A. Škėmos "Balta drobulė"

totali nesamone, mano nuomone. perskaiciau ir nesupratau nieko, nors ir reikejo rasyti analizeNekaltas

na kitais metais ir man reikes paskaitinet…jie jau tiek daug atsiliepenciu apie si kuriny gerai…Nekaltas

Literatūros šedevrasLaimingas Atsimenu kad visoj klasei tik man patiko sis romanėlis todėl nešedevras Visiem tai buvo kazkokio nukvaišėlio paistalai kuriu nieks nesupranta Mano atveju tai ko gero vienintelė nevadovelinė knyga kuriai aš nepagailėjau 10lt ir paemiau knygų mugėj Daba mano namų biblioteka pati ispudingiausia ant Lietuvos

Ryt reikia atsiskaityti mokykloje 4 perskaitytas knygas ir viena iš jų turėtų būti A.Škėmos “Balta drobulė” Pavargęs Problema tokia, kad perskaičiau tik 35 psl., o daugiau negaliu.

Help! Labas Papasakokit bent bendrais bruožais, kas ten įvyko…

uzhuojauta Šypsena atrodo, tu jos neatsiskaitysi… Kietas
papasakoti neimanoma, nes sudetinga labai knyga Šypsena
chia tau ne Altoriu shesheliai, kur perskaitai kokia recenzija ir viskas mazdaug aisku kas kur vyko… Šypsena

Pavargęs Nežinau

Manau, mokytojai nereikėjo 10-okams duoti tokios knygos, nes ji tikrai per daug sudėtinga. Bent jau mano nesubrendusiam proteliui Nekaltas Tai kaip ją dabar aprašyti? Baisu Reikia keleto skilčių: pagr. veikėjas (ir pora sakinių apie jo charakterį), trumpas turinys ir pagr. mintis. Negali bent pabandyt pasakyti? Drovus Plyz…

uoj man patiko-tikras sedevras lietuviu kuryboje. manau daugumai kam nepatiko, tai del to, akd nesuprato. aciu mano lietuviu kalbos mokytojai-jilabai padejo suprast daugeli detaliu. tikrai patiko! Gerai
Žvaigždė zoori zoori zoori… Žvaigždė

Elena maudosi vonioje. Baltos putos čiuožia jos kojomis, ir sprogsta vaivorykštiniai burbulai. "Jis bučiuos mano kojas. Iš lėto. Kai jis bučiuoja riešus, aš tikiu savo laime. Aš neužkankinsiu jo. Būsiu santūresnė."
Ji atsikelia, pilkoji Afroditė skardinėje vonioje, įjungia švirkštą, ir drungnos vandens čiurkšlės nuplauna putas.
"Aš spustelsiu skambutį, ir durys atsidarys. Greičiau, nei atitrauksiu pirštus. Ryt."

Škėmos "Saulėtos dienos"- taipogi gera knygelė. Nusipirkau ją klaidžiodama Vilniaus senamiesčiais. Paskui ilgai klaidžiojau vaikelio pasiklydusiose mintyse, priremtose prie pilietinio karo sienų.

Škėma ir “Balta drobulė” yra jega Šypsena Daugiau jo knygų neskaičiau, bet šita žiauriai patiko. Iki šiandien dar neteko matyti is bendraamžių gerų atsiliepimų apie šia knygą, todel malonu šitą temą skaityt. O ištrauka, tai išvis cool Šypsena Kažkokia dar jo knyga įeina į 12 klasės kursą, bet neatsimenu kokia. Jei kas žino, tai parašykit pavadinimą. Paskaitinečiau per vasarėle. Žodžiu Škėma is the best… Gaila, kad jaunas palyginus mirė.

pasirodo atsiranda ponu, kurie bando nurodineti kokias knygas verta skajtyti, kokias ne…
sakyciau zema per prievarta kishti savo nuomone…
zmones skajto tai, kas jiems patinkaNežinau

p.s. “balta drobule” tikraj Gerai knygaŠypsena

fantastiskas rasytojas…

gera knygaGerai
man patiko, nors sudetingoka truputi…
labaisiausiai patiko “sifilitikiu alfonsas, senuciu nekromanas, pe derastiska atmaina” ir panJuokiasiJuokiasiJuokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasi