5tadienis


5tadienis

talija Ne

Čia japonas o ne italas Cha cha

Gal kas žino, Neste dar duoda papildomą nuolaidą su tuo appsu, jei įmonės korta?

Prisede pakakoti o cia pYst kontrabosininkai lekia…teko vaidinti kad fotografe Cha cha

tips ne

Gerai

Somi, vis bl pamirštu protivogaza tau aCiust, tu man primink karts nuo karyo, kad surasciau Juokiasi

Dr002 ok. Mirkt man kol kas neskubu…tai taip sknt sckias ir nespaudziu Cha cha Mirkt

mm jo jei priims tai bus reikalu. kas dauginosi kaip triusiai dauginsis dar dazniau. kas smegenim naudojasi tai nepaims tu 10k. turiu 2 uz 10k ant trecio nepasirasyciau. geriau priverstinai sterilizuoja tuos triusius…

mano perlai: 1 06660

ble jei 10kg duotų, tai visai verta pagalvot apie 3ią būtų Cha cha

as ir be 10K, kazkaip pagalvoju, karts nuo karto apie 3.

nu blyn, kiekvienas savaip aišku, bet kai dirbi visą dieną, gryšti nusip1sęs po darbų, ir dar su viena reikia daryti pamokas visa vakarą kartu, p1sti protą kad susitvarkytų, valgyt virt rytojui, o su mažąja tai ten išvis turi dėmėsį visą laiką rodyt iki pat kol užmiega… tai savo laiko iš esmės turi per diena 1-2val kai vaikai nueina miegot Cha cha man tai čia kosmosas realiai… jei neturėčiau senelių šalia, tia išprotėčiau, nu arba apleidi vaikus, uždarai į kambarį - eik skaityt ir daryt pamokų savarankiškai… bet bb ten ką padarys kokybiškai. Tai jei dar trečias vaikas mažas, tai koma visiška būtų. Arba keltis pas uošvienę gyvent, tada px dar visai būtų, nu arba užvirint šaibų kad gyventu kartu kokia vaikų prižiūrėtoja Cha cha

hondai reik pagalbos iš šalies Taipqwazai? Klasta Cha cha

nu pas mane viskas kaip is natu- porele, nepasakyciau, kad sunku buvo Laimingas

10kEur man tik ant pirmo paskata būt Drovus Cha cha

Manau kas del 10 gabalu pasiraso…anyos reikia sterilizuoti…

kaimai rimtai sugalvos, kad varke vaika uzsistatyt ir gaut 10k, kad pragert, o vaiku tures valstybe rupintis, o kas si tokiu isauga nereikia aiskinti.

A-1, ir ko trečio norėtum labiau? LaimingasPas mane dvi bobos ApakęsŽodžiu trys mylimos namie Juokiasi ****ec papadosas Baisus