8mm juostos perrašymas į paprastą - kaip ir kur? Papildomas klausimas: Kodėl jos nerodo mano DC?

Nu va, grizau namo: Ant kasetes, kuria rodo, parasyta “video hi8” GirtasO ant nerodomos: HS Cha cha Nežinau

Gaila, bet Hs tai tikrai neatkuria, reik tau rasti kamera kuri tai atkurtu… =]

Tai kad video8 ir hi8 tai ne filmavimo ar atkūrimo rėžimai, o kasetės formatai. Nemaišyk su LP ir SP

camcorderinfo.com/content/sony_dcrtrv250_camcorder_review.h tm “The camcorder can record a Digital8 signal and playback a Digital8 signal from Hi8 and 8mm tapes, but it can’t actually play back a Hi8 and 8mm signal, as other Digital8 camcorders have been able to in the past” Taip kad turėtų atkūrt

Tai kas man galėtų dvi kasetes perrašyt į paprastą video kasetę ir dar į cd? Labas

Sorry, suklaidinau. Iš tikrųjų negali

Taigi rasiau tau i privata, as galiu tau padeti Mirkt

“SP / LP” tai ne tai ka jus galvojat. Standart play / Long play Mirkt

Gal as neitema,bet norejau paklaust o kaip galeciau perrasyt is videocameros 8mm,neskaitmenines i PC,aisku kalbu kai nera video in/out isejomo video ploksteje,jokios DC jungties. Ar yra kokios plokstes atskirai kurios irasytu man vaizda,bet kad tai nepakenktu vaiszdo kokybei Is anksto aciu

Tai gal yra firewire jungtis ant tos kameros?

Žinoma yra. Tau reikia video capture kortos su video ar s-video įėjimu. Geras variants PixelView. X-Capture korta su berods CTxxxxxx chipsetu. Kaina ~100 Lt. Kokybės žinoma prarasi.

fireware nezinau kas per daiktas,bet va daba ziuredamas aptikau kazkoki iejima,vadinasi RFU DC OUT,cia kazkoks isejimas,bet kam jis skirtas

Jei cia kino juosta 8mm jos buna super 8 arba paprasta 8mm tai jas perraso, skenuoja ta prasme po viena kadra GAMAFIX.

Kokybe superine 2K formatas. Gali atiduoti ir po viena kadra skenuotus failus.

Perrasiau savo vestuviu ir kitas juostas. Rekomenduoju.