? 325 91 metu ar apsimoka imti?? O gal 318is ?

? 325 91 metu ar apsimoka imti?? O gal 318is ?

Laukiu nuomoniu Šypsena

Nea, neapsimoka Cha cha

benzui bapkiu turek ir vazinesi, manau kad apsimoka TaipLabas

kiek toks aparatas mieste benzo ryja?

12-13L/100km

Jei duoda - imk. Jei parduoda (nebuvo nurodyta), tai už kiek (irgi nebuvo nurodyta)? Gal ir neapsimoka… Juk nurodei tik metus ir kubatūrą, o daugiau nieko nežinai?

turiu pazistama kuris gali man atvaryti is vokieciu ta aparata. Butu su pilnu kompu, A/C, elektra. Girdejau kalbas kad kai kurie turintys tokius aparatus sako, kad sanaudos priklausomai nuo vaziavimo dinamiko buna 10.5 - 13 litru.
O vanosinis varikliukas ekonomishkesnis kiek nors ar nelabai?

vanosinis ?

Pasiskaityk apie vanos http://www.bmwworld.com/technology/vanos.htm jei idomu

Labai tingiu siandien gilintis i ta info. Manau ryt paskaitysiu. Gal tu gali siaip man vanoso pransuma pries ankstesnio variklio modifikacija parashyti? Labas

Maženės kuro sanaudos

1.8 Blogai 2.5 GeraiTaip, nes pirmasis ne ka maziau eda, o trauka Nežinau Viens pazistams pirkdams rinkosi tarp 318 ir 325, eme 1,8 tai gailejos, bet velu jau Labas

Kalba eina apie 325 arba 318is nu nzn bet 318is tikrai nieko daug neturėtu valgyt šiaip vienas mažiausiai ryjančiu BMW kiek žinau.

Pats turiu 320, kuro sanaudos tik truputi mazesnes nei 325. Pas manes 110KW, o pas 325 140KW, tai pats pagalvok kuri geresne Mirkt Na o del 318is … mano draugas ja turi, kiek kartu bandem lenktyniaut as visada prieky Kietas Nors pas 318is 103 KW, bet tik 4 kausai. 6 kausu motoras man daug patvaresnis ir solidesnis atrodo, taip kad mano nuomone 318is tikrai nevertaTaip

Nu nu mano 325i 1993 metu 100km trasoj 8litrus, o mieste 10-11L, is kur cia pas tave tokie skaiciavimai? Laimingas

Curlygirl gi shumio dukryte Gėlė Spaudzia kaip…

Siaip jei nori vaziuoti ekonomiskai imk 318iS,nes jis vienas is ekonomiskiausiu is benzininiu varikliu montuojamu i E36.O ir sukasi jis geraiGeraiVienu zodziu tai optimalus traukos ir ekonomijos santykis.
325i eis zymiai geriau nei 318iS,bet kuro irgi srebs solidziau.
Tai vat belieka paciam apsispresti ko noriLabas

O y kokius variklius(kregzdeje) buvo montuojama VANOS?

i visas plytas nuo 93 metu