? 325 91 metu ar apsimoka imti?? O gal 318is ?

JuokiasiJuokiasiJuokiasi ekonomiskai, tu man pasakyk nuo kada BMW skaitomos ekonomiskos masinos, jaigu jau BMW perki tai turek atsidejes kapeiku ir bendzinui pilt, ypac jai dugna numini Laimingas. O del 318is tai kuro tik truputi maziau (tuomet geriau imti 320) ir siaip jai nori zinot tas 4 kausu 1.8is yra parodija, jo gamyba buvo labai greit nutraukta, nes BMW pagaliau susiprato, kad su 4inline BMW ne BMWCha chaCha cha

Na kai lyginau 3BMW E30 duomenis,tai 318iS ekonomiskesnis net ir uz 316i.Tai vat o kuro tai valgyti jis turi maziau nei 320i.Beje pries E30 318iS jau taip nepastrapaliotum su savo 320i…
Mirkt

Na kai lyginau 3BMW E30 duomenis,tai 318iS ekonomiskesnis net ir uz 316i.Tai vat o kuro tai valgyti jis turi maziau nei 320i.Beje pries E30 318iS jau taip nepastrapaliotum su savo 320i…
Mirkt

[/quote]

Na jai as su savo 320 nepastrapaliociau, tuomet su 318is tuo uCha cha
Nezinau as apie E30 ius, nesidomejau. O apie e36 ir praktikos galiu pasakyti, kad jai imti tai tik 6inline. Jai jau labai taupai kapeikas tuomet 320, o siaip 325 GeraiGeraiGerai. As pats kazkada galvojau taip pat, nusipirkau 320 ekonomikos sumetimais, dabar gailiuos, bet per velu, prie masinos prisirisau, o beto ir kapeiku per daug jau sukista i ja, kad lengvai atsisakytTaip

Na jai as su savo 320 nepastrapaliociau, tuomet su 318is tuo uCha cha
Nezinau as apie E30 ius, nesidomejau. O apie e36 ir praktikos galiu pasakyti, kad jai imti tai tik 6inline. Jai jau labai taupai kapeikas tuomet 320, o siaip 325 GeraiGeraiGerai. As pats kazkada galvojau taip pat, nusipirkau 320 ekonomikos sumetimais, dabar gailiuos, bet per velu, prie masinos prisirisau, o beto ir kapeiku per daug jau sukista i ja, kad lengvai atsisakytTaip

[/quote]

6 cilindru aisku geriau ir smagiau,jau vien motoro garsas daug ka reiskia,6 cil. variklis ir dinamiskesnis ant dideliu greiciu,bet kas liecia ekonomija,tai man labiau 318iS prieŠirdis nors ten ir 4cilindrai.Kiek girdejau tai e36 2.0L ir 2.5L benzo ima panasiai.

325 mieste 10-11l Nekaltas… gerai tau. Bet siulyciau ziureti ne i momentines sanaudas, o realiai paziureti kiek masina nuvaziuoja kad ir su pilnu baku.

nekiskite cia to 4kausio gaidelio nors ir galingo tik jau 4kausis bmw tai ne bmw cia ne vien mano nuomone ir niekas neirodis kad cia neteisybe.tik man keista kad kitu gamintoju 4 cilindru matorai geri patvarus ekonomiski tarkim wv 1.8 ir lyginant vr6 o pas bimbala atvirksciai didesni matorai geriau laiko nei maziukai

6 cilindru aisku geriau ir smagiau,jau vien motoro garsas daug ka reiskia,6 cil. variklis ir dinamiskesnis ant dideliu greiciu,bet kas liecia ekonomija,tai man labiau 318iS prieŠirdis nors ten ir 4cilindrai.Kiek girdejau tai e36 2.0L ir 2.5L benzo ima panasiai.

[/quote]

Man draugai is BMW klubo pokalbio metu sake, neimk 320 imk geriau 318is . . . Man ir paciam kazkaip idomu pasidare, na kad 325 geriausias variantas Taip traukos atzvilgiu - tai gincu nekylaCha cha. O vat 320 ar 318is tai pats negaliu spresti neteko su abiejais vaziuoti.

Man draugai is BMW klubo pokalbio metu sake, neimk 320 imk geriau 318is . . . Man ir paciam kazkaip idomu pasidare, na kad 325 geriausias variantas Taip traukos atzvilgiu - tai gincu nekylaCha cha. O vat 320 ar 318is tai pats negaliu spresti neteko su abiejais vaziuoti.

[/quote]
Begalvojant 318 ar 320 reikia 325Gerai imt. iR galvos nebereikes sukt Cha cha

Nu jo matosi ponas labai apsišvietęs idomu kada čia tas greit nustojo gamint? I coupe E36 318is ėjo M42 4 cylinder kuris gaminamas buvo 1992 - 1999 o i sedanus M44 4 cylinder kuris gaminamas buvo 1996 - 1998. Kuro sanaudos e 36 318is trasa 6,4 miestas 10,9 maišytas ciklas 7,7 nu nepasakyčiau kad kaip BMW yra daug. Labas

Is kur zinaiLiežuvis? Mes pazistami?Cha cha

2 Skeleton: 12-13L is tikruju todel, kad lakstau, spaudziu, negailiu, dazniausiai visur veluoju ir dar draguose padalyvauju, o jei tamsta ekonomiskiau vazineji, tai taip ir gaunasiMirkt

Aha! Prisipilk tu iskart pilna baka kad mandras…

Man uztenka ir po puse bako Liežuvis O siaip as stengiuos nelakstyti, bent mieste, bet nokokios vienos ar kitos sankryzos mekstu pajusti ta 192 arkliuku galia Cha cha

o as kitaip ir nepilu, nu nebent kai is ryto i darba vaziuodamas matau, kad pirmyn-atgal neuzteks suvazineti ir kai suskaiciuota kiekviena minute, tai tada ikrapinu uz kokius 20-50lt

Tai smagu, RytiMirkt, kad tau taip iseinaCha cha Man tiek babkiu dazniausiai gaila ant benzino, o kai po 50-100 lt tai ne taip jauciasiCha cha

Curlygirl
Dažna blogietė

Klube: narė

Parašė žinučių: 943
2003-08-21 10:57 29 žinutė iš 33

vienzo3B rašė:
Curlygirl gi shumio dukryte Spaudzia kaip…

Is kur zinai? Mes pazistami?

O tai su kuo vakar buvai? Cha cha

Siaip kazkada padragint kvietei, bet as pagalvojau, kad geriau nesirauti Laimingas

grrr…

Neurgzk! As vakar tikrai pas mama namie nakvojauCha cha

Vspomnila! Tai va, tamsta issigandote, tai as i Sirvintu draga nulekiau ir antra vieta savo klasej paemiauCha cha(neklauskit is keliu dalyviuDrovus)
Gerai, kad nesiroveiCha cha

tik primeskim kad pas ta kita dalyvi arkliu buvo koki 225 o klase iki 210ag taip kad miegok ramej… nuo trofejaus nutrinsim ta viena bruksniuka ir bus I vieta klaseje.

visu pirmiausia koks skirtumas ar pili po pilna baka ar po 50 lt? Kainuoja tiek pat, tik kad papildomai laikas gaistamas. O antra, jei pili po 100lt, tai damesk dar kokia 20-30 lt ir jau gausis pilnas bakas Cha cha, nes nezinau kaip tu, bet as sausai bako niekada neisvazineju (pasibaiges benzas - pompai peilis)