8mm juostos perrašymas į paprastą - kaip ir kur? Papildomas klausimas: Kodėl jos nerodo mano DC?

8mm juostos perrašymas į paprastą - kaip ir kur? Papildomas klausimas: Kodėl jos nerodo mano DC?

Tai va, turiu pora 8 mm juostų ir man jas reikia įrašyt į paprastą juostą, ir aišku sukelt į kompą Šypsena Pastaroji užduotis tai dar įmanoma, bet kaip jas įrašyt į didelę juostą - NežinauGal kas ką patartumėt ar nurodytumėt, kas galėtų tai padaryt man?

O cia kuriam mieste? Kaune siaip Kodake, atrodo, daro Savanoriuose, reik skambint ir klaust

Apakęs

Veiksmas Vilniuje… Pavargęs

As laisvalaikiu tokiais dalykais uzsiimineju. Jai tau neskubu. Perasau i betkoki formata, pamontuoju jai reikia…

Dabar klausima statom tokiu šonkauliu: Turiu kamerą, bet ji man nerodo tų juostų Cha cha Idant esu visiškai žalias tame, tai neturiu jokios nuovokos, kame reikalas Cha cha Esmė - jos filmuotos su kita kamera, nei bandau dabar žiūrėt ŠypsenaO dėl to skubumo - na reiktų kuo greičiau Mirkt

Cia viskas labai paprasta, paprasciausia, ta kamera su kuria yra filmuota irasinejo ne skaimeniniu formatu… jei pas tave kamera atkuria, tai reikia ilysti i meniu ir perdaryti, kad rodytu analoginy irasa… kokybes dideles nesitikek… Nežinau

Cia mes kalbam apie SP / LP? DrovusBuvau ilindes i meniu ir radau, kad galima keisti recording type -> SP / LP… Daugiau nieko ten nera - tada reiskia neatkuria? Nežinau

Tai labai gerai… Ijunk LP isjunk i junk kamera ir ziurek kiek sirdis geidzia ;] Juokiasi Cha cha Laimingas

Tai vat viska taip padariau, bet nerodo Apakęs

nzn, turetu rodyti…

Dabar paaiškink normaliau. Kamera skaitmeninė ar analoginė? Paršyk modelį. Ir kokio formato kasetė?

Kamera skaitmenine - Sony DCR-TVR250, jei gerai pamenu. O kasete 8 mm, daugiau nzn, as ne specas Šypsena

nu blin pas mane 255 ir rodo…

Nu grisiu namo ir bandysiu dar Šypsena

Turi instrukciją savo kameros? Išsiaiškink ar tikrai atkuriu 8 mm kasetes ar nete paieškok. O kasetė Video8 ar HI8?

Siaip tais visi sony kurie turi 8mm juosteles atkuria abu rezimus… t.y. ir video ir hi ir sp ;]

Šiaip tais ne visos D8 atkuria Video8 ir Hi8. Teoriškai ir taviškė TRV255 neturėtų Nekaltas

Na man patinka sony, del savo teoriskumo… istikro atkuria… tiktai’s, kad riekia meniu pakeisti, nes siaip neveikia… ta prasme, automatiskai neatpazysta… ;]]