau, patiko, bet girtis, kad patinka skema, kazkaip lyg ir banalu jau pasidare Pavargęs

tai va kad as is nei vieno neisgirstu ne vieno gero zodzio apie si kurini Ne
tu tikriausiai vienintelis Nustebęs
todel man tai neatrodo banalu Taip

nu negaleciau pasakyti, kad tai mano megstamiausia knyga, bet tikrai paliko gylu ispudi ir yra apie ka pagalvoti poto.
manau tikrai rimta knyga.

  1. tai kaip minimum yra antra tema apie sia knyga
  2. tox (pati zinai kox) ispudis susidaro del blogos 12-os klases literaturos programos, nes nera su kuo palyginti.
  3. jei po 3-5 metu nepasikeis tavo nuomone, reiskia skaitai ne tas knygas.

kas ta skema? kas ta drobule balta?.. pbaigiau 12 bet tokiu nepamenu…Nekaltas

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu deja man nepatiko, labai jau sumaisytas minciu kratinys ta "balta drobule".

Dievu Miskas desimt kartu geresnis…

Man, tai visai niekoNekaltas

Man irgi visai nieko,is visu rekomenduojamu 12kl. saraso pati geriausia,taciau interpretacija sekesi sunkiai rasyti.

Jei kas rasysis interpretacija turiu medziagos tad kreipkites<rasykit i privata>

Nors dabar jau studijuoju, bet sia knyga gan gerai pamenu ir ji man ZIAURIAI patiko. Tai buvo kazkas originalaus ir gan netradiciska lyginant su visokiais Vienuoliais, Vaizgantais, Zemaitemis ir t.t.

nuostabi knyga, kiek pamenu teksto analize buvo idomiausia rasyti is 12kl kurso literaturos…

Lux kurinukas…tik va per egza kiek zinau bent jau kai as laikiau nelabai ja kas gerai parasydavo…bet cia gal tik mano ispudis…

shia knyga perskaichiau,nes vienas draugas nerealiai ishgyre…shiaip ash dar 10oke,taigi man dar kaip ir nereiktu jos skaityt.niu ka…gal ash nesubrendus kai kuriu zhmoniu akimis,bet man &quot;balta drobule&quot;nepadare jokio ispudzhio.per daug viskas shizofrenishka.manau,kad kai kas ir ish musu tarpo sugebetu taip parashyti…niu nzhn,bet man yra ir tikrai geresniu knyguŠypsena

po kiek laiko suprasi, kad niekas is musu tarpo taip neparasytu.
zmones visai nenusimanantys apie mena sako ziuredami i pikaso paveiksla: &quot;kad ir mano vaikas taip nupaiso!&quot;
tokie pasisakymai viska pasako apie zmogu…
cia as ne tau taikiau. bet paskaityk ja po 3-4 metu.

Tikrai idomi knyga!!!
Saunuole,kad perskaitei,nes nereikes 12kl is naujo skaityti,jau zinosi apie ka jis!!!

Ar ne taip?Mirkt

skaiciau. patiko… gal todel, kad pazistu 1 zmogu, kurio mastymas, mintys panasios i pagrindinio veikejo. tiesa serganciu psichikos ligomis jo nepavadinciau Ne