5tadienis

Rafi, man kaip ir ner labai didelio skirtumo, svarbu geras zmogus uzaugtu Laimingas Pas Uosvi mano tokia pat situacija, kaip pas tave, tai labai anas dziaugesi, kad bus vyriskos kompanijos pagaliau…

Is Anglu gryzus i Lt karantinuotis nebereikia? (nes tos info belenkokios)

RM a bbz…manau kad nezino net tie kurie turi zinoti Cha cha jiems dabar problema kaip ivaziuojancius sugaudyti…po kaledu galvos ka su gryztwnciais daryti Cha cha

Nereikia karantinuotis, pažįstamas grįžo iš ukų, viskas ok. Tik sakė varys atgal prieš naujus, nes bbž kas su kirtimu bus

Tesla X ABziurejau. Jie rimtai, cia ne prikolas Musko tie tarpai? Cha cha

Klynas per zemai? JuokiasiTuriu kaimyne ilga, bet kartu ir LABAI BAISIA Cha cha. Sako nerandu berno, nes esu labai auksta Cha cha

O ka reiskia ilga Moteris ? Nekaltas Man pvz 170-180 yra normalus ugis Moteris 160-170 jau tokios i mazaja puse, bet irgi su batais neblogai ziurisi. Zemiau 160, jau man moterys tokios sustumtos atrodo, vaikiskai kompaktiskos Cha cha

Px, svarbu darbšti ir tvarkinga ir nesunki Cha cha

siaip mazos Moteris skirtos meilei, o aukstos ir dideles darbui Taip

Nenoreč dideles, jauciu per sezona prišiktu fazendoje pilna tulika Užsispyręs Cha cha

Tai dideles i ploti, o ne i ugi.

Cha cha) Taip

dr tai sakau, kad dideles darbui, - prisiktu, tai pati ir kuoptu juk.

Valio tada noreč 2 variantus turet Cha cha

As irgi noreč, siandiena su dama sedim prie teliko su briut betlem alitos aBistate, ziurim i ta tripanga televizini. Sakom kai šautume siandiena per landynes ir visus urvus Šiaulių prasinešt Cha cha

Honda, Širdis verkia. Liūdnas Nežinau Pagalvok kiek alaus išpylė alubariai kai juos uždarė. Cha cha

Bijai užkalbinti?

nu o jei dar paskui pistis reikės, tai žiūrėk ir prezikų pirkt, ir gastynicą imt Liūdnas krūva reikalų

Mes tai komanda su žmona. Juokiasi belenkiek nuotykiu patirta. Mes su teliuku sakom, bbž kas butu is mamkos, jei butu pacanas Juokiasi bijau pagalvot, kai teliuks tures 21m ir visi 3 eisim per barus Juokiasi

Mamka prikabins pacanui pateliu, o tetei zandikaulis voliosis po stalu…